Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston Jakby to powiedzial Karol Stopa on zaraz to przepier
1
@mekston Specjalnosc zakladu
0
@mekston Po secie moze byc zaraz
0
@mekston Servbot by sie przydal jakis
1
@mekston Med drugi raz z rzedu polfinal na wimbledonie wiec juz trzeba sie z nim liczyc
0
@barcelonaLM Rok temu przegral z Carlosem 3:0 ale tu jest duzo lepszy.
1
Danil Medvedev w polfinale Wimbledonu 2024.Wzial rewanz za final Aus Open z tego roku.
1
@mekston Mogl przegrywac juz 3:0 w tym secie ale wrócił.Oby tak dalej.
2
Az 7 ludzi od bronienia i kontry na Mbappe,Dembele i Muaniego.Dosyc rozsądne podejscie. @mekston
0
@Cule1234 Dembele in
1
@mekston Moglby tego ukąsic zeby zaczynac pierwszy ale no ciezko
0
@Popitek12 Jeszcze jest w grze popitku
2
Sinner przegrywa arcyważnego gema.Med serwuje po 4:1 w piątym secie.
1
@mekston Na tym turnieju stracili jedną bramke i to penalti Robercika
1
@mekston Jest blisko w sumie Dimy ale tym Wimbledonem to zbytnio nie awansował
0
@JustJiff Jak widac nie trzeba bramek by awansować.Francja to druzyna turniejowa.Praktycznie na kazdym turnieju robią final oprócz ostatniego ojro.
0
@mekston Tsitsipasa to juz nie ma w top10 chyba Xd
0
@Colon To Carlos wiec jego mozna skreslic dopiero jak mecz się skończy.Zwierzak okrutny z niego na korcie.
0
@Faro Niby czemu?Francja ma wszystko by miec finał.
1
@mekston Dla mnie on z top10 ma najgorsze podanie.Moze Rublov jeszcze tez nie zachwyca serwisem ale reszta zdecydowanie better.
1
@mekston Samym returnem,obroną i techniką no nie da się.Napewno nie na trawie gdy polowa to servboty albo blisko servbotów.
2
@TheNekro94 Medical nie pomoże jak będzie tak serwował.Bez serwisu na trawie nie ma szans wygrywać.
4
Lamine Yamal.
0
@mekston Dla Meda chyba teraz najwazniejsze by zacząc 5 seta
0
@MesQueUnClub96 Medical go wyłączył z gry
1
@MesQueUnClub96 No jest tam najgłośniejszy ale często to jest Tomasz Hajto vibe
2
Kontrakt dla dziennikarza jakby był zawodnikiem albo trenerem.Można się dorobić w Ameryce.
@fart @takisobiektos @BartqRKO
0
@MesQueUnClub96 Czemu nie lubisz Włocha
1
Med ukąsił drugiego seta.Już przy 5:4 miał autostrade ale finalnie duża presja przed Sinnerem.Juz nie ma pola na błędy. @mekston
0
@MesQueUnClub96 Widac ze to mecz wybitnych tenisistów