Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arden Ale to jest tylko Euro a nie Mundial.Możesz obstawic na Rodriego pieniądze to będziesz bogaty.Rodriego nawet nie byłbym pewny w top3.
0
@Arden Modric wygral LM a Rodri nie ma LM
0
@Arden Rodri nie ma szans w rywalizacji z Judem i VInim
0
@mekston To moze byc jak sytuacja VVD z Messim tzn Jude będzie blisko ale przegra
1
@Pawlak1992 W większosci Vini i Bell po 2 a reszta powyzej 7
9
Wygra pewnie w tym sezonie coś z Bayernem.Nie wierze ze nie wygrają nawet pucharu krajowego.Liga tez pewnie bedzie lepsza niz rok temu.
2
@JimMorrisonFCB Takie imprezy sa nie dla Huberta dopóki nie zrozumie ze jest faworytem w danym meczu i ma zgnieść swojego rywala
11
A mogłaś tu być Igo Świątek z Carlitosem za ramie
0
@barcelonaLM Wszyscy zapominają że to tylko ludzie.Dla mnie ich obu reakcja była normalna.
3
Di Maria LM,2x copa i mundial.Niezla kariera.
0
Od początku powinien grac za Alvareza
0
Lautaro gooooool
0
@fabregas04 Argentynczycy odrazu wstawali po tych faulach,raczej chcieli wymusic
0
Ale chłop poczarował z Kolumbii
0
Co ten Lauatro zrobil Scaloniemu że taka olewka,dobra forma na turnieju
0
Niezłą wydolność ma ten gosc z 17 z Kolumbii
0
Ten Gonzalez to niezły agent
0
@PatrychoO Jakościowo napewno ale tez liderzy co raz starsi w postaci Di Marii i Messiego
1
@stone80 Nie no Kolumbijczyk faulowal a nie MacAllister
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To niezle sprawdzanie xd
2
@Kuba_1 Przeciez rambla miala beka z płaczu Ronaldo
1
Już dawno Lautaro powinien wejść.Starczy grania dla Alvareza na dzis.
0
Messi niczym Cristiano
5
To juz mogła chociaż puścic Wake Wake
2
@Cukson Woleli zaplacic Shakirze i grać na sciernisku
0
Shakira 47 lat a ja bym dał jej takie 34-35.Zawsze wyróżniała się urodą.
4
Toni Kroos wrócił na twitterka
0
Słaba ta połówka Argentyny.Poza tym strzałem Alvareza to bida w tym ataku.
1
@PatrychoO Nie jego pozycja chyba