Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MesQueUnClub96 To najlepszy mecz Humberta w karierze,dawno nie widzialem go w takiej formie
2
Czyżby znowu Carlitos clutch?Wygrywa podanie Francuza i serwuje po mecz.
@mekston @barcelonaLM @agaFCB
1
@MesQueUnClub96 Nie zrobiłby tam dobrego wyniku,nie widze go stylowo na ziemnej ale jest młody wiec kto wie za kilka lat
1
@MesQueUnClub96 To już jest ten etap w ktorym Shelton musi sie zegnac z turniejem,on raczej czeka na harda
0
@MesQueUnClub96 Jego najslabszy element tzn serwis
3
@MesQueUnClub96 Mowiles ze Carlos ma placków to jak to jest
1
@mekston Na 6 ostatnich podan przegrał 5...na trawie
1
Alcaraz już 5x podwójnych wykręcił i to w ważnych momentach.Ten pierwszy serwis też pozostawia wiele do życzenia.
2
@MesQueUnClub96 Hubert jak zwykle miał jedno zadanie i spierniczył
0
@FcPortoFan1999 Badosa lepsze wyniki niz Choker
0
W sumie jeszcze Lewis moze powalczyc o #1
1
@mekston Chodzi mi o pecha,on czasami nawet jak ma dobry wyscig to cos nie wyjdzie xd
0
@mekston Klasyczny George Russel
0
@FcPortoFan1999 Chyba tak hah
1
Niezły ten 4 set...3 przełamania xd
1
@Xxxbarca4ever @Cule1234 Ciesze się że Bołądz jedzie,zapracował na to
1
@Xxxbarca4ever Dla mnie sportowo na ten moment był nr3 przyjmującym
2
Ale ugotował Grbić wtf
0
@agaFCB Trzy stracone podania to zbyt duzo
0
@agaFCB Serwis siadł i ciezko ale taki set musi sie zdarzyc czasami
4
Andy Murray już wiedział to w Marcu
1
@MesQueUnClub96 Carlos najlepszy defensor all time?
3
Najważniejszy gem w secie i clutch Carlos.Drugi set dla Hiszpana wynikiem 6:4. @mekston
0
@mekston Norris się nie popisał
1
@sen Na ten moment wedlug mnie Jude Bellingham.
1
@mekston Szykuje się mocny wyścig i bez wyraznego faworyta
3
@Popitek12 A ty nie oglądasz popitku?Twój idol Sasza Zverev wciąz gra
1
@mekston Dał kilka piłek w swoim stylu
3
Fantastycznie dziś gra Carlos.Bez podjazdu póki co Francuz.Zdecydowanie za wolny na Hiszpana. @mekston @barcelonaLM
3
@fart Szkoda mi go troche.Marka ojca go przygniecie i szybko zostanie wyjasniony ale trzymam kciuki za niego.