0

Huber....na litośc ile pomyłek on dzisiaj zrobil

0

Anderson vs Polska

5

@MesQueUnClub96 Zagrają bo Anderson to maszyna

0

Niby mamy szeroką kadre ale to troche mit.To dobrzy zawodnicy ale wcale ci rezerwowi nie gwarantują pewnego poziomu.

0

Chyba tylko cud moze nas uratowac w tym meczu.Za dobrze jankesi grają.

0

Jak wyjdziemy z Pawlem na czwartego seta to troche sabotaż ze strony naszego trenera.On nie moze grac.

3

@takisobiektos Dla mnie USA>Francja

0

Oby Zaksa miała Erika Shojiego do konca kariery

1

Lepsi sa od nas i takie są fakty.Ten drugi set był kluczem do tego meczu.

0

Fornal na libero i Semen na przyjęcie

1

Jest problem bo Huberta nawet zdjąć nie mozemy bo nie mamy innych srodkowych

0

@KrwawiaceoczyVEB Nie mamy nikogo xd

0

@TheNekro94 Tez atut ich jest taki ze oni graja na 3 przyjmujacych bo Anderson to tez przyjmujacy

2

DeFalco juz na ławce.Trener USA ogarnia temat.

0

@mekston USA jak się nakręci to ciezko bedzie ich zatrzymac

1

No tak się przegrywa sety.Nawet przebić lekko lepiej niz takie coś.

0

Nie no 3x z rzędu w siatke na zagrywce...

0

Ale szkoda ze Tomeczek w takim momencie w siatke

0

Leon robi co może ale no reszta musi coś więcej.

0

Mat Anderson 37 lat ale wciaż jest piękny siatkarsko.Niesamowicie wszechstronny zawodnik.

1

@D10SLEO W sumie wszystko co wejdzie to spieprzy ale to chyba fetysz Nikoli ze zmiane zrobic musi

1

@FCB24 Ale Leon nie atakował w tym ustawieniu

2

@FCB24 Dobra zmiana bo Semen lepiej przyjmuje

0

Czemu Janusz nie rzuci do Huberta...

5

Leon kapitalny ten set.Jak za najlepszych lat.Egzekucja z kazdej pozycji na parkiecie.

0

Niestety USA wraca

0

@FCB24 Raczej w deFalco

1

To co mamy to wystawiamy


0

Witam nowego użytkownika @Pnog37

2

Witam nowego użytkownika @Rhinho

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?