1

@Barcasub Wlazły albo Kurek ale z sentymentu jednak Mariusz

0

@MesQueUnClub96 Raczej mu Alcaraz nie odda tzn Hiszpan bedzie z kazdym rokiem lepszy a Serb bedzie gorszy

1

@TheNekro94 LeBron James,Muhammad Ali,Lewis Hamilton,Leo Messi,Phelps,Bolt,Giba.

5

Pierwsze dni będą pewnie ciężkie ale na koniec to wciąż medal.


1

@MesQueUnClub96 W przewidywaniach bylo +10

1

@MesQueUnClub96 No raczej

4

@MesQueUnClub96 Jutro ci powiem okolo godziny 11

1

@cules100pro Boisko zweryfikuje jak to mówią

3

@MesQueUnClub96 Publika go raczej dzisiaj wspierała mimo wszystko bo pewnie o to chodzi

1

@mekston W Tokio wydawało sie juz to mamy i Francja jest na kolanach ale wyszlo niestety inaczej

2

@mekston Musimy ten mecz wygrac bo to juz bedzie nie do zniesienia...przeciez my przegralismy juz tych 1/4 w opór.

0

Kurs na jutrzejszy mecz Polaków w granicach 1.50 a na Słowenie okolo 2.50.W sumie są wyrazni faworyci w tych cwiercfinalach w postaci Polski,Wloch,USA i Francji.

0

@Barcanajlepszyteam To napewno.Zresztą Carlos mówił ze lepiej się czuje w bo5 co nie jest dziwne bo jest większe pole do błędu i szansa na powrót+ on fizycznie wiadomo ze jest top.Tutaj przegrywasz seta i presja bo zaraz przegrasz mecz.

2

@mekston @barcelonaLM Skoro Tsitsipas czy Musetti potrafili go łamac dosyć łatwo to naprawde duzo mowi o grze Serba dzisiaj

1

@AndresCuccittini Różnice w tenisie między big3 są tak niewielkie ze zawsze bedzie ciezko to stwierdzić.Novak teoretycznie ma ciut lepsze cv ale czy zawsze ten kto ma największe osiągniecia jest najlepszy to niech kazdy oceni.

2

@barcelonaLM Dziwne ze on tego nie korygowal tzn na innych to działało ale nie tutaj.Tez podanie Serba dzisiaj świetne.W tym drugim secie praktycznie trafiał wszystko.

1

@takisobiektos Aha to jestem w szoku. @wpwelement daj spokój

1

@barcelonaLM Dwa sety po tiebreakach.Detale często decydują na tym poziomie.Mogli łamać siebie wzajemnie ale zawsze cos brakowało

0

0

Tsitsipas był w stanie przełamac Novaka dwa razy a Carlos zero.Czy mozna mówić Stefanos>Carlos?
@FcPortoFan1999

1

@barcelonaLM Ja licze ze Carlos machnie za rok Wimbledon.Taki hat-trick byłby piękny

1

@mekston Jesli ktoś by mi powiedzial ze Carlos wygra RG,Wimbledon i medal na IO to bym brał w ciemno i gratulował

2

@Chaoss Jakby Carlos nie zrobił żadnego medalu to byłby smutek ale dotarł do finału więc nie.Troche niesprawiedliwe jest wymaganie by wygrywał wszystko w wieku 21 lat.On naprawde bardzo ale to bardzo duzo wygrywa.

1

@juarez Nie wiem czy dla inteligentnych ale tenis to jak szachy.Troche inna forma sportu niz futbol itd.Tu się delektujesz każdym zagraniem,taktyką itd.

3

@juarez Tenis to specyficzny sport.Nie jest to dla wszystkich

0

@MesQueUnClub96 Grał chyba z Murrayem o zloto

1

@A4ron Dla Alcaraza to wszystkie nawierzchnie są dobre

3

Nie ma tych ludzi tak dużo


3

@Lucyfffer Nie no są tu fani Serba

0

@mekston Niby tak ale tez ciezko wymagac by wszystko wygrywał,to niesprawiedliwe troche wobec niego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?