2

@MesQueUnClub96 Ale ratio gemów Carlitos ma najgorsze

1

@takisobiektos No to wtedy pewnie Rublev jak wygra 2;0

0

@MesQueUnClub96 No ma jeden mecz wygrany więc tak xd

2

@mekston Dwa mecze w tym roku na Wimbledonie i US dla Fritza ale to byly close mecze

2

@barcelonaLM Jest w świetnej formie ale Sinner wydaje się byc jeszcze lepszy.Jeszcze ten Taylor Fritz bardzo nieprzyjemny.

0

@Hajny 3:1 dla Portugalii

5

Nie chwaliles się ze byles na meczu Argentyny @Popitek12


0

@PatrychoO Ide w poniedzialek i w sumie jest pozytywny vibe.Czekam z ciekawością.

3

W tym stanie Carlos i tak wycisnął max z tego meczu.Ciężko jest rywalizować gdy jesteś chory i grasz na antybiotyku.Oby się wykurował na Davisa bo tam last dance Rafy.

1

@Jakchcesz Thanos przy nim to pierdek wariaciku

0

@Jakchcesz To Oswald Cobblepot

1

@mekston Szkoda ze okres chorobowy przyszedł na ten turniej.Takie granie gdy nie jestes w 100% fit.

0

@mekston Nie no juz jest po gierce,ten przegrany set tak naprawde wszystko wyjasnia.

1

Aj szkoda ale Zverev był lepszy w tym secie.Wygrywa tie-breaka 7:5. @mekston

1

Doncić sprzedał mecz


0

@D10SLEO Tyson to pewnie dla siana wziął to

5

@SnieguPlock Nie no to cyrk a nie walka

1

@mekston Zverev obecnie top2 po Sinnerze w hali.Już strzelil 20 asów na tym turnieju.

1

@mekston Carlos dzisiaj życie na krawędzi bo zaczął dwa gemy od 0:30 i 0:40 xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Zawsze są fajne te koszulki ze starszych lat.Takie proste bez żadnych wygibasów.


0

@Kidd W sumie nie wiem o co tu chodzi ale to też daily mail a tam to mają newsy jak od dodiego

2

@Zip No w tym sezonie ma 7 bramek i 4 asysty.Pewnie zrobi na luzie double-double w wieku 20 lat.Krok po kroku i wyrobi się na solidnego skrzydłowego.Ludzie chcą za szybko efektów.

6

@Messi1992 W tym sezonie ma 7 bramek i 4 asysty.Pewnie po zakończeniu sezon zakręci się w okolicach 10 bramek i 10 asyst+.Ma wciąz 20 lat i się rozwija.Ludzie za duzo naoglądali się Yamala i oczekiwania sa zbyt duze od młodych zawodników.W takich meczach powinni być liderzy a Argentyna ich dziś nie miała.Oczywiscie mozesz liczyć ze Garnacho szarpnie coś z ławki ale no nie zawsze wyjdzie.

2

@Zip Pod jakim względem jest petem?Bo jesli chodzi o umiejętnosci to on je ma ale nie zawsze potrafi je sprzedać.

0

Ależ fakt z życia Eminema


3

@AFA Garnacho jest bardzo nierówny podczas meczów.On w United raz gra świetnie a potem przychodzą dwa mecze przeciętne,pozniej znowu dobrze i tak w kółko.Ciekawe czy bedzie grał u Amorima.

0

@adamek20151 Ja tam lubie Lisandro.Oczywiście jego styl gry jest ostry i często nie przebiera w środkach ale to obrońca z charakterem.Mysle ze gdyby byl zdrowy częsciej niz obecnie to byłby bardzo ceniony.

4

Tragiczny ten karny.Mocy ani kierunku tu nie było.Najgorszy rodzaj karnego.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?