7

@michal26 Ale tu w sumie nie chodzi o dzisiaj.On na ostatnie 10 oficjalnych meczy wygrał moze z 1.Traci bramek tyle jakbysmy byli jakąś Mołdawią.

3

@MesQueUnClub96 Widze ze ten Bearman ma 19 lat a w tym wieku to Carlos wygrywał US open i zachwycał cały świat

2

@MesQueUnClub96 Zawsze można hejtować bo nie da się wygrywać wszystkiego ale obecnie 99% tenisistów chcialoby mieć osiagniecia i potencjal wraz z talentem Carlitosa

3

@MesQueUnClub96 Kogo obchodzi jakiś ogórek XD

0

@MesQueUnClub96 Nawet już umniejszac Carlosowi dodi nie potrafisz ;f

0

@MesQueUnClub96 W tym sezonie ale tak ogólnie no nie.Carlitos wygrywa na kazdej nawierchni a póki co Sinner tylko na hardzie błyszczy na szlemie.Carlos trawa i ziema a Sinner hard.

3

Może jego nam trzeba


2

@macio_944 Przynajmniej idziemy do dywizji gdzie nasze miejsce a i tak nie wiem czy to nie dywizja C

5

Liczby są bezlitosne


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Ale kanał zero ma przebicie.Na KS 15k i na meczykach 10k osób a na zero blisko 45.Kowal przyciąga ludzi.

2

@PatrychoO Po colce

1

@mekston My to powinniśmy grac w jakiejś dywizji G

0

@takisobiektos Cash ma beef z Probierzem

0

Nigdy więcej Nikola na prawej stronie.Totalnie zniknął a na lewej mimo wszystko miesza w swoim stylu.

3

Mało arguemntów ma Probierz.On przegrywa albo remisuje ale raczej z naciskiem na przegrywa.Bije rekordy w straconych bramkach.Spada z ligi narodów.Na Euro zdobywa jeden punkt.Mało tych pozytywów.

1

Probierz out chyba

0

@zygzakmaklini No i dlatego to jest mecz ogorków totalnych

7

Niby spoko że tworzymy te sytuacje ale my już mogliśmy stracić z 5 bramek.Duzo szczęscia mamy.

3

@BulaKG Mozna nie lubic Zibiego ale duzo zrobil dla polskiej pilki

0

@Herato Ze Scottem

0

Nie no gdzie penalti

0

Houston Rockets w tym sezonie są solidni.Fajną ekipke w sumie mają bo kilku weteranów jest i reszta sami młodzi.


0

@Stinger_ A widze ze ta

2

Za kilka dni Davis Cup i ostatni turniej w karierze Rafy.Oby Hiszpania wygrała. @mekston @barcelonaLM @agaFCB


0

Charles Oliviera


0

@barcelonaLM On bedzie miec teraz problem bo jak nie odpali przy Amorima to coś czuje ze w lato bedzie wymiana wlasnie Hojlunda na Gyokeresa

0

@kamil295 No Booker tez był faulowany przez Edwardsa w jednej akcji na moje ale jako ze to ostatnia akcja to nie gwizdnęli tego

3

Komu potrzebny KAT a sędziowie bardzo słabi w tym meczu


2

@FCB24 Suns bez KD i Beala ale ładnie zespolowo dzisiaj grają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?