1

@Arden Ale to jest tylko Euro a nie Mundial.Możesz obstawic na Rodriego pieniądze to będziesz bogaty.Rodriego nawet nie byłbym pewny w top3.

0

@Arden Modric wygral LM a Rodri nie ma LM

0

@Arden Rodri nie ma szans w rywalizacji z Judem i VInim

0

@mekston To moze byc jak sytuacja VVD z Messim tzn Jude będzie blisko ale przegra

1

@Pawlak1992 W większosci Vini i Bell po 2 a reszta powyzej 7

9

Wygra pewnie w tym sezonie coś z Bayernem.Nie wierze ze nie wygrają nawet pucharu krajowego.Liga tez pewnie bedzie lepsza niz rok temu.


2

@JimMorrisonFCB Takie imprezy sa nie dla Huberta dopóki nie zrozumie ze jest faworytem w danym meczu i ma zgnieść swojego rywala

11

A mogłaś tu być Igo Świątek z Carlitosem za ramie


0

@barcelonaLM Wszyscy zapominają że to tylko ludzie.Dla mnie ich obu reakcja była normalna.

3

Di Maria LM,2x copa i mundial.Niezla kariera.

0

Od początku powinien grac za Alvareza

0

Lautaro gooooool

0

@fabregas04 Argentynczycy odrazu wstawali po tych faulach,raczej chcieli wymusic

0

Ale chłop poczarował z Kolumbii

0

Co ten Lauatro zrobil Scaloniemu że taka olewka,dobra forma na turnieju

0

Niezłą wydolność ma ten gosc z 17 z Kolumbii

0

Ten Gonzalez to niezły agent

0

@PatrychoO Jakościowo napewno ale tez liderzy co raz starsi w postaci Di Marii i Messiego

1

@stone80 Nie no Kolumbijczyk faulowal a nie MacAllister

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To niezle sprawdzanie xd

2

@Kuba_1 Przeciez rambla miala beka z płaczu Ronaldo

1

Już dawno Lautaro powinien wejść.Starczy grania dla Alvareza na dzis.

0

Messi niczym Cristiano

5

To juz mogła chociaż puścic Wake Wake

2

@Cukson Woleli zaplacic Shakirze i grać na sciernisku

0

Shakira 47 lat a ja bym dał jej takie 34-35.Zawsze wyróżniała się urodą.

4

Toni Kroos wrócił na twitterka


0

Słaba ta połówka Argentyny.Poza tym strzałem Alvareza to bida w tym ataku.

1

@PatrychoO Nie jego pozycja chyba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?