1

@Lionel_Messi10 Jestem ciekawy kwoty takiego transferu

0

@Lionel_Messi10 Dziwne troche Chelsea bo mieli stawiac na Sancho

2

@mekston Wimbledon bedzie najbardziej ekscytujacy bo tu może byc hat trick

2

@mekston Carlitos to czeka na Indian Wells

6

@Alex1995 Nie no lepiej nawet dostac oklep ale byc w finale

0

@michal26 Takie mecze najbardziej bolą kiedy niby jestes prawie w finale a na koniec jest okrutna wtopa.

2

@mekston Tez tak sądze.Z calym szacunkiem do Keys ale to Iga bardziej przegrala ten mecz.

1

@mekston No wlasnie.Iga miala juz ten mecz...

4

Sabalenka raczej na spokojnie sobie wygra to Aus Open.Szkoda ze nie zagrala z Gauff ani z Igą.

2

@Mario96w To jeden z tych madryciakow ktoremu wybaczam bycie madryciakiem

1

@Rastafarnianin W sumie tak xd

1

To pierwsze 40:0 to byl klucz do wygrania tego meczu.

1

@Mario96w Carlosa traktuje jak naszego tak

3

Nawet porazka Carlitosa osobiście mnie tak nie zmadowala dzisiaj jak Igulca.Hiszpan slabszy od Serba i nie mial szans na zwyciestwo a dzisiaj musiala Iga wygrac....tak to nawet Zverev nie oddal meczu @mekston

0

Iga...wtf czemu teraz

0

Piękno kobiecego tenisa.Nigdy nie wiesz co sie wydarzy.

1

@Danny Gaucho Pierwsze sezony to skrzydło raczej

2

@Herato Ronaldo wiemy jaki jest ale no to porównanie audi z porsche

0

No trzeba przyznać ze jakosciowo ten mecz nie powala.Sporo błędów z obu stron i to sie wydaje takich prostych.

11

@Sinirsey To dodi

1

@mekston Dobrze ze ten pierwszy set wpadl

0

Oglądałem wiele meczy Igi ale dzisiaj to jest katastrofa serwisowa

0

@michal26 Presja tez robi swoje

0

Na mączce mozna sobie pozwolic na takie pstrykanie z serwisu ale tu Iga skazuje się na bardzo wyczerpujacy tenis.

0

@tbas Jak szybko dostanie lamaka to moze byc po meczu

0

Szczerze to chyba bylo lepiej przegrac tego gema by zaczac trzeciego seta.Iga fatalnie serwuje ale i tak lepiej zaczynac od podania.

2

Niestety ale nie to pierwszy mecz gdzie Iga jak zlapie kryzys to juz na maxa

0

@MesQueUnClub96 Ja bym powiedział ze zwycięzca ale trzeba dac szanse Nole i Saszy

1

Iga dzisiaj tyle łamaków ile Sinner przez cały turniej

0

@FcPortoFan1999 Kiedy pokonal 150-letniego Federera na Wimbledonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?