2

JT w formie @fart @zadafcb


8

Urugwaj odpada z Copa America.Oj zaboli ta porażka bo grali przez całą drugą połowe 11vs10 a i tak nie udało się odrobić tej bramki.Kolumbia nawet grając w 10 potrafiła sobie stworzyć 2-3 sety.Finał Copa Argentyna vs Kolumbia.
James na ten moment MVP turnieju i chyba nawet jesli Kolumbia przegra finał to nim zostanie. @mekston @AFA


1

@macio_944 On i tak na tym ojro nie gra tego co potrafi.Dopiero dzis w 1 polowie pokazał troche swojego talentu.Giga gracz a zaledwie 24 lata.Dziwilem sie jak ludzie tu pisali ze Hiszpania bedzie latwiej z Anglią.Final to dyspozycja dnia i czasami blysk geniuszu decyduje.W Anglii masz Kane'a,Sake,Juda i Fodena a w Holandii tylko Gakpo ktory zagrał dzisiaj słabo.

0

To fajnie spieprzył turniej Jamesowi ten Munoz.Genialnie zachowanie XD.

4

Jest piękny na tym turnieju.Wydawało się ze jest wypalony po czym wbija na turniej i masakruje. @mekston


1

@macio_944 Z Anglia zawsze trzeba się liczyć.Dlatego ja nie kupuje przekonania ze graja slabo to nie maja szans z Holandią czy coś.Maja takich pillkarzy ze moga wygrac z kazdym.Zobacz Fodena ktory cale Euro robil za ducha a dzisiaj mogl 2 bramy wsadzic.

1

@mekston Mimo wszystko to bedzie zasłuzona ZP.Świetny sezon Vini rozegrał.Po prostu ludzie przed nim to najlepsi w historii.

1

@Sysia11 Ciężki półfinał jest przed nim

8

@arasz1819 Mysle ze Messi z całym szacunkiem do niego bo jest goatem ale obecnie ma szanse na ZP takie jak ja i ty Araszu

5

Ollie Watkins MVP.


0

@mekston Jude pewnie bo wygral wszystko najwazniejsze i ma ten hype + jest z Realu

0

@jacobFCB No jest giga faworytem tak naprawde obecnie.

1

Vinicius chyba jest najbardziej zadowolony z tego Ojro.Nikt indywidualnie się nie wybił więc złota pilka jest blisko niego.Ciężko powiedzieć czy zwycięstwo Anglii da Bellinghamowi ZP ale raczej tak.

2

@Comfortable_ Watkins zrobil jak profesor

4

Alez to jest master przy tej linii
https://x.com/FootyHumour/status/1811142438716682362

3

Anglia robi back to back w finale mistrzostw Europy


0

Mówilem że Anglia @FcPortoFan1999

1

Jaka zmiane zrobil Gareth...Watkinks koks @mekston

4

@Faro Nie no gdzie

0

@Derean Przeciez Holandia postawiła autobus i siedza cała druzyna na swojej polowie.

2

Ale szefa dzisiaj gra.Rice przy nim trochę jak junior.Do tego babol przy bramce SImonsa.


10

Najlepszy mecz Anglii na tym turnieju.Holandia przy nich bladziutko wygląda.

0

Foden ale soczyscie to uderzył

0

Ale ze Holandia tak odda piłke Anglii to szok

4

Cieżko o bardziej klarowny karny i nieważne w jakim momencie się to dzieje.Faul to faul i to ewidentny Dumfriesa.

0

Nie wiem jak to mozna sprawdzac,kliri penalti

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Karny chyba dla Anglii

1

Declan Rice strata niczym u juniora przy tym golu Simonsa

0

No to cena z Simonsa juz nie dla Barcelony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?