Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pnog37 Oby w ct pistolka była i mysle ze dokoncza ten mecz
0
@macio_944 Farta mieli przez te 7 lat
3
Premier League weryfikuje największe talenty.Powiedziec trzeba ze nawet Antony nie dał tu rady.
0
@Filipem To będzie penalti for Kylian
0
@Filipem Real gra z ostatnim w tabeli Valladolid
1
@Pnog37 Duzo bedzie zalezalo od tego kto zacznie w ct
2
Przepchnęło G2 tego dusta ale ta forma Snaxa indywidualna delikatnie mówiąc bardzo przeciętna.Strzelecko na tle wszystkich wygląda jakby był 2 klasy gorszym zawodnikiem.
0
@adamek20151 Refleks jak emeryta po 3 piwach
0
@Eklerek On i tak chyba do Arabów idzie w tym roku
0
@partymaker Nunes to ulubieniec Pepa
1
@Pnog37 Duo Snax Hnter to ikoniczne duo
1
@Pnog37 Nie wiem ale teraz takie ssanie jest na tym b ze Turcy idą tam tylko XD
0
@Pnog37 On jest taką osoba ze mozesz wierzyc w ten projekt.#2 gracz w 2024.No nie ma takich jak on lub po prostu sa nie do kupienia.
2
@MesQueUnClub96 Nie no powaznie tak to chyba Wawrinka
1
@Filipem @Pnog37 @adamek20151 Dla mnie jak monesiak odejdzie z G2 to się posypie ta ekipa.Nie zastąpią go 1 do 1 i G2 bedzie takim sredniakiem
1
@MesQueUnClub96 Mysle ze Triple H
0
@Pnog37 Nie rozumiem rundy przy 11:11 gdzie mają entry od m0nesiego i na A taki paraliż złapał hntera i malbsa.Szkoda fest.
0
Ale G2 popsuło ten mecz.Taki początek marzeń 7:0 i teraz pewnie przegrają ten mecz po tej stronie.
2
@ViscaelBarca2007 Gyokeres dopóki nie zagra w Premier League będzie nizej stawiany niz taki Isak
0
@daniel32778 Tylko ze duzo ludzi nie rozumie ze on w takiej formie jak był w meczu z Carlosem pokonuje 99% tenisistów oprocz Sinnera.To był najlepszy mecz Novaka od meczu z...Carlosem na IO.Djoko miał wszystko w tym meczu z Carlitosem kilka dni temu.
2
LeBron James w wieku 40 lat w NBA
1
@MesQueUnClub96 I odpadł ze Zverem
2
@mekston Dodi to chyba ma Triple H
0
Tak pewnie będzie.Jesli Denver wypadnie z top4 to SGA a jak bedzie w top4 to Joker.
0
@Pnog37 Trzeba pamiętac ze to początek sezonu,pierwszy turniej na lanie.Ta forma pewnie jest szlifowana przez wszystkie druzyny
0
@Pnog37 Nie jest to dobry dzien Aleksiego w strzelaniu
1
Tez mam nadzieje ze wygra.Po tylu latach niech ma tego jednego szlema.Do tego ta pechowa kontuzja z Nadalem gdzie zastopowała jego kariere.
0
@D10SLEO I to w koszykówce gdzie wydaje się ze ten atletyzm to podstawa
0
@D10SLEO Taa.Wszedzie to lata na twitterze.Facet czasami jest po prostu inny niz wszyscy
1
@GigiAmoroso Wolny,nie potrafi skakać i gruby ale tak i tak jest najlepszy