Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I na takim punkcie przy 30;0 Novak zdobywa punkt z kazdym rywalem a Carlos cyk jest tam.
4
@barcelonaLM Sinner i tak wedlug mnie zrobil największy progres ostatnich lat.On w rok stał się totalnym topem a był taki 5-10
0
Angole robią hałas
1
@mekston Ciezko zrobić to lepiej
1
@Kapitan hawk Rok temu grali ze soba to tez dodaje ekscytacji ale taka cena zwala z nóg ''normalnych ludzi''
1
@mekston Jesli Carlos by wygral ten Wimbledon to jeszcze bardziej bedzie szkoda AUS ale ciezko bylo tam cos zrobic,nie wina Alcaraza.Dał maxa tam.
2
@Kapitan hawk Przesada ale z drugiej strony no takie wydarzenie
0
@MesQueUnClub96 Ale spoko ma polo lacosty
2
@mekston Fantastyczny bym powiedział
0
Soczyste dwa podwójne
1
@barcelonaLM Jak Federer w prime
1
@mekston Juz 3 razy łamał Novaka a ogolnie 5 w calym turnieju Novak
13
Var
0
W sumie bedzie smiesznie jesli okaze się ze Novak będzie wiecej razej łamany niz przez cały turniej Xd
1
@mekston @barcelonaLM Zalezy od podania Novaka,nie moze byc tak łatwo łamany
1
@mekston Słaby Serb ale to tenis.Zobaczymy na drugi
0
@mekston Dobrze ze na igrzyskach się obudził
0
@mekston Serwis świetny ale Novak na returnie nie gra swojej gry
1
@mekston Sasza i tak gra rewelacyjny sezon ale no to był choke z Fritzem
0
@mekston On tak naprawde wygral poki co jedno podanie i to tez nie tak latwo
0
@mekston Musi lepszy serwis byc
1
@Popitek12 Hurkacz by nie przeszedł Novaka
1
@mekston Przydałoby sie zeby zaczął drugiego
0
Z takim podaniem to nawet nie ma szans na podjęcie rękawicy.Tu musi być serwis Hurkacza w prime na trawie.
0
@mekston Mnie ciekawi w sumie bardziej podanie Novaka
6
@Lucyfffer Alcaraz to Hiszpan a swiat kocha Hiszpanów
0
@MesQueUnClub96 Po drugiej stronie nie ma jaśka to i ciężej sie gra dodi co
2
50 cent x Trump
0
@mekston A nie wiem ale jesli tak to dziwne tzn wydaje mi sie ze na trawie lepiej zdecydowanie zaczynac
1
@mekston Znowu przegral w papier,kamien i nozyce