0

@MesQueUnClub96 Raczej to bedzie Lakers/Clippers/Miami

2

DeRozan wolnym agentem więc ktoś się skusi pewnie.


2

Juz by człowiek obejrzał igrzyska.


1

Przynajmniej przełamał ale serwis delikatnie mówiąc nie powala,Pięknie serwowował to wczoraj Beret.

1

@takisobiektos Widzialem z nim wywiad to mówił ze jedzie tu po puchar to lekko się usmiechnąłem

0

Hubert moze miec forme zycia,walić 50 asów na mecz a ja i tak nie powiem ze to pewniak do ćwiercfinału wielkiego szlema.Co się dzieje @Popitek12

1

@Popitek12 Carlitos to Hiszpan a my Hiszpanów kochamy tak

2

@takisobiektos Szkoda ze odrazu taki przeciwnik ale ranking brutalny.Oby wrocil za rok i za dwa.

4

Żegnaj Matteo z Wimbledonu.Bolesne 3 tiebreaki ale takie uroki nawierzchni trawiastej.Sinner 3:1. @mekston @barcelonaLM

0

@takisobiektos W sumie to co w tym meczu w tych tiebrekachc zyli choke za chokiem

0

Biedny Beret pewnie przegra po 3 tiebrekach

1

Beret przejmuje ten mecz...no prawie mu sie udalo

3

@MesQueUnClub96 Zostaw księcia z Majorki tym dodim

0

@takisobiektos Ciekawe co z fizyką Włocha jesli bedzie np 5 set.Dawno nie widzialem go w akcji z takim rywalem.

0

Tego seta juz sie nie da spartolić ale wciąz kolejne beda pewnie bardziej wymagające.

1

@takisobiektos Jakby wziął drugiego seta to mysle ze mógłby ukąsić ten mecz ale teraz no to ciężko chociaz ładuje dzisiaj asy na potęge.

2

@MesQueUnClub96 Jestes zadowolony z tego kortu?

0

@MesQueUnClub96 Wątpie że to się stanie.On tez fizycznie chyba nie jest jakimś gigantem.

0

Ten mecz mógł zupełnie inaczej wyglądać gdyby Beret wytrzymał tego pierwszego gema po przełamaniu.Szkoda bo teraz znów świetnie zaczął ale wierzyc ze on wygra teraz 3 sety to chyba zbyt optymistyczne nastawienie.

2

@fart Chcialbym mecz na igrzyskach USA VS Francja

2

@barcelonaLM Dobrze ze Rafa wrócil w 2022 na AUS

0

Cały mecz Matteo pracował na to przełamanie i zaraz je oddał.Okrutny ból.

0

Berecik z przełamaniem.No zaskoczył w tym gemie.

2

Ciężki jest ten return Bereta.Pewnie Jannik go wypunktuje po tiebreakach i tyle z tego będzie. @mekston

1

@MesQueUnClub96 Oby Beret wygrał

1

@mekston Tu jeszcze Bellingham moim zdaniem ma szanse.Ma hype i juz ludzie maja jego przewrotke w pamięci.

1

@mekston No i Francja nie zagrała jeszcze meczu na top poziomie na tym Euro.Oni cały czas grają na wstecznym.

2

@mekston To bedzie pierwszy rywal dla Portugalii który nie bedzie stawiał busa.Turcy coś próbowali ale wyszlo wiadomo jak.Powinno się lepiej grac Portugalii z kontry na np Leao.

0

@Bagsik88 Głównie dostanie ZP za świetny sezon zarówno w LM jak i w lidze.Forma brazola była podobna w obu rozgrywkach.

3

@mekston Bo Felix to pilkarz momentów.Lubie go ale to najgorszy typ piłkarza bo regularnosci to on nigdy nie miał po transferze z Benfici.Jeden dobry mecz i potem dwa następne nie istnieje.I tak w kółko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?