0

@agaFCB Świetny return od Serba

0

@mekston Ciezko bylo odpowiedziec,klasa Serba

1

Ważny mini brejk dla Serba.Teraz to on dyktuje warunki.

0

@norbi77 Pewnie nawet najgorsze miejsca były drogie

0

@mekston Świetny mecz

1

Sprawiedliwy ten tiebreak dla ich obu.Obaj mieli szanse na łamaki i niech sie dzieje wola nieba.

0

Setówka dla Serba

1

Ale te gemy Carlosa i Novaka są przepychane

0

@Traba727 No Serb tez na limicie

1

Carlitos po cienkiej linii już chodzi w tym secie

0

Novak co się wydarł xd

2

@partymaker Novak mial 40:0 i to zmarnował

0

@mekston Seta ma jeszcze pod kontrola bo to on podaje ale pytanie czy ten gem nie będzie w głowie

2

Popsuł Carlos tego gemika

0

Carlos najlepiej gra przy rownowadze xd

0

Tyle brejków i dalej nic.Niesamowity gem.

0

@mekston I chyba nie wezmie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mekston No i podaniem kosił

1

Ale widać różnice między Serbem tutaj a na Wimbledonie.Tam zgaszony tak naprawde od początku a tu koncetracja i gdy trzeba zagrać najlepszą piłke to ją gra.

1

@MesQueUnClub96 Niektóre z tych fh są ciężkie ale za duza skala błędu

2

@MesQueUnClub96 Bo robi dużo błędów i to takich prostych jak na niego

1

@MesQueUnClub96 On ma 21 lat dodi.Ciężko nie mieć w takim wieku

1

@mekston Ja myslalem by zagrac na Novaka w razie wu bo kurs urósł przed meczem do 3.30

0

@mekston Musi z tym walczyć

0

Obaj już się mogli łamac tak naprawde ale jednak najwazniejsze piłki są najlepiej grane.

1

@messi564 Legii Warszawa

0

@MesQueUnClub96 Jesli nie wykorzystujesz takich gemów to pozniej mozesz zaplacic za to

0

@mekston Alcaraz te dwa gemy okrutnie ciężkie

0

@mekston Jesli Novak przegra tego seta to ten gem wróci,musisz wygrywac takie gemy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?