Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Iga out z Wimbledonu
0
Holger Rune...0:2
1
Jedynie boli styl tej porażki.No Iga została okrutnie zezłomowana w tych dwóch setach.Totalnie bez podejścia.
1
@mekston Po meczu,regeneracja na koncówke lipca
0
@mekston Szkoda ale priorytet jest jeden i są to IO.Tam musi być złoto.
0
Dawno nie widzialem żeby w tenisie #1 przegrał 9 gemów z rzędu.Dziwne zjawisko.
0
@mekston Musi teraz odrabiać bo przy 4;0 to chyba cud jakiś
1
No to dwa przełamania to już sporo.Serwis Igi troche jak Carlitosa bym powiedział. @mekston
0
@mekston Ale wciąz gdzie aż 8 na Putinową
0
Kurs na Putinową w okolicach 8 a na Ige ledwo 1.15.Te kursy na trawie na Igulca są mocno zawyżone. @mekston
0
@mekston Jak przełamie ją znowu no to raczej po gierce
0
No ma Iga problemy na trawie i wiadomo to nie od dzis.Totalny focus powinien być na tą nawierzchnie bo to strasznie kuleje.No wyniki zresztą mówią same za siebie na Wimbledonie.
1
@NeroTFP1 Tenis bardziej ekscytuje tzn przynajmniej mnie.Juz nie mówiąć o koszykówce.
8
@Jersi1 Wszystkie te zatrzymania bym wyebal,strzelasz normalnie albo oddaj innemu
2
To jest mental. @mekston @barcelonaLM
1
@mekston Takich wejść jest sporo.Ostrzejszy faul ale nie bandycki czy podchodzący pod coś tego typu.
1
@AFA Tez tak sądze.Tymbardziej ze Kroos to nie jest rzeznik.Faul na żółtą i tyle.
2
@mekston I świetny start w fazie pucharowej.Przewrotka w ostatniej minucie to zawsze robi wrazenie.
0
@arasz1819 Anglia vs Holandia to fajny pojedynek na papierze
0
@Kgorecki2500 Zobaczymy po meczu cwaniaczku
0
Jude Bellingham gol i btts.Tak to widze.
1
@mekston Carlosowi wbrew pozorom nie wylosowała się łatwa dabinka.Ma graczy którzy potrafią grać na trawie.Mozliwy Tommy w 1/4 ktory wygral przeciez turniej w Londynie.
2
@mekston Dodi mówił ze drabinka trudna
0
@mekston Jak z takim jankiem nie wygra no to walizka i wakacje
3
Wczoraj tez karnego strzelał z prawej.Cały Usman.
https://x.com/tsnmknd/status/1809341190103273944
4
Mr Wimbledon @barcelonaLM @mekston
1
@macio_944 Bo oni nie grają na miare swojego potencjału ale nie można im odmówić dyscypliny taktycznej i dobrej obrony.Zobacz ze stracili na tym turnieju jedną bramke i to penalti Lewego.
6
@macio_944 No na tym polega wielkość Francji ze oni grając srednio i tak robią finały.Zobacz ze na mundialu tez nie grali wow a setka Muaniego mogła dać MŚ.Francja to definicja druzyny turniejowej.
5
Francja to chyba najlepsza reprezentacja ostatnich 10 lat.
Euro 2016-Final
Mundial 2018-Final
Euro 2020-1/8
Liga Narodow 2021-Final
Mundial 2022-Final
Euro 2024-Już półfinal
1
@Comentateiro No brakowało jego bramek wczoraj