Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@agaFCB Świetny return od Serba
0
@mekston Ciezko bylo odpowiedziec,klasa Serba
1
Ważny mini brejk dla Serba.Teraz to on dyktuje warunki.
0
@norbi77 Pewnie nawet najgorsze miejsca były drogie
0
@mekston Świetny mecz
1
Sprawiedliwy ten tiebreak dla ich obu.Obaj mieli szanse na łamaki i niech sie dzieje wola nieba.
0
Setówka dla Serba
1
Ale te gemy Carlosa i Novaka są przepychane
0
@Traba727 No Serb tez na limicie
1
Carlitos po cienkiej linii już chodzi w tym secie
0
Novak co się wydarł xd
2
@partymaker Novak mial 40:0 i to zmarnował
0
@mekston Seta ma jeszcze pod kontrola bo to on podaje ale pytanie czy ten gem nie będzie w głowie
2
Popsuł Carlos tego gemika
0
Carlos najlepiej gra przy rownowadze xd
0
Tyle brejków i dalej nic.Niesamowity gem.
0
@mekston I chyba nie wezmie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mekston No i podaniem kosił
1
Ale widać różnice między Serbem tutaj a na Wimbledonie.Tam zgaszony tak naprawde od początku a tu koncetracja i gdy trzeba zagrać najlepszą piłke to ją gra.
1
@MesQueUnClub96 Niektóre z tych fh są ciężkie ale za duza skala błędu
2
@MesQueUnClub96 Bo robi dużo błędów i to takich prostych jak na niego
1
@MesQueUnClub96 On ma 21 lat dodi.Ciężko nie mieć w takim wieku
1
@mekston Ja myslalem by zagrac na Novaka w razie wu bo kurs urósł przed meczem do 3.30
0
@mekston Musi z tym walczyć
0
Obaj już się mogli łamac tak naprawde ale jednak najwazniejsze piłki są najlepiej grane.
1
@messi564 Legii Warszawa
0
@MesQueUnClub96 Jesli nie wykorzystujesz takich gemów to pozniej mozesz zaplacic za to
0
@mekston Alcaraz te dwa gemy okrutnie ciężkie
0
@mekston Jesli Novak przegra tego seta to ten gem wróci,musisz wygrywac takie gemy