Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RoberDzik Razem z USA
1
Wszystko zmierza do meczu ze Słowenią w ćwiercfinale.Taki sobie przeciwnik.Niby ostatnie mecze mamy z nimi niezłe ale to wciąż strasznie niewygodny przeciwnik.
1
@budel17 Taaaaaaaaaaa
1
@MesQueUnClub96 Serbowie to świetna ekipa dodi.Z lepszych zostaje tylko Kanada i moze Niemcy
2
@MesQueUnClub96 Grali z Serbią
0
@mekston 2-3 to chyba Wlochy/Slowenia/Francja ale nwm ktore
4
Nie ma chyba szans by USA nie zrobili złota w koszykówce.Tam chwila i robią odjazd na 10-20 punktów
0
@mekston Najgorzej jak przegramy 2;3
3
Dobra doimy ich teraz na 3:2 i Dojcze w poniedzialek
0
@adi7adi8 No juz napewno nie zagra
0
Kamil dobrze gra.W sumie pewnie wyjdzie w 6 na ćwiercfinał.
0
Świetna zmiana Kamila.Jako jedyny sportowo niesie ten mecz
0
@Xxxbarca4ever Ale tu nikt nie przyjmuje
1
@Xxxbarca4ever Tyle ze jak stracimy Leona to nie mamy po co wgl wychodzic na boisko xd
1
Nasi specjalnie przegrywaja teraz zeby wygrac nastepne 3 sety i zagrac z Niemcami w ćwiercfinale.Nikola wie co robi
0
@A4ron Tez mi sie ten mecz przypomnial
2
Ten mecz paradokalnie jest arcyważny bo porażka za 3 punkty wrzuca nas na Słowenie i trudniejszą drabinke.Oby wrócili do czegokolwiek w drugim secie.
0
Takiego meczu dawno nie widzialem,-10 xd
0
Takie piłeczki idealne od Janusza a my swoje w ataku,aj.
5
Nasz skład vs Włochy
1
@TheNekro94 @mekston Carlos tak naprawde w kazdym turnieju jest faworytem top 1-2.Juz pewnie bedzie musial z tym zyc do konca kariery ze jak nie wygra jakiegoś turnieju to meh.
0
@mekston 2:20 na 2:0 dla Carlosa
0
@tomek8756 Ona powinna byc z Carlosem bo oni ciagle się uśmiechają.Memicznie by to wyglądalo zawsze jakby byli razem XD
1
@mekston Szkoda ze dzisiaj nie grają.To czekanie jest irytujące bo już bym zobaczył ten mecz.To napewno będzie wybitnie tenisowy mecz.
4
Ale tu się wydaje Carlitos wysoki.
0
@mekston @barcelonaLM Paradoksalnie to ze gramy do 2 wygranych setów to nie jest atut Carlitosa.Do 3 bylbym spokojniesz o wygrana hiszpana.Na dzien dzisiejszy wydaje mi sie ze Novak nie byłby w stanie w systemie szlemowym pokonac Carlosa.Zajechałby go Hiszpan.
1
@barcelonaLM Mecz który ciężko przewidzieć
5
@AFA 36 lat na karku robi swoje
1
Nie jest łatwo z roli gwiazdy zmienić się w zadaniowca w pierwszej piątce.Kapitalnie Booker się wkleił w USA.
1
@MesQueUnClub96 Jest w formie ale pytanie czy to nie jest forma na jaśków.Na wimbledonie tez dosyc dobrze grał ale w finale nie było jaśka.No kort zweryfikuje jak to mawia klasyk.