5

Joker


3

@gumaz Gdy napisał ze przez wiatr Novak przegrał z Alcarazem Wimbledon 2023

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@budel17 Xantares 29k na anubisie,niezle

1

@mekston Ciezko byloby mi wybrac najlepszy mecz na tym aus

1

@barcelonaLM Ostatnia szansa dla Djoko to Wimbledon

0

@Kidd No pewnie tak.Nie ma lepszego zawodnika na hardzie od Sinnera a Sabalenka tez bez konkurencji.

0

@GigiAmoroso No ja przed turniejem typowalem Sinnera i Sabalenke i raczej tak bedzie

1

@FcPortoFan1999 Tylko ze Djoko gral świetnie w meczu z Alcarazem

1

@FcPortoFan1999 Z takim podaniem z kazdym z topu by polegl

0

@FcPortoFan1999 Cos w tym jest

0

Marne te półfinały Aus open i dosyć szybkie.W sumie ćwierćfinały tez nie byly jakies wow.Trochę brakuje długich meczów.

1

@barcelonaLM Ben troche taki siłacz ale leworęczny a wiadomo jak oni działaja na wyobraznie

1

@budel17 Licze na 5 setów w finale bo to co sie wydarzylo teraz to lipa

3

@budel17 Z Sinnerem pewnie byłaby egzekucja bo tutaj musiałby się sporo namęczyć.Novak i tak fizycznie był terminatorem przez cała kariere.Zreszta który sportowiec w takim wieku sobie radzi?No chyba tylko LeBron.

2

@budel17 80% na pierwszym podaniu,8 asów a ile serwisów Novak ledwo returnował byle pilka została w grze.

1

@barcelonaLM Licze na Bena Sheltona

0

@budel17 Zverev lepszy był w tym meczu i tak ale szkoda bo bym obejrzał troche jeszcze

2

Ale Carlitosa to bym obejrzał z Saszką.Ajajaj.

1

Novak kreczuje mecz @mekston @barcelonaLM

0

Nawet tak wybitny return Serba nie jest w stanie kontrolowac tych pocisków Zvereva.Blisko 80% pierwszego podania napewno pomaga grać na Novaka.

0

@MesQueUnClub96 Ja tam dwa seciki i do spanka.Piątek trzeba caly dzien byc aktywnym

0

@MesQueUnClub96 Idz spac dodi to Novak wygra

0

@MesQueUnClub96 No narazie przepycha tego gema

0

@MesQueUnClub96 Tylko mówie co czeka Novaka jesli Sasza wejdzie na swoj poziom serwowania

0

@MesQueUnClub96 Zverev jak wejdzie w rytm podania to potrafi kosić każdego

3

0

@MesQueUnClub96 I tak nie obejrze tego meczu bo bedzie trzeba spac ale fajnie byloby się obudzic z ta wiadomoscia ze wygral

0

@MesQueUnClub96 Shelton jutro odpala swój prime serwisowy

0

@MesQueUnClub96 Ben Shelton jest numerem 1?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?