Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pnog37 A bez Leona no to ciezko sie gra
2
Nie ma rozgrywającego który ma lepszą zagrywke niz Brizzard.Troche taki Leon na rozegraniu.
0
Francja na pierwszej akcji póki co perfekcja.
4
Fornal razy dwa
0
@Cule1234 Szkoda Mateusza Bienka
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Ponad 100 medali USA.Ładny wynik.
6
21:30 USA vs Francja.
0
@arasz1819 Cieżki temat jest z Frenkiem.Niby człowiek wie że on w piłke potrafi grać ale nie zawsze to pokazuje.
0
@tadzik447 Jesli wygramy złoto i Leon nas poprowadzi to tak powinien być najlepszym sportowcem 2024
5
Raczej Leon będzie najlepiej punktującym i zagrywającym IO.
2
@mekston FH Rafy na mączce to juz ikoniczne zagrania.No tylko on je tak grał.Jeszcze ta jego lewa rączka.Wspaniałe czasy.
1
@MesQueUnClub96 Mączka jest dla skillowych ludzi dlatego Hurkacz nie istnieje na Garrosie
2
@barcelonaLM Gdyby tylko dało się go odmłodzić o 10 lat
2
@mekston Najbardziej przesadzona druzyna w historii siatkówki.Oni wygrali 4x tryplety z rzędu XD.
1
James pewnie będzie MVP igrzysk w koszykówce.
8
@Cule1234 Zawsze szacunek do niego.Jeden z moich ulubionych siatkarzy.Klasa.
1
Olmo zabije potencjał Fermina niestety.Tyle pieniędzy wydali że będzie musiał grać dużo.Swoją drogą czy Olmo jest aż tak bardzo lepszym pilkarzem od Fermina.
0
W sumie jakbym mial taki kontrakt to tez bym nie chcial odejsc
1
@mekston Amerykanie z tamtej drabinki by zrobili finał
6
Fakty są takie ze Wlosi 0:3 od Francji i 0:3 od USA w najważniejszych meczach.Kiepsko.
4
USA gra najlepsza siatkowke na tym turnieju ale i tak to nie wystarczylo na zloto.Duzy niedosyt beda miec.
8
Mistrzostwa swiata chyba za rok sa takze do zrobienia
2
I fajne meczyki na święta.
0
@zodiak_10 Wtf XD
0
@barcelonaLM Już chyba Stefanos na zawsze zostanie po prostu solidnym tenisistą ale tylko solidnym.Ma turnieje w których prezentuje się niezle a nawet czasem wygra coś ale nigdy nie wejdzie na sam top.
1
@Pawlak1992 Z chlopów napewno nikt.Obecnie Melo Anthony ma jeszcze 3.
3
Ciężko się nie zgodzić.Curry w tym turnieju w cieniu był ale gdy trzeba było bohatera to on się pojawił.
4
Ile razy człowiek widzial takie akcje Duranta.Tak naprawde trzeba liczyć ze po prostu nie trafi.Akcja nie do obronienia.
9
Król.