Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Strach przed Zverevem
1
@mekston Niezły maraton
1
@mekston Alcaraz znowu już jutro gra?
1
@mekston Duży boost dla Igulca na ostatnie dwa mecze
1
@mekston Iga już ją złamała psychicznie
7
No nie każdy sportowiec to potrafi
https://x.com/SaraKalisz/status/1818617942633800085
4
Pierwszy nie chodzi u Collins i już nie jest tak łatwo
1
Kurcze blade tak mówila Iga
0
Gem który da luz Idze na reszte seta
2
@MesQueUnClub96 A to co nie mozna w linie czy jak
0
@Sysia11 Na mączce i tak by nic nie zrobiły
1
@mekston Niby tak ale jak narzuci presje na Ige to moze tego nie wtrzymac
1
@Yamal_Williams Collins gra świetnie na podaniu i to robi robote a Iga już zmadowana że nic nie może returnować na swojej naiwerzchni
1
Collins zacznie trzeciego seta..no to Iga narobiła tym gemem
1
Brawo Felix.Piękny mecz Kanadyjczyka.
1
@mekston Duza niespodzianka mimo wszystko
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mekston Byle tego nie przegrać bo Collins zacznie trzeciego
0
@mekston Na Garrosie nie ma szans by go Paul pyknął ale tu jakies obawy są
0
Trzeba wygrać ten ostatni z Włochami bo taki mecz z Francja to byłby horror.Niedość ze gospodarz to wiadomo jak Francja gra najważniejsze mecze.
0
@BorzyKrzys Pod tym względem Iga nie ma podejscia
0
@mekston Nie moglem ogladac bo bylem na miescie ale chyba dosyc latwo Carlitos w tym meczu sobie poradzil
4
@tomek8756 Zawsze niezmiennie koty>psy
0
@MesQueUnClub96 Naszczęście Grek wrócił szybko z 0;2
0
@MesQueUnClub96 Nie mów dodi ze obawiasz się chokerosa dla Nole
3
@NeroTFP1 Gdyby Leon nie utrzymał tego drugiego seta to by Brazylia dokończyła to 3;0.Ile on dzisiaj dał z wątroby na tym boisku to jego.Bohater.
1
@mekston Duzo szczescia trzeba przyznac,Leon utrzymal drugi set bo by bylo 3;0
1
@Sysia11 Brazylia na spokojnie awansuje z 3 miejsca bo Egipt pokona
9
I wchodzi on...
3
NapoLEON jest jeden,k1ng