0

@RoberDzik Razem z USA

1

Wszystko zmierza do meczu ze Słowenią w ćwiercfinale.Taki sobie przeciwnik.Niby ostatnie mecze mamy z nimi niezłe ale to wciąż strasznie niewygodny przeciwnik.

1

@budel17 Taaaaaaaaaaa

1

@MesQueUnClub96 Serbowie to świetna ekipa dodi.Z lepszych zostaje tylko Kanada i moze Niemcy

2

@MesQueUnClub96 Grali z Serbią

0

@mekston 2-3 to chyba Wlochy/Slowenia/Francja ale nwm ktore

4

Nie ma chyba szans by USA nie zrobili złota w koszykówce.Tam chwila i robią odjazd na 10-20 punktów

0

@mekston Najgorzej jak przegramy 2;3

3

Dobra doimy ich teraz na 3:2 i Dojcze w poniedzialek

0

@adi7adi8 No juz napewno nie zagra

0

Kamil dobrze gra.W sumie pewnie wyjdzie w 6 na ćwiercfinał.

0

Świetna zmiana Kamila.Jako jedyny sportowo niesie ten mecz

0

@Xxxbarca4ever Ale tu nikt nie przyjmuje

1

@Xxxbarca4ever Tyle ze jak stracimy Leona to nie mamy po co wgl wychodzic na boisko xd

1

Nasi specjalnie przegrywaja teraz zeby wygrac nastepne 3 sety i zagrac z Niemcami w ćwiercfinale.Nikola wie co robi

0

@A4ron Tez mi sie ten mecz przypomnial

2

Ten mecz paradokalnie jest arcyważny bo porażka za 3 punkty wrzuca nas na Słowenie i trudniejszą drabinke.Oby wrócili do czegokolwiek w drugim secie.

0

Takiego meczu dawno nie widzialem,-10 xd

0

Takie piłeczki idealne od Janusza a my swoje w ataku,aj.

5

Nasz skład vs Włochy


1

@TheNekro94 @mekston Carlos tak naprawde w kazdym turnieju jest faworytem top 1-2.Juz pewnie bedzie musial z tym zyc do konca kariery ze jak nie wygra jakiegoś turnieju to meh.

0

@mekston 2:20 na 2:0 dla Carlosa

0

@tomek8756 Ona powinna byc z Carlosem bo oni ciagle się uśmiechają.Memicznie by to wyglądalo zawsze jakby byli razem XD

1

@mekston Szkoda ze dzisiaj nie grają.To czekanie jest irytujące bo już bym zobaczył ten mecz.To napewno będzie wybitnie tenisowy mecz.

4

Ale tu się wydaje Carlitos wysoki.

/photo/1

0

@mekston @barcelonaLM Paradoksalnie to ze gramy do 2 wygranych setów to nie jest atut Carlitosa.Do 3 bylbym spokojniesz o wygrana hiszpana.Na dzien dzisiejszy wydaje mi sie ze Novak nie byłby w stanie w systemie szlemowym pokonac Carlosa.Zajechałby go Hiszpan.

1

@barcelonaLM Mecz który ciężko przewidzieć

5

@AFA 36 lat na karku robi swoje

1

Nie jest łatwo z roli gwiazdy zmienić się w zadaniowca w pierwszej piątce.Kapitalnie Booker się wkleił w USA.


1

@MesQueUnClub96 Jest w formie ale pytanie czy to nie jest forma na jaśków.Na wimbledonie tez dosyc dobrze grał ale w finale nie było jaśka.No kort zweryfikuje jak to mawia klasyk.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?