Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Raczej to bedzie Lakers/Clippers/Miami
2
DeRozan wolnym agentem więc ktoś się skusi pewnie.
2
Juz by człowiek obejrzał igrzyska.
1
Przynajmniej przełamał ale serwis delikatnie mówiąc nie powala,Pięknie serwowował to wczoraj Beret.
1
@takisobiektos Widzialem z nim wywiad to mówił ze jedzie tu po puchar to lekko się usmiechnąłem
0
Hubert moze miec forme zycia,walić 50 asów na mecz a ja i tak nie powiem ze to pewniak do ćwiercfinału wielkiego szlema.Co się dzieje @Popitek12
1
@Popitek12 Carlitos to Hiszpan a my Hiszpanów kochamy tak
2
@takisobiektos Szkoda ze odrazu taki przeciwnik ale ranking brutalny.Oby wrocil za rok i za dwa.
4
Żegnaj Matteo z Wimbledonu.Bolesne 3 tiebreaki ale takie uroki nawierzchni trawiastej.Sinner 3:1. @mekston @barcelonaLM
0
@takisobiektos W sumie to co w tym meczu w tych tiebrekachc zyli choke za chokiem
0
Biedny Beret pewnie przegra po 3 tiebrekach
1
Beret przejmuje ten mecz...no prawie mu sie udalo
3
@MesQueUnClub96 Zostaw księcia z Majorki tym dodim
0
@takisobiektos Ciekawe co z fizyką Włocha jesli bedzie np 5 set.Dawno nie widzialem go w akcji z takim rywalem.
0
Tego seta juz sie nie da spartolić ale wciąz kolejne beda pewnie bardziej wymagające.
1
@takisobiektos Jakby wziął drugiego seta to mysle ze mógłby ukąsić ten mecz ale teraz no to ciężko chociaz ładuje dzisiaj asy na potęge.
2
@MesQueUnClub96 Jestes zadowolony z tego kortu?
0
@MesQueUnClub96 Wątpie że to się stanie.On tez fizycznie chyba nie jest jakimś gigantem.
0
Ten mecz mógł zupełnie inaczej wyglądać gdyby Beret wytrzymał tego pierwszego gema po przełamaniu.Szkoda bo teraz znów świetnie zaczął ale wierzyc ze on wygra teraz 3 sety to chyba zbyt optymistyczne nastawienie.
2
@fart Chcialbym mecz na igrzyskach USA VS Francja
2
@barcelonaLM Dobrze ze Rafa wrócil w 2022 na AUS
0
Cały mecz Matteo pracował na to przełamanie i zaraz je oddał.Okrutny ból.
0
Berecik z przełamaniem.No zaskoczył w tym gemie.
2
Ciężki jest ten return Bereta.Pewnie Jannik go wypunktuje po tiebreakach i tyle z tego będzie. @mekston
1
@MesQueUnClub96 Oby Beret wygrał
1
@mekston Tu jeszcze Bellingham moim zdaniem ma szanse.Ma hype i juz ludzie maja jego przewrotke w pamięci.
1
@mekston No i Francja nie zagrała jeszcze meczu na top poziomie na tym Euro.Oni cały czas grają na wstecznym.
2
@mekston To bedzie pierwszy rywal dla Portugalii który nie bedzie stawiał busa.Turcy coś próbowali ale wyszlo wiadomo jak.Powinno się lepiej grac Portugalii z kontry na np Leao.
0
@Bagsik88 Głównie dostanie ZP za świetny sezon zarówno w LM jak i w lidze.Forma brazola była podobna w obu rozgrywkach.
3
@mekston Bo Felix to pilkarz momentów.Lubie go ale to najgorszy typ piłkarza bo regularnosci to on nigdy nie miał po transferze z Benfici.Jeden dobry mecz i potem dwa następne nie istnieje.I tak w kółko.