0

@Barca_Big_Moment Nie no gdzie lekcje futbolu.To będzie wyrównany mecz

1

@mekston Widac ze z Rakowa

0

@mekston Dziwne ze Di Maria nie gra

0

W tym ataku to Argentyna nie porywa.Jak Messi nie da magic passa to reszta raczej patrzy.To ustawienie tez chyba bardziej defensywne niz ofensywne.

1

@mekston Jak wykonywał pierwsze karne to tak to odbieralem ze jak spieprzy to Ronaldo juz nie odda

1

@mekston Jak na 3 runde to solidny rywal

1

Dzisiaj na centralnym z Tiafoe kolo 14-15 @mekston


0

@montiel Jakby trafił to bysmy inaczej mówili ale fakty sa takie ze nie trafił i wykonaniue było meh

1

@mekston Bruno troche sobie popsuł jak Ronaldo przyszedł.Kiedy go nie było trafiał wszystko a z nim z 2-3 przestrzelił

0

Zbyt lekceważąco troche podszedł do tego karnego.Zamiast wyjśc i po prostu palnąć z całej epy to wyszło jakoś dziwacznie.

0

@mekston Niby dobrze je strzela ale ja mu nie ufam,Bruno to machine penalti

0

@mekston Bruno by trafił

0

Sredniawy ten karny bym powiedział

0

Fejkowe konto z Yamalem ale i tak bawi
https://x.com/LamineYamalllll/status/1808549438685675596

1

@macio_944 Ale combo,zjadłbym

1

@macio_944 A ja myśle ze awans Francji ale i naszych sasiądów z zachodu aczkolwiek to są tak mocne repki indywidualnie ze moze byc wszystko

0

@macio_944 Tylko ogórki kiszone

1

@macio_944 Dzisiaj Niemcy vs Hiszpania i Francja vs Portugalia.Piękny piątek.

3

Ma potencjał niesamowity.Do tego charakter który jest niezbędny w odniesieniu suckesu.
https://x.com/EthanWL/status/1794627144913732022

1

Guardiola mówił ze Lisandro to top w Europie.On zdrowy jest mega nieprzyjemny dla kazdego napastnika.Czasem jedynie zbyt bardzo nagrzany ale to Lisandro style.

0

Respect from Carlos @mekston


0

@mekston W Brighton był mocnym kocikiem.Widac było odrazu ze ma talent.

0

Caicedo ładnie gra w tym Ekwadorze.Cena transferu trochę go przygniotła ale pewnie jeszcze się odbuduje.

1

@macio_944 Ciężki klub wybrał i sezon miał strasznie nierówny.Jakby poszedł do takiego City i Liverpoolu mysle ze by większy progres zrobił a tak jest jak jest.

1

@macio_944 Oj tak Macio,oj tak

0

Ogórki kiszone o tej godzinie wchodzą idealnie.Ogólnie ogórek jest strasznie niedocenianym warzywem.

2

@fart Doncić vs Giannis również

1

@mekston Nie no Max jest kotem ale jednak jest sentyment do Lewisa.Mimo wszystko jak czlowiek mial te 12 czy 13 lat i pierwszy raz oglądał F1 to on juz był.Team Lewis mimo wszystko.

0

@Popitek12 Kibicuje najlepszym więc Kylian Mbappe

2

@mekston Carlos gdyby miał serwis na poziomie Hurkacza czy tam Zvereva to by była przesada.Bóg musiał mu coś odebrac by była rywalizacja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?