3

@mekston On spokojnie moze zrobić z 17 bramek i 10 asyst na koniec sezonu

2

@Popitek12 Tez mam bo jak widze ze idzie w 3 obrońców a obok ma kolege druzyny ktorego nikt nie kryje to troche slabo ale to zawodnik z potencjalem

7

@mekston Tu piszą ze Garnacho jest overrated bo ma 8 bramek a nie 35 w listopadzie.Ogólnie zawodnicy z Argentyny w ataku robią liczby.Nawet Di Maria ma 8 bramek i 5 asyst.

0

@mekston Marianna wie jak zarabiac pieniądze.Ona wydaje się że jest troche głupiutka ale siano potrafi kosić

5

Chyba najlepszy punkt Carlitosa w 2024
@mekston @agaFCB @barcelonaLM


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Przyznać się kto dał Barcelone na podbicie za 1.20 u siebie

2

@budel17 Kazdy zespol lezy ostatnie 20 minut.Wiemy to od 100 lat.Tak po prostu jest w futbolu.

0

Takie mecze dają paliwo Realowi.Przewaga by była trzymana to by była większa szansa na wtopy Realu.

5

Jednak @Sysia11 miała racje

0

@RoberDzik Z Sociedad wylatuje Martin i jest koniec meczu

0

@Kondziubarca Xavi bierze Polske po Probierzu

0

Las Palams wygrało 3/14 ostatnich meczy w lidze

1

W ostatniej kolejce sędzia pomógł Barcelonie brakiem czerwa dla Martina a teraz zabiera przez karnego.Ile błędów ogólnie w tym sezonie w lidze to chyba dawno aż tak nie było.To samo w innych meczach.

0

Człowiek wstaje o 15:30 a tu Las Palams 1:2 wtf.Niezła sobota.

2

0

@NeroTFP1 Moze odbuduja go bo zjazd mocny zaliczyl z zawodnika top10

4

Liga konferencji ale wynik fajny jest kręcony.


1

@Stinger_ Amorimball się rozwinie i moze cos z tego będzie

0

@A4ron Wole celebrowanie bramki z BodoGlimt niż prowokowanie i symulowanie niektórych zawodników

1

@mekston I nie potrafił tego wykorzystać.Hamiltonowi się zarzuca ze jezdzil w maszynie a maszyne tez trzeba umiec wykorzystac.Mozesz miec najszybsze auto a nie wygrywac jak Landro.

2

Troche minie zanim Manchester się dostosuje do 3-4-3.Narazie to wygląda jakby byli w totalnym szoku.

1

@Eklerek Lando Norris

0

@Stinger_ W sumie bardziej ciekawi mnie rekord goli Ronaldo w fazie pucharowej w LM.Tam to dopiero bedzie ciezko coś zrobic.Ronaldo ma chyba +60 bramek gdzies Messi kolo 30.

0

@Eklerek No jak słyszałem porównania jego osoby do Hamiltona to mi ręce opadały xd

1

@Eklerek McLaren w pierwszej części sezonu nie był tak mocny.To w sumie najbardziej zaważyło.Gdyby McLaren był tak dobry jak w drugiej czesci sezonu to Landro mógłby wiecej ugrać

0

@Stinger_ Pieniądz rządzi tym światem a LM zaczyna już chyba być mało opłacalna względem takiej superligi.

0

@Stinger_ Zanim Haaland i Mbappe się zbliżą do Ronaldo to już dawno te rozgrywki będa miały inny format i będzie to jakaś superliga.Nikt nie ma szans.Nie wierze ze LM bedzie istniec za 10 lat.

1

@Stinger_ Jego wynik jest nieistotny bo i tak nikt go nie dogoni

0

Musiałby Lewy jeszcze kilka lat pograć i liczyć że cały czas będzie forma i dobry zespół do grania.Pewnie zatrzyma się gdzies na 115-120. @mekston


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?