Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale LeBron wydraftował kocura
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
@Emial22 Zawsze postawie wyżej Henrego czy Nazario nad Lewym.Robercik fantastyczna kariera ale no to są ikony futbolu tzw magicy.
3
@AFA Oni mają zawodników z solidnych kubów.Nie wiem czy wszyscy grają ale patrząc tylko na klub to jest solidnie.Swoją drogą ciekawe ze trenuje ich jak i Kolumbie trener z Argentyny.
1
Ale to był demon.Szkoda że nie dane było go oglądać na żywo.
2
@takisobiektos Troche na własne życzenie.Kluczowe gemy przegrane przez duet z Hiszpanii.Szczególnie w tym 1 secie
7
@kanver_ Sporting bez Amorima na moje wiele straci i nie będzie tu już aż takiej jakości
11
@kanver_ Nie ma żadnych szans
0
@MesQueUnClub96 W różnych godzinach się kłade ale zazwyczaj po połnocy i 7-8 h i pozniej praca ale pracuje zdalnie więc wychodzi to dobrze.Jakbym nie pracowal zdalnie to bym chodzil wczesniej spac bo by bylo ciezko a tak to jest git
0
@MesQueUnClub96 Śpie codziennie po 7-8h
1
@macio_944 Moze bedzie lecial na drugim ekranie ale nie wiem w sumie.NBA/film chyba wybiore
3
Carlitos na spokojnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub96 Chyba to musi być Oliver
2
@mekston Oby Haaland był na MŚ
0
@MesQueUnClub96 Hojlund jak nie zrobi czegoś spektakularnego do konca sezonu to go odpalą tzn jego albo Zirkzee
1
@NeroTFP1 Kiedy przejdzie do United i okaże się jednak flopem
1
@barcelonaLM Croissanty z lidla oj tak
0
@regatta52 Nie no Nuno Mendes,Palhinha,Vitinha,Bruno,Bernardo,Dias,Ederson,Grimaldo i pewnie są jeszcze inni.
0
Ciekawe czy Cam Thomas oszukuje nas że jest dobrym koszykarzem czy faktycznie wniósłby jakość do zespołu wygrywającego.Nawet jako pierwsza strzelba z ławki.Punktować on potrafi ale pytanie czy to nie są puste statystyki.
3
@Danny Gaucho Ruben Amorim stworzył i zostawił potwora.
3
@JimMorrisonFCB No woleje ma niesamowite.Czuć w tym jakość.
8
Nieprawdopodobnie gra te piłki przy siatce.Wydaje się że to wszystko idealnie mierzone na centymetry.
1
@mekston Moze odwaznie to powiem ale czy miał ktoś lepsze woleje niz Carlitos?Naprawde grane są idealnie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@mekston Carlitos bez formy ale no powinien jakos to przepchnąć
0
@adamek20151 Może ale jak dla mnie to będzie klapa.Skład gwiazd to nie wszystko.
0
@takisobiektos Niko zamienia Ferrari na Opla Astre ale no rozumiem go.Jest co raz starszy i sobie dorobi do emeryturki ale niech zapomni o wygrywaniu turniejów.
7
@Herato Bo karnie to nie jest taka prosta sprawa.Zawsze mówilo się o Ronaldo że tylko z karnych ale jak widać to też trzeba umieć uderzyć.Przedewszystkim wytrzymać presje i uderzyć pewnie z odpowiednią mocą.
0
No Pedri to niech odpuści karne.Jakbym widział Viniciusa ostatnio w Brazylii.Mocy ani kierunku w tym nie ma.Tak byle jak strzelane karne.