Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lionel_Messi10 Jestem ciekawy kwoty takiego transferu
0
@Lionel_Messi10 Dziwne troche Chelsea bo mieli stawiac na Sancho
2
@mekston Wimbledon bedzie najbardziej ekscytujacy bo tu może byc hat trick
2
@mekston Carlitos to czeka na Indian Wells
6
@Alex1995 Nie no lepiej nawet dostac oklep ale byc w finale
0
@michal26 Takie mecze najbardziej bolą kiedy niby jestes prawie w finale a na koniec jest okrutna wtopa.
2
@mekston Tez tak sądze.Z calym szacunkiem do Keys ale to Iga bardziej przegrala ten mecz.
1
@mekston No wlasnie.Iga miala juz ten mecz...
4
Sabalenka raczej na spokojnie sobie wygra to Aus Open.Szkoda ze nie zagrala z Gauff ani z Igą.
2
@Mario96w To jeden z tych madryciakow ktoremu wybaczam bycie madryciakiem
1
@Rastafarnianin W sumie tak xd
1
To pierwsze 40:0 to byl klucz do wygrania tego meczu.
1
@Mario96w Carlosa traktuje jak naszego tak
3
Nawet porazka Carlitosa osobiście mnie tak nie zmadowala dzisiaj jak Igulca.Hiszpan slabszy od Serba i nie mial szans na zwyciestwo a dzisiaj musiala Iga wygrac....tak to nawet Zverev nie oddal meczu @mekston
0
Iga...wtf czemu teraz
0
Piękno kobiecego tenisa.Nigdy nie wiesz co sie wydarzy.
1
@Danny Gaucho Pierwsze sezony to skrzydło raczej
2
@Herato Ronaldo wiemy jaki jest ale no to porównanie audi z porsche
0
No trzeba przyznać ze jakosciowo ten mecz nie powala.Sporo błędów z obu stron i to sie wydaje takich prostych.
11
@Sinirsey To dodi
1
@mekston Dobrze ze ten pierwszy set wpadl
0
Oglądałem wiele meczy Igi ale dzisiaj to jest katastrofa serwisowa
0
@michal26 Presja tez robi swoje
0
Na mączce mozna sobie pozwolic na takie pstrykanie z serwisu ale tu Iga skazuje się na bardzo wyczerpujacy tenis.
0
@tbas Jak szybko dostanie lamaka to moze byc po meczu
0
Szczerze to chyba bylo lepiej przegrac tego gema by zaczac trzeciego seta.Iga fatalnie serwuje ale i tak lepiej zaczynac od podania.
2
Niestety ale nie to pierwszy mecz gdzie Iga jak zlapie kryzys to juz na maxa
0
@MesQueUnClub96 Ja bym powiedział ze zwycięzca ale trzeba dac szanse Nole i Saszy
1
Iga dzisiaj tyle łamaków ile Sinner przez cały turniej
0
@FcPortoFan1999 Kiedy pokonal 150-letniego Federera na Wimbledonie