Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Barcanajlepszyteam Debla ma grac dzisiaj ale decyzja o singlu jutro chyba
1
@Barcanajlepszyteam Nadal niewiadomo czy zagra
0
@MesQueUnClub96 Alcaraz tak ale Novak w tym roku nie jest sobą
0
@kulek22 Nie patrzylem ale potem to się uklada jakoś ze druzyny z 3 miejsca graja z 1?
0
Piękny set brazolów.Nie zdziwie się jak jeszcze siękną ten mecz na 3:2.Strasznie bliskie były te przegrane seciki.
1
@kulek22 Chłop skacze jakby był koszykarzem z NBA
1
Włosi jaka koncówka seta XD
1
@fart Troche pechowy 1 set i podcięte skrzydla brazolów
2
@MesQueUnClub96 Czyli 1.58
1
@MesQueUnClub96 A ty ile masz
2
Słuchanie Lecha Sidora to ukojenie na nerwy.Świetnie opowiada o tenisie.Oczywiscie musi być w duecie też Karol Stopa.
1
@mekston I ma 25 lat więc młoda krew a ten Ebden 36
1
@MesQueUnClub96 To jest mecz z cyklu którego nie da się przegrac
2
@MesQueUnClub96 Ebden?Skąd go wzięli
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mekston Bolesne sa takie gemy jesli nie wygrywasz
1
@mekston Carlitos chyba gra po Paolini
1
@MesQueUnClub96 Rzadko ale zgadzam się tutaj.Osaka powinna zamknąć ten mecz i by było duze rozczarowanie Igi na Garrosie.
1
@mekston Sasza Zverev mode
1
@mekston Prosiła się o to od początku seta
6
Ależ to jest siatkarz.Może to być efektowny last dance.
5
@macio_944 Uwielbiam Yamala ale ja już zadnemu pilkarzowi nie wierze o milosci do klubu itd.Czas zweyrfikuje.Oby był tutaj do konca kariery.
6
@jaras121 Grilowanie dodiego to zawsze +
1
@FCB24 Wszystkie mecze sa chyba
1
@macio_944 Ja w sumie tylko tenis,koszykówka i siatkówka bo reszta to tak srednio
1
@Popitek12 Wiadomo ze tak
0
@barcelonaLM Szkoda ze igrzyska we Francji nie byly organizowane gdy Rafa był w prime na mączce.To by była dopiero rzez.
0
@mkord Wlasnie moim zdaniem nie.Tatuaże idealnie pasują do niej.
2
Mało której kobiecie tak pasują tatuaże tak jak Ewie Swobodzie.Bez nich by wyglądała jakoś tak dziwnie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika