Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston taaaaaaa
0
@mekston Szkoda ze Carlos teraz nie gra
3
Kurczaki.Fajny ten set drugi był ale Rafa odpada z IO.Szkoda tego seta ogólnie.
1
@mekston Mało takich setów się wygrywa z 0;4
1
Szkoda ale dał wiele w tym secie.Ten początek zbyt bolesny z 0:4..i ciężko takie coś odrobić.
1
@mekston Czemu nieczysto w takim momenice :x
1
@mekston Szkoda ze tak zaczął tego seta...z 0;4
0
Ale będzie szkoda tego gemika jeśli przegra.Ajjaj.
1
Ależ wstąpił w niego demon,Rafa wygrywa 4x gemy z rzędu XD
0
Szkoda ze Rafix zaczął tak pozno grac
1
Teraz wygrac tylko 4 gemy z rzedu
4
@MesQueUnClub96 Szkoda ze na Wimbledonie nie wydłuzył gdy kibice tego oczekiwali
0
@esem91 Nie no jesli jest szansa to by go zdusił 6:0.Ludzie pozniej pamiętaja o takich wynikach
2
@mekston Ciekawy czy grecki bóg się wyspie do starcia z Novakiem
1
@MesQueUnClub96 Rafa nie da mu 6:0
3
Pewnie z Brazylią go Nikola oszczędzi i na Włochy Tomek wróci.Dobrze ze nic powaznego.Fornal to #1 w tym sezonie u nas na przyjęciu
https://x.com/Jakub110Jakub/status/1817818664176914705
4
@MesQueUnClub96 Hurkacz jest mistrzem w pokonywaniu tenisistów po swoim prajmie
1
Niewymuszone 6-17 i punkty po drugim serwisie Rafy na 18% i w sumie daje to obraz wyniku
0
@MesQueUnClub96 Ale dawał jakiś statement?
0
@MesQueUnClub96 Sugerujesz ze coś bierze
2
Wlasnie wie ktos co się z nim stało?
2
@mekston Na Wimbledonie Sinner byl duzym faworytem w sumie z Medem
0
@agaFCB Nie no tam by był bo kobitki by nie dały rady przyjmować takiego servbota
0
@mekston Chociaż oddajmy Janikowi że początek sezonu należał do niego ale jednak porazki dwie arcyważne na szlemach z Carlitosem i Medem
5
@messi564 Wiadomo że 21-letni Hiszpan
0
Dobrze ze narodził się Carlitos to troche lżej
1
Dobrze ze nie przegrał tego 6:0 bo tak by było wypominane a tak to jako jedyny wsadził Federerowi i Novakowi 6:0 na mączce
1
@mekston Rafa nawet w średniej formie tak by serwisu nie oddawał
0
@KamQiX Jego osiągnięcia są niepodważalne.Tak naprawde osiągnal wszystko zarówno na tle reprezentacyjnym jak i indywidualnym.Moim zdaniem ma prawo grać dopóki po prostu chce
1
@mekston Nie ma tej regularnosci co kiedys