Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Huber....na litośc ile pomyłek on dzisiaj zrobil
0
Anderson vs Polska
5
@MesQueUnClub96 Zagrają bo Anderson to maszyna
0
Niby mamy szeroką kadre ale to troche mit.To dobrzy zawodnicy ale wcale ci rezerwowi nie gwarantują pewnego poziomu.
0
Chyba tylko cud moze nas uratowac w tym meczu.Za dobrze jankesi grają.
0
Jak wyjdziemy z Pawlem na czwartego seta to troche sabotaż ze strony naszego trenera.On nie moze grac.
3
@takisobiektos Dla mnie USA>Francja
0
Oby Zaksa miała Erika Shojiego do konca kariery
1
Lepsi sa od nas i takie są fakty.Ten drugi set był kluczem do tego meczu.
0
Fornal na libero i Semen na przyjęcie
1
Jest problem bo Huberta nawet zdjąć nie mozemy bo nie mamy innych srodkowych
0
@KrwawiaceoczyVEB Nie mamy nikogo xd
0
@TheNekro94 Tez atut ich jest taki ze oni graja na 3 przyjmujacych bo Anderson to tez przyjmujacy
2
DeFalco juz na ławce.Trener USA ogarnia temat.
0
@mekston USA jak się nakręci to ciezko bedzie ich zatrzymac
1
No tak się przegrywa sety.Nawet przebić lekko lepiej niz takie coś.
0
Nie no 3x z rzędu w siatke na zagrywce...
0
Ale szkoda ze Tomeczek w takim momencie w siatke
0
Leon robi co może ale no reszta musi coś więcej.
0
Mat Anderson 37 lat ale wciaż jest piękny siatkarsko.Niesamowicie wszechstronny zawodnik.
1
@D10SLEO W sumie wszystko co wejdzie to spieprzy ale to chyba fetysz Nikoli ze zmiane zrobic musi
1
@FCB24 Ale Leon nie atakował w tym ustawieniu
2
@FCB24 Dobra zmiana bo Semen lepiej przyjmuje
0
Czemu Janusz nie rzuci do Huberta...
5
Leon kapitalny ten set.Jak za najlepszych lat.Egzekucja z kazdej pozycji na parkiecie.
0
Niestety USA wraca
0
@FCB24 Raczej w deFalco
1
To co mamy to wystawiamy
0
Witam nowego użytkownika @Pnog37
2
Witam nowego użytkownika @Rhinho