Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Jesli Carlos nie odwali czegos to obu złomuje
0
Wychodzi na to że Alcaraz zmierzy się z Felixem w półfinale.Przyjemny meczyk na papierze.
1
Raczej ludzie z Barcelony sprawdzają takie rzeczy ale ja widze 50 opuszczonych meczy Olmo w ostatnie dwa sezony.Wydanie większosci siana na takiego zawodnika to dosyć odważna zagrywka albo głupota.
4
Będzie gwiazdą.
1
@agaFCB Jednak póki co nie ma startu do Sinnera
1
@mekston Niby lepiej Felix
1
Tsitsipas powinien się uczyć od Włocha jak obsługiwać jednoręczny backhand
1
@MesQueUnClub96 Babola zrobil Sasza na tym fh i konsekwencje okrutne
0
Musetti serwuje po mecz.woow.
1
Carlos chyba miał rekordy szkoły w bieganiu
0
@TheNekro94 To była genialna akcja Paula i on z 99% zawodnikami już ma tego tiebreaka
1
@barcelonaLM Nie ma szans by ktoś zrobil z tego punkt
2
Normalny tenisista nie dobiega do takich piłek do jakich biega Carlos i robi z tego winery.Sadeg from Tommy ale to Carlitos.
0
Tommy Paul juz powinien grac w 3 secie
1
@mekston Szkoda bo mysle ze Nadalcraz tez by ich pyknęli,troche farta z losowaniem mieli Czesi ze tak daleko zaszli
0
@mekston Tiebreak albo 3 set
1
@MesQueUnClub96 Mysle ze kazdy tego oczekuje
0
@MesQueUnClub96 Nigdy go nie skreśle z zadnym rywalem przy zadnym wyniku.On ma tą cząstke geniuszu.
0
@MesQueUnClub96 Dla mnie on moze przegrywac nawet 4;0 a on i tak moze wrocic,to Carlos
3
@MesQueUnClub96 To świat Carlosa
0
Carlos z 2:5 może zrobi 5:5.Kto jak nie on.
0
@mekston Oby Carlos zaczął tego trzeciego seta od swojego podania
0
@mekston Ten set to tylko jeden łamak
0
@agaFCB Carlos mimo wszystko powinien to wziąć ale Sasza no bedzie musial się mocno wysilić
1
Arcyważny set dla Włocha.Teraz bedzie sie luzniej grało a Sasza pod scianą.
0
@mekston Zverev zaraz wróci Xd
0
@mekston Jak teraz Musetti tego nie wygra to juz chyba nigdy
0
@mekston Ten set jeszcze mozna odratować
3
Ależ zawodnicy mają problemem ze Zverevem gdy prowadzą 5:4.Sasza wraca.
0
@mekston Nie wyszedł mu ten gem ale raczej wróci