0

@AFA Lubie takie zagrywki tzn takie podgrzanie meczu jest jak najbardziej potrzebne.Futbol to emocje więc wszystko na miejscu a Urugwaj ma dużo do udowodnienia bo trafia na najsłabsza Brazylie kadrowo od lat i do tego bez ich najlepszego zawodnika.

3

Piekło kobiet


4

@John_Doe Dla kibiców niedzielnych pewnie Yamal.Mysle ze malo kto by się spodziewał ze 16-latek gra na takim turnieju i na takim poziomie sportowym.

2

@Maker0 Na plus Kounde,Saliba,Vitinhia,Rodri,Carvajal.

2

@KamQiX A będzie Anglia vs Francja

2

@norbi77 Patrząc na potencjal kadrowy i na sytuacje jakie sobie stworzyli to chyba dobry mecz

2

@barcelonaLM Holger musiałby sobie przypomnieć najlepsze mecze z Novakiem bo poki co gra stype

1

@mekston Tu mógł być półfinal Turcji ze Szwajcarią.Szkoda w sumie troche.

7

Dobry mecz Turków.Tak naprawde mecz który mógł pójsc w każdą strone.Bardzo blisko.


1

Perez zbiednieje od tego miliona


4

@Messi96_96 Ale on wprowadza napastnika za napastnika i skrzydlowo-wahadlowego za pomocnika

1

To jest taktyczny master.


3

@MesQueUnClub96 Dobrze ze Carlosowi nie kibicujesz bo by nic nie wygrał a musi wygrywac

4

Lepiej dla widowiska jak Holandia awansuje.Turcy pewnie przed Anglikami by się rozłożyli albo wyspiarze ich uśpili i zrobili 1:0 a tak Holandia może powalczyć.Do tego jednak to marka.

0

@mekston Chyba ejdnak samoboj

1

Ależ masterclass Ronalda Koemana a la bamba tak szkaluje @arasz1819

0

Holger Rune w 1/8 Wimbledonu.Zmierzy sie pewnie z Novakiem jeśli ten wygra swój mecz.

2

@maroon Mbappe ma spadek formy więc teraz duzo mu się umniejsza ale to największy talent ostatnich lat.Lepszy niz Bell i Guler według mnie.

0

@mekston Juz zaraz bedzie mial 4;1 w 5

1

Holger Rune wstaje z kolan i 0:2 robi 2:2 i zobaczymy co pokaże w piątym secie.Cięzki mecz Duńczyka. @mekston

1

@mekston I to w takiej repce.Naprawde dobry turniej.

5

Klasyk


1

@Pawel13sz Sam nie wiem,ciezko powiedziec xd

3

@Sysia11 Guler jak dla mnie nie zrobi kariery w Realu bo nie bedzie grał tyle ile oczekuje

1

@Pawel13sz Przerwa na szluga

5

Guler ze słabszej nogi taka piłeczka że nawet Toni Kroos by się nie powstydził

3

Zastanawiano się czy będzie wyrzucony z ligi a tymczasem 25 baniek za sezon będzie wpadać. @BartqRKO @takisobiektos @fart


1

@Bagsik88 A ja pisze o tym a reszta mnie nie interesuje

1

@Bagsik88 No Anglia ma drabinke marzeń ze po jednej stronie byly Niemcy,Hiszpania,Portugalia i Francja.To jest fart życia a po ich stronie tylko Holandia.

7

@FcPortoFan1999 Anglia póki co nie grała z rywalami z topu a Niemcy grali z Hiszpanią i Portugalczycy z Francuzami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?