0

@Marian_Pazdzioch Ze Zverem będzie faworytem więc raczej powinien go przejść

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@GigiAmoroso Cieżki jest to wybór ale biorąc pod uwage wszystko to Shai.To lider najlepszej druzyny na zachodzie.No SGA jest nie do zajechania w tym sezonie ale Jokic to magik.Współczuje ludziom ktorzy beda to wybierac.

2

@GigiAmoroso Widzialem to na twitterze i Jokic to Jokic.On sprawia ze koszykówka staje się prosta.

1

@escarabajo No on zmarnowal tam swoje najlepsze lata.Guardiola z niego by uczynił maszyne do asyst.

0

Oj Bruno.Ciężko jest nieść ten klub na plecach.

0

@mekston 8;4 h2h,najwieksze zwyciestwo Saszy w półfinale igrzysk

1

@MesQueUnClub96 Nic nie mam do niego ale jakoś większy potencjal widze w Antonellim

1

@MesQueUnClub96 Zobaczymy ile wytrzyma

0

@MesQueUnClub96 Ollie Bearman to powinien zaczac od ciut słabszego zespolu i troche pojezdzic z 2-3 lata

1

@MesQueUnClub96 Nie no Ollie to jedynie moze pokibicować Lewisowi

0

@mekston Chociaz szczerze nie wiem czy większych szans z Włochem nie ma czasem Zverev.Sinner łatwo ogrywal Novaka w ostatnich meczach.Mało tam było walki

1

@GigiAmoroso Chociaz Zverev ma 4:2 h2h z Sinnerem ale tez mało z nim gral ostatnio.W 2024 zagrali jeden mecz który był mega bliski ale wygrał Włoch.W 2023 tez zagrali jeden mecz ale tym razem lepszy był Sasza po 5 setach.

1

@GigiAmoroso Ciekawy jestem tego pojedynku.Zverev to zawsze niewiadoma.Wysoki sufit ale nie dokońca spełniony.

4

@norbi77 Ciężko znaleść takiego stopera jak on i w takim wieku.Wiadomo że czasem zdarzy mu się jakiś błąd jak kazdemu i ludzie o tym mówia a nie pamietają ze w tym samym czasie zagra 10 zajebistych meczów z rzędu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@blakkudium Wlasnie on kosztował 15 mln i gra jak piłkarz za 15 mln.Ciezko tu wymagac czegos więcej.

1

@Sulimo Wspominasz DDG który był okrutnie jechany co mecz i każdy chciał jego odejscia.Manchester nie ma problemu z tym ze Onana zagra slabo,Hojlund czy ktoś inny.Problem polega na tym ze nie są w stanie zagrac 2-3 meczy z rzędu jako całosc zespołu.

0

@Sulimo Ostatni mecz który wygrali z Southamton był dzięki Onanie który utrzymał ten mecz na powierzchni

0

@Sulimo Jakby mieli jak to jeden z ich najlepszych zawodników w tym sezonie.

0

@Sulimo Gdyby nie Onana to oni mieliby 20 albo 19 miejsce w tym sezonie

0

@partymaker No ogladam prawie wszystkie mecze Manchesteru ze względu na Fernandesa i uważam ze nie jest on złym piłkarzem.To nie przez niego przegrywają mecze.

5

@Mario96w @Luciano99 chyba nie bedzie randki

1

@Sulimo No Onana tez nie jest aż taki zły.Bardziej problemem sa tu transfery Mounta,Antonego i Casemiro

0

@Sulimo Lisandro gdy jest zdrowy jest solidnym piłkarzem,Mazraoui jest okej,Ugarte wydaje sie najlepszy z nich wszystkich ale no reszta spory zawód

0

@adamek20151 Ale bym zobaczył Davisa z Currym w jednym zespole.Na papierze fajny duet.

0

Ciekawe czy jakby byla taka możliwośc to GSW by się zgodzili.


2

Maszyna.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?