1

@mekston Jakby to powiedzial Karol Stopa on zaraz to przepier

1

@mekston Specjalnosc zakladu

0

@mekston Po secie moze byc zaraz

0

@mekston Servbot by sie przydal jakis

1

@mekston Med drugi raz z rzedu polfinal na wimbledonie wiec juz trzeba sie z nim liczyc

0

@barcelonaLM Rok temu przegral z Carlosem 3:0 ale tu jest duzo lepszy.

1

Danil Medvedev w polfinale Wimbledonu 2024.Wzial rewanz za final Aus Open z tego roku.

1

@mekston Mogl przegrywac juz 3:0 w tym secie ale wrócił.Oby tak dalej.

2

Az 7 ludzi od bronienia i kontry na Mbappe,Dembele i Muaniego.Dosyc rozsądne podejscie. @mekston


0

@Cule1234 Dembele in

1

@mekston Moglby tego ukąsic zeby zaczynac pierwszy ale no ciezko

0

@Popitek12 Jeszcze jest w grze popitku

2

Sinner przegrywa arcyważnego gema.Med serwuje po 4:1 w piątym secie.

1

@mekston Na tym turnieju stracili jedną bramke i to penalti Robercika

1

@mekston Jest blisko w sumie Dimy ale tym Wimbledonem to zbytnio nie awansował

0

@JustJiff Jak widac nie trzeba bramek by awansować.Francja to druzyna turniejowa.Praktycznie na kazdym turnieju robią final oprócz ostatniego ojro.

0

@mekston Tsitsipasa to juz nie ma w top10 chyba Xd

0

@Colon To Carlos wiec jego mozna skreslic dopiero jak mecz się skończy.Zwierzak okrutny z niego na korcie.

0

@Faro Niby czemu?Francja ma wszystko by miec finał.

1

@mekston Dla mnie on z top10 ma najgorsze podanie.Moze Rublov jeszcze tez nie zachwyca serwisem ale reszta zdecydowanie better.

1

@mekston Samym returnem,obroną i techniką no nie da się.Napewno nie na trawie gdy polowa to servboty albo blisko servbotów.

2

@TheNekro94 Medical nie pomoże jak będzie tak serwował.Bez serwisu na trawie nie ma szans wygrywać.

4

Lamine Yamal.


0

@mekston Dla Meda chyba teraz najwazniejsze by zacząc 5 seta

0

@MesQueUnClub96 Medical go wyłączył z gry

1

@MesQueUnClub96 No jest tam najgłośniejszy ale często to jest Tomasz Hajto vibe

2

Kontrakt dla dziennikarza jakby był zawodnikiem albo trenerem.Można się dorobić w Ameryce.
@fart @takisobiektos @BartqRKO


0

@MesQueUnClub96 Czemu nie lubisz Włocha

1

Med ukąsił drugiego seta.Już przy 5:4 miał autostrade ale finalnie duża presja przed Sinnerem.Juz nie ma pola na błędy. @mekston

0

@MesQueUnClub96 Widac ze to mecz wybitnych tenisistów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?