Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@mekston On spokojnie moze zrobić z 17 bramek i 10 asyst na koniec sezonu
2
@Popitek12 Tez mam bo jak widze ze idzie w 3 obrońców a obok ma kolege druzyny ktorego nikt nie kryje to troche slabo ale to zawodnik z potencjalem
7
@mekston Tu piszą ze Garnacho jest overrated bo ma 8 bramek a nie 35 w listopadzie.Ogólnie zawodnicy z Argentyny w ataku robią liczby.Nawet Di Maria ma 8 bramek i 5 asyst.
0
@mekston Marianna wie jak zarabiac pieniądze.Ona wydaje się że jest troche głupiutka ale siano potrafi kosić
5
Chyba najlepszy punkt Carlitosa w 2024
@mekston @agaFCB @barcelonaLM
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Przyznać się kto dał Barcelone na podbicie za 1.20 u siebie
2
@budel17 Kazdy zespol lezy ostatnie 20 minut.Wiemy to od 100 lat.Tak po prostu jest w futbolu.
0
Takie mecze dają paliwo Realowi.Przewaga by była trzymana to by była większa szansa na wtopy Realu.
5
Jednak @Sysia11 miała racje
0
@RoberDzik Z Sociedad wylatuje Martin i jest koniec meczu
0
@Kondziubarca Xavi bierze Polske po Probierzu
0
Las Palams wygrało 3/14 ostatnich meczy w lidze
1
W ostatniej kolejce sędzia pomógł Barcelonie brakiem czerwa dla Martina a teraz zabiera przez karnego.Ile błędów ogólnie w tym sezonie w lidze to chyba dawno aż tak nie było.To samo w innych meczach.
0
Człowiek wstaje o 15:30 a tu Las Palams 1:2 wtf.Niezła sobota.
2
Aj te czasy LeBronowskie.
https://x.com/BronWorld/status/1861878610518573466
0
@NeroTFP1 Moze odbuduja go bo zjazd mocny zaliczyl z zawodnika top10
4
Liga konferencji ale wynik fajny jest kręcony.
1
@Stinger_ Amorimball się rozwinie i moze cos z tego będzie
0
@A4ron Wole celebrowanie bramki z BodoGlimt niż prowokowanie i symulowanie niektórych zawodników
1
@mekston I nie potrafił tego wykorzystać.Hamiltonowi się zarzuca ze jezdzil w maszynie a maszyne tez trzeba umiec wykorzystac.Mozesz miec najszybsze auto a nie wygrywac jak Landro.
2
Troche minie zanim Manchester się dostosuje do 3-4-3.Narazie to wygląda jakby byli w totalnym szoku.
1
@Eklerek Lando Norris
0
@Stinger_ W sumie bardziej ciekawi mnie rekord goli Ronaldo w fazie pucharowej w LM.Tam to dopiero bedzie ciezko coś zrobic.Ronaldo ma chyba +60 bramek gdzies Messi kolo 30.
0
@Eklerek No jak słyszałem porównania jego osoby do Hamiltona to mi ręce opadały xd
1
@Eklerek McLaren w pierwszej części sezonu nie był tak mocny.To w sumie najbardziej zaważyło.Gdyby McLaren był tak dobry jak w drugiej czesci sezonu to Landro mógłby wiecej ugrać
0
@Stinger_ Pieniądz rządzi tym światem a LM zaczyna już chyba być mało opłacalna względem takiej superligi.
0
@Stinger_ Zanim Haaland i Mbappe się zbliżą do Ronaldo to już dawno te rozgrywki będa miały inny format i będzie to jakaś superliga.Nikt nie ma szans.Nie wierze ze LM bedzie istniec za 10 lat.
1
@Stinger_ Jego wynik jest nieistotny bo i tak nikt go nie dogoni
0
Musiałby Lewy jeszcze kilka lat pograć i liczyć że cały czas będzie forma i dobry zespół do grania.Pewnie zatrzyma się gdzies na 115-120. @mekston