Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
JT w formie @fart @zadafcb
8
Urugwaj odpada z Copa America.Oj zaboli ta porażka bo grali przez całą drugą połowe 11vs10 a i tak nie udało się odrobić tej bramki.Kolumbia nawet grając w 10 potrafiła sobie stworzyć 2-3 sety.Finał Copa Argentyna vs Kolumbia.
James na ten moment MVP turnieju i chyba nawet jesli Kolumbia przegra finał to nim zostanie. @mekston @AFA
1
@macio_944 On i tak na tym ojro nie gra tego co potrafi.Dopiero dzis w 1 polowie pokazał troche swojego talentu.Giga gracz a zaledwie 24 lata.Dziwilem sie jak ludzie tu pisali ze Hiszpania bedzie latwiej z Anglią.Final to dyspozycja dnia i czasami blysk geniuszu decyduje.W Anglii masz Kane'a,Sake,Juda i Fodena a w Holandii tylko Gakpo ktory zagrał dzisiaj słabo.
0
To fajnie spieprzył turniej Jamesowi ten Munoz.Genialnie zachowanie XD.
4
Jest piękny na tym turnieju.Wydawało się ze jest wypalony po czym wbija na turniej i masakruje. @mekston
1
@macio_944 Z Anglia zawsze trzeba się liczyć.Dlatego ja nie kupuje przekonania ze graja slabo to nie maja szans z Holandią czy coś.Maja takich pillkarzy ze moga wygrac z kazdym.Zobacz Fodena ktory cale Euro robil za ducha a dzisiaj mogl 2 bramy wsadzic.
1
@mekston Mimo wszystko to bedzie zasłuzona ZP.Świetny sezon Vini rozegrał.Po prostu ludzie przed nim to najlepsi w historii.
1
@Sysia11 Ciężki półfinał jest przed nim
8
@arasz1819 Mysle ze Messi z całym szacunkiem do niego bo jest goatem ale obecnie ma szanse na ZP takie jak ja i ty Araszu
5
Ollie Watkins MVP.
0
@mekston Jude pewnie bo wygral wszystko najwazniejsze i ma ten hype + jest z Realu
0
@jacobFCB No jest giga faworytem tak naprawde obecnie.
1
Vinicius chyba jest najbardziej zadowolony z tego Ojro.Nikt indywidualnie się nie wybił więc złota pilka jest blisko niego.Ciężko powiedzieć czy zwycięstwo Anglii da Bellinghamowi ZP ale raczej tak.
2
@Comfortable_ Watkins zrobil jak profesor
4
Alez to jest master przy tej linii
https://x.com/FootyHumour/status/1811142438716682362
3
Anglia robi back to back w finale mistrzostw Europy
0
Mówilem że Anglia @FcPortoFan1999
1
Jaka zmiane zrobil Gareth...Watkinks koks @mekston
4
@Faro Nie no gdzie
0
@Derean Przeciez Holandia postawiła autobus i siedza cała druzyna na swojej polowie.
2
Ale szefa dzisiaj gra.Rice przy nim trochę jak junior.Do tego babol przy bramce SImonsa.
10
Najlepszy mecz Anglii na tym turnieju.Holandia przy nich bladziutko wygląda.
0
Foden ale soczyscie to uderzył
0
Ale ze Holandia tak odda piłke Anglii to szok
4
Cieżko o bardziej klarowny karny i nieważne w jakim momencie się to dzieje.Faul to faul i to ewidentny Dumfriesa.
0
Nie wiem jak to mozna sprawdzac,kliri penalti
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Karny chyba dla Anglii
1
Declan Rice strata niczym u juniora przy tym golu Simonsa
0
No to cena z Simonsa juz nie dla Barcelony