Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston W sumie punkt ktory dal drugiego seta.Arcyważny punkt.
2
Dlatego zawsze trzeba walczyć do końca.Ręce z waty Francuza. @mekston
1
@Popitek12 Rune to pewnie robi wyjazd w next meczu
1
Ten Depay trochę na siłe.
9
@Barcasub No od Griezmanna,Theo czy Giroud nie ma nic xd
2
Piłkarze z Francji co zaczeli używać twittera.
5
@Comentateiro Mbappe to przyszły pryzydent Francji
3
Szkoda ze odchodzi taki baller z Premier League ale niech idzie się rozwijać.Za dobry był na CP.
1
@mekston Ciekawy jestem tego meczu.Med jak ma serwis to potrafi kosić.W tamtym roku odpadł z Carlosem w półfinale i nie wyglądał jakos bardzo zle.
0
@mekston Duza korzysc dla Meda przed meczem z Sinnerem.Odpoczął sobie tak naprawde.
37
Rzadko takie coś się w sumie zdarza w piłce.
0
@Rust_Cohle Ja raczej ide na valoranta lub lige legend
6
Znowu banda największych influ w Polsce będą chodzić za nim krok w krok xd
12
Balona nie będzie ale MVP Copa America bardzo możliwe.James prime na tym turnieju.
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1809720185902768362
1
Szkoda tego seta bo Shelton juz to miał.Setówka przy wlasnym podaniu zawsze boli.Sinner 3:0. @mekston
1
@tomek8756 Kolumbia style
0
No ta 9 rano troche z dvpy ale trudno.
0
@mekston On raczej liczy i tak na harda
0
Zanosi się że Ben Shelton ukąsi sobie tego jednego secika.
0
@mekston Ciekawe kto będzie miał pozycje nr1 w Ferrari
0
@mekston Ja licze po cichu ze Rune postawi opór
1
@mekston Sasza vs Fritz mocne starcie
1
@Bykunn To oczywiste.McLaren jeszcze nie dorósł do bycia liderami w f1.
5
@TaleOfUs Kazdy moze miec swoją opinie ale Lewis jest jednym z najbardziej utalentowanych jacy siedzieli za kółkiem w tym sporcie.Mozna go nie lubic ale napewno trzeba doceniac za to co wniósł do F1 i wnosi dalej.
0
@mekston Djoko ma po drodze Zvereva ktory dobrze gra
12
Słychac jak to szczere jest od Lewisa.Wygrac u siebie w tak ciężkim sezonie to coś wspaniałego.
0
@mekston Chyba ze Med pyknie Sinnera ale najpierw mecz z Dimą
1
@mekston Te returny dzisiaj jego to bajka,on by dzisiaj ograł wiekszosc zawodników
3
Carlos Alcaraz Garfia w ćwiercfinale Wimbledonu.Zmierzy się zapewne z potężnym Tommym Paulem.
@mekston @agaFCB @barcelonaLM
1
@MesQueUnClub96 Zobacz jak Carlos wybronil zeby doszlo do tego smecza