Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ptrx Nie wiem czy by jakiś kar nie było za takie zejście
0
Jakie predykcje na poniedziałek?
0
@SinMistico Ale to wiadomo nie od dzis ze komentatorzy,dzialacze,prezesi itd w większosci to kibice RM
1
@Gibbon_FCB Napewno nie wierze ze Real płaci sędziom czy coś w tym stylu ale nie wierze tez że sędzia nie ma preferencji klubowych i zawsze sędziuje w 100% sprawiedliwie
7
Hah co ten sędzia XD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kengo Raczej odpowiadają ze Real ma 15x UCL i w sumie tak zawsze
0
@FanBarcYxD To nie problem,zostaną zgnieceni jak ostatnio
2
@MOLESTA City nie obowiązuje FFP
2
No nie widzę tego ale niech będzie chociaz na tym mundialu bo ostatnio to malo w pilke gra albo wgl nie gra.
0
@Eklerek Nawet nie wiem kto to jest
4
Stworzył Real wiecej sytuacji w tym meczu ale no to Celta powinna startowac z 1:0 i kto wie jakby ten mecz się ułozył.Szkoda ze mamy 2025 a wciąz wydaje się ze łatwe decyzje są podejmowane w sposób absurdalny.
1
@Eklerek Jedynie co kojarze to jak zmarnował sete z Portugalią ale ogolnie to chyba niezly zawodnik
1
@Eklerek Dzis było info ze chcą Sesko z RB
1
Już jutro czy Endrick jest nowym Nazario de Limą?Zobaczymy.
2
@czosnekfcb Bliska forma siły
0
Nieprawdopodobne ma te strzały Valverde.I to z jakiej odległosci on czesto uderza.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Endrick spłacił swoje 50 mln
3
Tchouameni o ile był gwiazdą Ligue1 i wyróżniającym się zawodnikiem to jednak w La Lidze mocno obniżył loty.Miał być nowym Casemiro a na moje to on jest półke a może nawet dwie gorszym piłkarzem.Z piłką zanim się odwróci to jak tir na rondzie.
0
Carletto już chyba emerytura.Pewnie autorytet wciąż ma ze względu na swój status ale chyba mocno się wypalił jako trener.Swoje lata ma.
2
Hat-trick nawet z Southampton w 12 minut robi wrażenie.
0
Amad Diallo.Szacunek x3
2
@GigiAmoroso On nawet jak nie strzeli to widac go na boisku.Dobry gracz.
1
Amad Diallo.Szacunek. x2
0
Amad Diallo.Szacunek.
0
Wydaje się ze Real po kursie 1.35 wchodzi ale juz Manchester nie
2
@July_6_BcN W 7 dni.Jestes siostrą @FcPortoFan1999
0
@Faro W SuperLidze Liverpool,City czy Barcelona ogra Real nawet z sędziami
0
Ale forma