1

@mekston taaaaaaa

0

@mekston Szkoda ze Carlos teraz nie gra

3

Kurczaki.Fajny ten set drugi był ale Rafa odpada z IO.Szkoda tego seta ogólnie.

1

@mekston Mało takich setów się wygrywa z 0;4

1

Szkoda ale dał wiele w tym secie.Ten początek zbyt bolesny z 0:4..i ciężko takie coś odrobić.

1

@mekston Czemu nieczysto w takim momenice :x

1

@mekston Szkoda ze tak zaczął tego seta...z 0;4

0

Ale będzie szkoda tego gemika jeśli przegra.Ajjaj.

1

Ależ wstąpił w niego demon,Rafa wygrywa 4x gemy z rzędu XD

0

Szkoda ze Rafix zaczął tak pozno grac

1

Teraz wygrac tylko 4 gemy z rzedu

4

@MesQueUnClub96 Szkoda ze na Wimbledonie nie wydłuzył gdy kibice tego oczekiwali

0

@esem91 Nie no jesli jest szansa to by go zdusił 6:0.Ludzie pozniej pamiętaja o takich wynikach

2

@mekston Ciekawy czy grecki bóg się wyspie do starcia z Novakiem

1

@MesQueUnClub96 Rafa nie da mu 6:0

3

Pewnie z Brazylią go Nikola oszczędzi i na Włochy Tomek wróci.Dobrze ze nic powaznego.Fornal to #1 w tym sezonie u nas na przyjęciu
https://x.com/Jakub110Jakub/status/1817818664176914705

4

@MesQueUnClub96 Hurkacz jest mistrzem w pokonywaniu tenisistów po swoim prajmie

1

Niewymuszone 6-17 i punkty po drugim serwisie Rafy na 18% i w sumie daje to obraz wyniku

0

@MesQueUnClub96 Ale dawał jakiś statement?

0

@MesQueUnClub96 Sugerujesz ze coś bierze

2

Wlasnie wie ktos co się z nim stało?


2

@mekston Na Wimbledonie Sinner byl duzym faworytem w sumie z Medem

0

@agaFCB Nie no tam by był bo kobitki by nie dały rady przyjmować takiego servbota

0

@mekston Chociaż oddajmy Janikowi że początek sezonu należał do niego ale jednak porazki dwie arcyważne na szlemach z Carlitosem i Medem

5

@messi564 Wiadomo że 21-letni Hiszpan

0

Dobrze ze narodził się Carlitos to troche lżej

1

Dobrze ze nie przegrał tego 6:0 bo tak by było wypominane a tak to jako jedyny wsadził Federerowi i Novakowi 6:0 na mączce

1

@mekston Rafa nawet w średniej formie tak by serwisu nie oddawał

0

@KamQiX Jego osiągnięcia są niepodważalne.Tak naprawde osiągnal wszystko zarówno na tle reprezentacyjnym jak i indywidualnym.Moim zdaniem ma prawo grać dopóki po prostu chce

1

@mekston Nie ma tej regularnosci co kiedys

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?