Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mekston @Lionel_Messi10 W sumie to nie był zły kurs jak na 20 druzyne w tabeli
6
Zawsze mnie ciekawią takie wjazdy zawodników w ostatnich minutach gdy wynik jest rozstrzygnięty.Takie coś to powinno być zawieszenie na dobrych kilka meczy.Masakra.
https://x.com/uKyhS7MS3l39343/status/1883271027574407261
5
@MesQueUnClub96 Karniak z tyłka?Xd
0
@mekston Ciekawi jaki kurs byl przed meczem
0
Penalti for Kylian
1
@SergioBusquets5 W tym roku już bedzie miec 40 lat i widac ze ma wciąż tą pasje do piłki.Wybitny piłkarz.
2
@Ojciec5tkidzieci Ale ma wyskok
1
@Comentateiro Oglądam i mam wspomnienia tej wybitnej obrony Wolves z play off
0
@Pnog37 Licze na miraża bo fajnie zaczeli grac tzn Navi w koncu gra lepiej
1
@Popitek12 Coś cię ciagnie znowu do Portugalczyka popitku
1
@F3DO Tylko ze Mbappe wiadomo było ze wróci ale Robercik to już tak nie do końca bo on czasami ma dosyc długie takie przestoje
2
@VegetaPolska Niezła analiza vegeta
3
@mekston Jesli Robert nie odpali w lidze to szybko go zolw łyknie
2
@norbi77 Identyczny profil piłkarski więc ciężko pogodzić to.Barcelona miała to samo z Messim i Griezmannem
1
@Gibbon_FCB Nie od dziś wiadomo że lige przedewszystkim wygrywają starcia z ogórami.City rok temu nie błyszczało az tak w lidze z top6 ale wszystkie ogóry dostawały po 4/3:0.
3
@mekston Bez niespodzianki raczej.Ma forme dobrą + Valladolid to ogór
5
W sumie to by było dosyć zabawne gdyby Mbappe zdobył króla strzelców w swoim jednym z najgorszych sezonow w karierze
2
Donk ma potencjał by być najlepszym riflerem w historii Cs'a.Nieprawdopodobny talent.
0
@mekston Z jedna napewno ukąsi
2
@mekston Swoją droga nie wyobrazam sobie zeby Nadal dostał gwizdy na RG
1
@GigiAmoroso Tenis jest najgorszą dyscypliną pod tym względem tzn musisz się liczyć z tym ze czasami mozesz obejrzec 5 minut meczu i do domu
4
@GigiAmoroso Jego wygwizdali bo były drogie bilety i tak naprawde zapłacili za 1 set ale to byl pech po prostu.Takie uroki tenisa.
2
@FcPortoFan1999 Ten fh Nadalowski przedewszystkim na RG był często zabójczy
3
@mekston Są ludzie którzy mówia ze Nadal był zawodnikiem jednej nawierzchni ale on na hardzie potrafił naprawde piękny tenis grać.Bardzo niedoceniany jest Rafa na twardej.
0
@Pnog37 No Turcy pozytywnie zaskakują w tym nowym roku.Juz lepszego zespolu nie beda miec.Wydaje się ze zebrali po prostu najlepszy sklad z Turcji jaki obecnie moga miec.
1
@Pnog37 Ten Anubis będzie im się śnił.Jak prowadzisz 7:0 to nie wypada przegrać mapy.
1
No i po grzybach.G2 odpada z Blasta.Aj szkoda tego meczu a szczególnie tej pierwszej mapy.
0
@Pnog37 Szkoda ze wszystkie te rundy close byly i eco
0
@Pnog37 Pierwszego fulla jak nie wygrają to bedzie problem bo przy 10:6 eco i potem jedna wpadka i po meczu
6
@Czajka90 W koncu jakas nowa gwiazda w La Lidze