Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Robercik z dubletem a ludzie już go chcieli sprzedawać.Nie zdziwie się jak to będzie kolejny sezon w którym będzie bardzo dużo zależało od Lewego.
4
Mistrz NBA z 2023 roku się nie popisał.Totalnie bez formy.
4
Snax o G2
2
Klepnie sobie 4x złoto olimpijskie i piękna kariera reprezentacyjna.
0
@AndresCuccittini Carlos Alcaraz
1
@barcelonaLM Federer teoretycznie zdobył najmniej z big 3 ale jego postać i status w tenisie jest nieprawdopodobny.Dobrze Carlitos jako tako to wynagradza.
0
@Fake69 @Faro A + Jude pewnie będzie grac jako pomocnik więc tam ma kto grać
1
@Faro W ich pomocy widze Gulera,Valverde,Czuameniego,Modricia i Camavinge.Czy ja wiem czy to takie drewniaki.
1
@fart To prawda ale to też Amerykanie.Oni po prostu wiedza kto co ma zrobić w danej sytuacji.Tutaj to nawet trenerzy nie są potrzebni.
2
@barcelonaLM Zaraz po Donciciu
4
Dziadek ale on widzi wszystko.Cały LeBron.
https://x.com/LakeShowYo/status/1820917841316737444
0
Start 5 USA vs Brazylia.
28
Status Anity i tak jest niepodważalny w lekkiej.Nie wiem kiedy się pojawi następna która wykręci 4x złoto mistrza Europy,4x złoto mistrza świata i 3x złota olimpijskie.Absolutny goat.
0
@Arden @arasz1819 i co ty na to
4
@mekston Cieżki to będzie mecz.Z nimi zawsze są problemy.Pamiętaj że mamy już tylko dwóch srodkowych i jakis problem zdrowotny i nie mamy kim grać juz.
0
@MesQueUnClub96 Wątpi żeby Atleti zagrozilo Realowi.Jesli Barcelona tego nie zrobi to zrobią kolejnego mistrza.
0
@MesQueUnClub96 USA leje kazdego z nich równo po pysku
1
@mekston Dobre pytanie ale chyba powinien cos zagrac przed US
3
O prosze.Zawsze się dobrze ogląda ten turniej.
2
@MesQueUnClub96 Bez Alcaraza turniej do skipu
1
@lucca87 Magia to by była jakby Nico Williams tańczyl na skrzydelku a ten pewnie bedzie na sile grac na skrzydle i podawał do tyłu
1
W sumie zostają nam dwaj środkowi czyli Kochanowski i Huber i jakby się coś stało z którymś z nich to ciekawe kto by tam zagrał.
https://x.com/Jakub110Jakub/status/1820771752923824395
0
@TheNekro94 A ja własnie skonczyłem biegac i czas iśc spać.
2
Szkoda trochę ale moze znajdzie jakiś klub z PL
1
@mekston Niesamowity to był finał
5
Kiedys Brazylia była wielka.Troche jak w pilce noznej mam wrazenie.Zawsze bedzie sie ich szanować ale to juz nie to samo.
0
Wszystko wskazuje na mecz z USA.
1
@MesQueUnClub96 No stoczyli się i liderzy również.Młodych wprowadzają ale narazie to sobie mogą pograc na podwórku a nie na IO
1
@MesQueUnClub96 Nie dostali sie z kwali
12
Zawsze trzeba walczyć do końca.