0

@takisobiektos To zależy.Na Garrosie ze Zverevem nawet niezle mu szło.Napewno musi lepiej serwowac bo to tak to nie ma szans.

1

Aj szkoda tego finału Rafixa ale fizycznie już nie dał rady + serwuje już bardzo przeciętnie.Nie ma to mocy nawet na mączce.Zobaczymy na igrzyskach co sie uda zrobic.

2

@Azi Juz nie analizują tego

0

@mekston Tak to powinno wyglądac

0

@mekston Czulem to xd

0

@mekston No jestem ciekawy czy Lewis coś ugra.Raczej bez szans na top3 ale moze top5 uda sie.

0

@mekston Betuje ze McLaren nie utrzyma top2 po starcie

5

@Popitek12 Wygrywający popitku

5

@MesQueUnClub96 Na twoim miejscu to bałbym się raczej rozwoju Carlosa dodi

1

@barcelonaLM Rafa troche zmęczony turniejem i to widać.Troche tutaj pograł + 2 deble

6

@MesQueUnClub96 Troche jak Alcrazowi na Wimbledonie.Nikt nie chciał z nim grać.

0

Ale meczycho Nadala z Borgesem xd

0

@MesQueUnClub96 Klasycznie report

7

Oba oglądane i oba na bardzo dobrym poziomie.Oczywiscie Oppen półeczke wyżej bo Cillian Murphy.


0

@michal26 @mekston Patrząc caly sezon Merc jest w cieniu.Większość sezonu to jest 3- 4siła w F1.Teraz dopiero coś ruszyło od kilku wyscigów.Zdecydowanie przez większosc sezonu RB i Ferrari miało lepsze tempo i pozniej juz róznie.Czekam az Hamilton dostanie dobry bolid przez pełny sezon by mógł rywalizować.

1

@fart Naprawde ładnie grał ten Sudan.Mega zaskoczyli bo myslalem ze to jakies pionki do nabicia statów a tu dobry basket.

1

Aj szkoda ze to nie wpadło dla Sudanu w ostatniej okacji

1

@Comentateiro Szkoda jesli to przegrają.Fajny mecz.

2

Sudan co poczarował XD

2

@Comentateiro @fart USA to mam wrażenie ze co mecz inną piątką zaczynają i co mecz kończą inna piątką.Troche testują pewnie role dla kazdego.Ciezko tez podzielic minuty jak masz praktycznie same gwiazdy.

1

@Comentateiro W tym wieku jego atletyzm to inny poziom.Zresztą nie ma ludzi którzy uprawiawiają w jego wieku sport na takim poziomie.Genetyczny freak.

3

Pięknie powalczył Holiday i wjazd James'a jak za najlepszych lat.


0

@michal26 Nie no Mercedes jest fatalny w tym sezonie.Bez podjazdu do RB.Fajnie ze Lewis chociaż jeden wyscig ukąsił.

1

@kulek22 Wynik lepszy niż gra ale i tak obawiam się ze na igrzyskach bedzie granie do Leona i Kurka i tyle

3

Cięzki mecz i zasłuzona porazka.Oby na igrzyskach było lepiej.


1

@Comentateiro Jestem zaskoczony ze będzie aż taka ''aura'' w timie USA.Nikt nie narzeka i bawią się koszykówką.Widac tą chemie a skilla wiadomo ze kazdy tam ma.

0

Tragicznie dziś wyglądamy na tle Japonii.A sama Japonia dzisiaj nam chyba właduje tyle asów ile przez ostatnie x meczy.

1

@Popitek12 W prime Zverev czy Hurkacz?

1

@ComentateiroOby skład był zdrowy i napewno United Ten Haga bedzie stawiac kazdemu opór

0

@FcPortoFan1999 Ma jakis uraz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?