2

Robercik z dubletem a ludzie już go chcieli sprzedawać.Nie zdziwie się jak to będzie kolejny sezon w którym będzie bardzo dużo zależało od Lewego.

4

Mistrz NBA z 2023 roku się nie popisał.Totalnie bez formy.


4

Snax o G2


2

Klepnie sobie 4x złoto olimpijskie i piękna kariera reprezentacyjna.


0

@AndresCuccittini Carlos Alcaraz

1

@barcelonaLM Federer teoretycznie zdobył najmniej z big 3 ale jego postać i status w tenisie jest nieprawdopodobny.Dobrze Carlitos jako tako to wynagradza.

0

@Fake69 @Faro A + Jude pewnie będzie grac jako pomocnik więc tam ma kto grać

1

@Faro W ich pomocy widze Gulera,Valverde,Czuameniego,Modricia i Camavinge.Czy ja wiem czy to takie drewniaki.

1

@fart To prawda ale to też Amerykanie.Oni po prostu wiedza kto co ma zrobić w danej sytuacji.Tutaj to nawet trenerzy nie są potrzebni.

2

@barcelonaLM Zaraz po Donciciu

4

Dziadek ale on widzi wszystko.Cały LeBron.
https://x.com/LakeShowYo/status/1820917841316737444

0

Start 5 USA vs Brazylia.


28

Status Anity i tak jest niepodważalny w lekkiej.Nie wiem kiedy się pojawi następna która wykręci 4x złoto mistrza Europy,4x złoto mistrza świata i 3x złota olimpijskie.Absolutny goat.

0

@Arden @arasz1819 i co ty na to

4

@mekston Cieżki to będzie mecz.Z nimi zawsze są problemy.Pamiętaj że mamy już tylko dwóch srodkowych i jakis problem zdrowotny i nie mamy kim grać juz.

0

@MesQueUnClub96 Wątpi żeby Atleti zagrozilo Realowi.Jesli Barcelona tego nie zrobi to zrobią kolejnego mistrza.

0

@MesQueUnClub96 USA leje kazdego z nich równo po pysku

1

@mekston Dobre pytanie ale chyba powinien cos zagrac przed US

3

O prosze.Zawsze się dobrze ogląda ten turniej.


2

@MesQueUnClub96 Bez Alcaraza turniej do skipu

1

@lucca87 Magia to by była jakby Nico Williams tańczyl na skrzydelku a ten pewnie bedzie na sile grac na skrzydle i podawał do tyłu

1

W sumie zostają nam dwaj środkowi czyli Kochanowski i Huber i jakby się coś stało z którymś z nich to ciekawe kto by tam zagrał.
https://x.com/Jakub110Jakub/status/1820771752923824395

0

@TheNekro94 A ja własnie skonczyłem biegac i czas iśc spać.

2

Szkoda trochę ale moze znajdzie jakiś klub z PL


1

@mekston Niesamowity to był finał

5

Kiedys Brazylia była wielka.Troche jak w pilce noznej mam wrazenie.Zawsze bedzie sie ich szanować ale to juz nie to samo.


0

Wszystko wskazuje na mecz z USA.

1

@MesQueUnClub96 No stoczyli się i liderzy również.Młodych wprowadzają ale narazie to sobie mogą pograc na podwórku a nie na IO

1

@MesQueUnClub96 Nie dostali sie z kwali

12

Zawsze trzeba walczyć do końca.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?