Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mekston Carlitos prime w tiebreaku
0
Początek marzen w tiebreaku Carlosa
0
@mekston Dla mnie on nawet z wygranym ojro nie jest nr1
0
@MesQueUnClub96 Ja stawiam na Niemcy dodi
0
@MesQueUnClub96 Wirtz to chyba LS a Sane PS czy sie myle
0
@mekston Tiebreak albo Tiafoe go złamie
0
@mekston Jesli wygra ten mecz to bym powiedzial ze to jeden z najtrudniejszych w jego karierze.Walka ze słabościami i z samym soba juz mam wrazenie.
1
@MesQueUnClub96 Moze tak byc,z takim podaniem na tej nawierzchni nie ma czego szukać
2
@MesQueUnClub96 Borek pokrył braki Kazimierza
1
@mekston Punkty po 1 podaniu w granicach 60% gdzie Tiafoe trafia na 85%.Musisz miec pewne podanie na trawie a dzis tego nie ma
1
@barcelonaLM Tez tak mi sie wydaje ale nie z tym serwowaniem.No nie moze tylko przebijac na drugą strone
0
No i Tiafoe domyka tego trzeciego seta i to w sumie zasłuzenie.Juz wczesniej mógł łamac Carlitosa.
0
@ranger3120 Niemcy 2:1 i Francja 1:0
9
O fck.
0
@Colon Gdy Carlos gra swój tenis to nieliczni sa mu się wstanie przeciwstawić
0
Ale mocny set od Carlosa.Cały jego wachlarz zagrań wyszedł w tym secie.
1
@mekston Odbuduje się na spokojnie,on nie jest tak słaby jak te gemy ostatnie w 1 secie
0
@Colon Ja bym trafił
0
@FcPortoFan1999 Zawsze się stresujesz gdy grają twoi ulubieńcy
3
@MesQueUnClub96 Gdzie mu do potężnego Tommiego
0
@FcPortoFan1999 Bo jest Argentyńczykiem
1
@mekston Naszczęście to tylko jeden.Trzeba się poprawić i tyle bo póki co to jest marny poziom.Szczególnie szkoda tego gema przy 4;2
0
Chyba najlepszy gem pod względem returnu na tym turnieju.Wow.
2
@mekston Nie no stypa taka grana że szok.Jak on ma z 50% po pierwszym podaniu
1
@mekston Jeszcze jakby to były minimalne outy ale no nie byly
1
@mekston Choke okrutny,mial 30:0 chyba
10
@MesQueUnClub96 Jednego znam,co prawda z internetu ale no jest
2
@MesQueUnClub96 Dobry tenis ale po drugiej stronie mistrz Wimbledonu
2
@sen Lubie ale jak nie gra dwóch servbotów którzy mierzą się w dyscyplinie kto mocniej palnie
0
Jesli z mistrzem Wimbledonu robisz takie błędy to tracisz podanie i cyk Hiszpan 4:2.