Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Marian_Pazdzioch Ze Zverem będzie faworytem więc raczej powinien go przejść
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@GigiAmoroso Cieżki jest to wybór ale biorąc pod uwage wszystko to Shai.To lider najlepszej druzyny na zachodzie.No SGA jest nie do zajechania w tym sezonie ale Jokic to magik.Współczuje ludziom ktorzy beda to wybierac.
2
@GigiAmoroso Widzialem to na twitterze i Jokic to Jokic.On sprawia ze koszykówka staje się prosta.
1
@escarabajo No on zmarnowal tam swoje najlepsze lata.Guardiola z niego by uczynił maszyne do asyst.
0
Oj Bruno.Ciężko jest nieść ten klub na plecach.
0
@mekston 8;4 h2h,najwieksze zwyciestwo Saszy w półfinale igrzysk
1
@MesQueUnClub96 Nic nie mam do niego ale jakoś większy potencjal widze w Antonellim
1
@MesQueUnClub96 Zobaczymy ile wytrzyma
0
@MesQueUnClub96 Ollie Bearman to powinien zaczac od ciut słabszego zespolu i troche pojezdzic z 2-3 lata
1
@MesQueUnClub96 Nie no Ollie to jedynie moze pokibicować Lewisowi
0
@mekston Chociaz szczerze nie wiem czy większych szans z Włochem nie ma czasem Zverev.Sinner łatwo ogrywal Novaka w ostatnich meczach.Mało tam było walki
1
@GigiAmoroso Chociaz Zverev ma 4:2 h2h z Sinnerem ale tez mało z nim gral ostatnio.W 2024 zagrali jeden mecz który był mega bliski ale wygrał Włoch.W 2023 tez zagrali jeden mecz ale tym razem lepszy był Sasza po 5 setach.
1
@GigiAmoroso Ciekawy jestem tego pojedynku.Zverev to zawsze niewiadoma.Wysoki sufit ale nie dokońca spełniony.
4
@norbi77 Ciężko znaleść takiego stopera jak on i w takim wieku.Wiadomo że czasem zdarzy mu się jakiś błąd jak kazdemu i ludzie o tym mówia a nie pamietają ze w tym samym czasie zagra 10 zajebistych meczów z rzędu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@blakkudium Wlasnie on kosztował 15 mln i gra jak piłkarz za 15 mln.Ciezko tu wymagac czegos więcej.
1
@Sulimo Wspominasz DDG który był okrutnie jechany co mecz i każdy chciał jego odejscia.Manchester nie ma problemu z tym ze Onana zagra slabo,Hojlund czy ktoś inny.Problem polega na tym ze nie są w stanie zagrac 2-3 meczy z rzędu jako całosc zespołu.
0
@Sulimo Ostatni mecz który wygrali z Southamton był dzięki Onanie który utrzymał ten mecz na powierzchni
0
@Sulimo Jakby mieli jak to jeden z ich najlepszych zawodników w tym sezonie.
0
@Sulimo Gdyby nie Onana to oni mieliby 20 albo 19 miejsce w tym sezonie
0
@partymaker No ogladam prawie wszystkie mecze Manchesteru ze względu na Fernandesa i uważam ze nie jest on złym piłkarzem.To nie przez niego przegrywają mecze.
5
@Mario96w @Luciano99 chyba nie bedzie randki
1
@Sulimo No Onana tez nie jest aż taki zły.Bardziej problemem sa tu transfery Mounta,Antonego i Casemiro
0
@Sulimo Lisandro gdy jest zdrowy jest solidnym piłkarzem,Mazraoui jest okej,Ugarte wydaje sie najlepszy z nich wszystkich ale no reszta spory zawód
0
@adamek20151 Ale bym zobaczył Davisa z Currym w jednym zespole.Na papierze fajny duet.
0
Ciekawe czy jakby byla taka możliwośc to GSW by się zgodzili.
2
Maszyna.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika