0

Iga out z Wimbledonu

0

Holger Rune...0:2

1

Jedynie boli styl tej porażki.No Iga została okrutnie zezłomowana w tych dwóch setach.Totalnie bez podejścia.

1

@mekston Po meczu,regeneracja na koncówke lipca

0

@mekston Szkoda ale priorytet jest jeden i są to IO.Tam musi być złoto.

0

Dawno nie widzialem żeby w tenisie #1 przegrał 9 gemów z rzędu.Dziwne zjawisko.

0

@mekston Musi teraz odrabiać bo przy 4;0 to chyba cud jakiś

1

No to dwa przełamania to już sporo.Serwis Igi troche jak Carlitosa bym powiedział. @mekston

0

@mekston Ale wciąz gdzie aż 8 na Putinową

0

Kurs na Putinową w okolicach 8 a na Ige ledwo 1.15.Te kursy na trawie na Igulca są mocno zawyżone. @mekston

0

@mekston Jak przełamie ją znowu no to raczej po gierce

0

No ma Iga problemy na trawie i wiadomo to nie od dzis.Totalny focus powinien być na tą nawierzchnie bo to strasznie kuleje.No wyniki zresztą mówią same za siebie na Wimbledonie.

1

@NeroTFP1 Tenis bardziej ekscytuje tzn przynajmniej mnie.Juz nie mówiąć o koszykówce.

8

@Jersi1 Wszystkie te zatrzymania bym wyebal,strzelasz normalnie albo oddaj innemu

2

To jest mental. @mekston @barcelonaLM


1

@mekston Takich wejść jest sporo.Ostrzejszy faul ale nie bandycki czy podchodzący pod coś tego typu.

1

@AFA Tez tak sądze.Tymbardziej ze Kroos to nie jest rzeznik.Faul na żółtą i tyle.

2

@mekston I świetny start w fazie pucharowej.Przewrotka w ostatniej minucie to zawsze robi wrazenie.

0

@arasz1819 Anglia vs Holandia to fajny pojedynek na papierze

0

@Kgorecki2500 Zobaczymy po meczu cwaniaczku

0

Jude Bellingham gol i btts.Tak to widze.

1

@mekston Carlosowi wbrew pozorom nie wylosowała się łatwa dabinka.Ma graczy którzy potrafią grać na trawie.Mozliwy Tommy w 1/4 ktory wygral przeciez turniej w Londynie.

2

@mekston Dodi mówił ze drabinka trudna

0

@mekston Jak z takim jankiem nie wygra no to walizka i wakacje

3

Wczoraj tez karnego strzelał z prawej.Cały Usman.
https://x.com/tsnmknd/status/1809341190103273944

4

Mr Wimbledon @barcelonaLM @mekston


1

@macio_944 Bo oni nie grają na miare swojego potencjału ale nie można im odmówić dyscypliny taktycznej i dobrej obrony.Zobacz ze stracili na tym turnieju jedną bramke i to penalti Lewego.

6

@macio_944 No na tym polega wielkość Francji ze oni grając srednio i tak robią finały.Zobacz ze na mundialu tez nie grali wow a setka Muaniego mogła dać MŚ.Francja to definicja druzyny turniejowej.

5

Francja to chyba najlepsza reprezentacja ostatnich 10 lat.
Euro 2016-Final
Mundial 2018-Final
Euro 2020-1/8
Liga Narodow 2021-Final
Mundial 2022-Final
Euro 2024-Już półfinal

1

@Comentateiro No brakowało jego bramek wczoraj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?