Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Joker
3
@gumaz Gdy napisał ze przez wiatr Novak przegrał z Alcarazem Wimbledon 2023
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@budel17 Xantares 29k na anubisie,niezle
1
@mekston Ciezko byloby mi wybrac najlepszy mecz na tym aus
1
@barcelonaLM Ostatnia szansa dla Djoko to Wimbledon
0
@Kidd No pewnie tak.Nie ma lepszego zawodnika na hardzie od Sinnera a Sabalenka tez bez konkurencji.
0
@GigiAmoroso No ja przed turniejem typowalem Sinnera i Sabalenke i raczej tak bedzie
1
@FcPortoFan1999 Tylko ze Djoko gral świetnie w meczu z Alcarazem
1
@FcPortoFan1999 Z takim podaniem z kazdym z topu by polegl
0
@FcPortoFan1999 Cos w tym jest
0
Marne te półfinały Aus open i dosyć szybkie.W sumie ćwierćfinały tez nie byly jakies wow.Trochę brakuje długich meczów.
1
@barcelonaLM Ben troche taki siłacz ale leworęczny a wiadomo jak oni działaja na wyobraznie
1
@budel17 Licze na 5 setów w finale bo to co sie wydarzylo teraz to lipa
3
@budel17 Z Sinnerem pewnie byłaby egzekucja bo tutaj musiałby się sporo namęczyć.Novak i tak fizycznie był terminatorem przez cała kariere.Zreszta który sportowiec w takim wieku sobie radzi?No chyba tylko LeBron.
2
@budel17 80% na pierwszym podaniu,8 asów a ile serwisów Novak ledwo returnował byle pilka została w grze.
1
@barcelonaLM Licze na Bena Sheltona
0
@budel17 Zverev lepszy był w tym meczu i tak ale szkoda bo bym obejrzał troche jeszcze
2
Ale Carlitosa to bym obejrzał z Saszką.Ajajaj.
1
Novak kreczuje mecz @mekston @barcelonaLM
0
Nawet tak wybitny return Serba nie jest w stanie kontrolowac tych pocisków Zvereva.Blisko 80% pierwszego podania napewno pomaga grać na Novaka.
0
@MesQueUnClub96 Ja tam dwa seciki i do spanka.Piątek trzeba caly dzien byc aktywnym
0
@MesQueUnClub96 Idz spac dodi to Novak wygra
0
@MesQueUnClub96 No narazie przepycha tego gema
0
@MesQueUnClub96 Tylko mówie co czeka Novaka jesli Sasza wejdzie na swoj poziom serwowania
0
@MesQueUnClub96 Zverev jak wejdzie w rytm podania to potrafi kosić każdego
3
@MesQueUnClub96 Nie
0
@MesQueUnClub96 I tak nie obejrze tego meczu bo bedzie trzeba spac ale fajnie byloby się obudzic z ta wiadomoscia ze wygral
0
@MesQueUnClub96 Shelton jutro odpala swój prime serwisowy
0
@MesQueUnClub96 Ben Shelton jest numerem 1?