1

@Barcanajlepszyteam Debla ma grac dzisiaj ale decyzja o singlu jutro chyba

1

@Barcanajlepszyteam Nadal niewiadomo czy zagra

0

@MesQueUnClub96 Alcaraz tak ale Novak w tym roku nie jest sobą

0

@kulek22 Nie patrzylem ale potem to się uklada jakoś ze druzyny z 3 miejsca graja z 1?

0

Piękny set brazolów.Nie zdziwie się jak jeszcze siękną ten mecz na 3:2.Strasznie bliskie były te przegrane seciki.

1

@kulek22 Chłop skacze jakby był koszykarzem z NBA

1

Włosi jaka koncówka seta XD

1

@fart Troche pechowy 1 set i podcięte skrzydla brazolów

2

@MesQueUnClub96 Czyli 1.58

1

@MesQueUnClub96 A ty ile masz

2

Słuchanie Lecha Sidora to ukojenie na nerwy.Świetnie opowiada o tenisie.Oczywiscie musi być w duecie też Karol Stopa.

1

@mekston I ma 25 lat więc młoda krew a ten Ebden 36

1

@MesQueUnClub96 To jest mecz z cyklu którego nie da się przegrac

2

@MesQueUnClub96 Ebden?Skąd go wzięli

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mekston Bolesne sa takie gemy jesli nie wygrywasz

1

@mekston Carlitos chyba gra po Paolini

1

@MesQueUnClub96 Rzadko ale zgadzam się tutaj.Osaka powinna zamknąć ten mecz i by było duze rozczarowanie Igi na Garrosie.

1

@mekston Sasza Zverev mode

1

@mekston Prosiła się o to od początku seta

6

Ależ to jest siatkarz.Może to być efektowny last dance.


5

@macio_944 Uwielbiam Yamala ale ja już zadnemu pilkarzowi nie wierze o milosci do klubu itd.Czas zweyrfikuje.Oby był tutaj do konca kariery.

6

@jaras121 Grilowanie dodiego to zawsze +

1

@FCB24 Wszystkie mecze sa chyba

1

@macio_944 Ja w sumie tylko tenis,koszykówka i siatkówka bo reszta to tak srednio

1

@Popitek12 Wiadomo ze tak

0

@barcelonaLM Szkoda ze igrzyska we Francji nie byly organizowane gdy Rafa był w prime na mączce.To by była dopiero rzez.

0

@mkord Wlasnie moim zdaniem nie.Tatuaże idealnie pasują do niej.

2

Mało której kobiecie tak pasują tatuaże tak jak Ewie Swobodzie.Bez nich by wyglądała jakoś tak dziwnie.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?