Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Nikola zawsze twardy a jednak czasami się nie da.
https://x.com/Jakub110Jakub/status/1820388212193263833
2
Kuba Kochanowski to szef
1
No i się robi cieplutko.
0
Mogl Janusz pyknąc sobie srodek w tej kontrze.Leon i Kurek i tak klepią po 30 ataków.
1
@mekston Nie lubie wracac do tego co bylo ale to powinno być 3;0.Trzeba walczyć.Wszystko mamy w tym meczu.
5
Bartek na zagrywce dzis jak Ronaldo przy wolnym.Na przełamanie.
0
Król jest jeden Wilfredo Leon
0
Jak przegrywasz sety gdzie jestes slabszy to troche jest inaczej gdy przegrywasz tak naprawde wygrany set.
0
Czy Tomek miał aż tak beznadziejną piłke na 24:23?Juz chyba bym wolal pelne ryzyko i najwyzej spartoli
1
Nie wiem jak my przegrywamy tego seta...masakra
5
@NeroTFP1 Mysle ze nikt nie rozumie
0
Kaczmarek to ma złoty dotyk xd
0
Brawo Kureeeeeek
1
Gwizdali juz takie piłki na tym turnieju
1
A mogło byc 18;15...aj szkoda
4
@kulek22 I to boli ich bo bez Sterna to jak Barca bez Messiego
1
Ile razy ten blok nas ratował i budował mecze.To chyba nasz największy atut i nieważne jaki jest trener.
0
@Ojciec5tkidzieci Nie wiem ale mam nadzieje ze beda szybkie reakcje jesli cos bedzie sie dziac...
2
Ten sklad co ostatnio.Myslalem ze Semeniuk jednak wjedzie za Fornala
1
@MesQueUnClub96 Mocny to był rok Nadala ale nie bylo zdrowia na drugą część.Szkoda ze nie udało się tego Wimbledonu dokończyć.
1
@Mezocyklon87 Dla mnie on mógłby nic nie wygrywac a i tak bym oglądał go.Alcaraz ma vibe Ronaldinho gdy odpalałeś jego mecze by pozniej wyjsc na boisko i grac tak jak on.Hiszpan to magik który w każdym momencie może wyjąć królika z kapelusza.Dla takich ludzi jak on kupuje się bilety by oglądac go na korcie.To coś więcej niż tylko zwycięstwa.Jego trofea są tylko dodatkiem.Nie robiłby takiego wrazenia jakby był typowym przebijaczem i servbotem.Carlitos to cząstka BIG 3.Oni sami to mówią,fani mówią i myśle ze on sam tez to widzi.To talent który się pojawia raz na x lat nie tylko w tenisie ale ogólnie w sporcie.
1
@Popitek12 @mekston Jest wiernym fanem hiszpańskiej dynastii,ufam mu
3
@MesQueUnClub96 Dodi juz było
1
@barcelonaLM No fajnie by było w US coś ukuć ale troche jest tych dobrych plejerów na hardzie.Ostatnie dwa lata to wygrany finał i półfinal
2
Całkiem dobrze to wygląda.W szlemach Carlos ma 4/4.Jedynie porazki to tiebreaki x4 z Novakiem. @mekston
0
@barcelonaLM Moze tak być.W tym wieku raczej fizyki już nie bedzie chociaz 40-letni LeBron ma inne zdanie na ten temat ale to też inny sport.
1
Jestem ciekawy czy wystartuje.W sumie nawet zeby sie sprawdzic w tym wieku to czemu nie.
2
Wilfredo Leon jutro
1
@mekston Za tydzien sie zaczyna wiec ciezko powiedziec ale troche szkoda by bylo ominac 2x mastersy
1
@mekston No to napewno.Byle zrobić dobry wynik na US i można konczyć sezon.