0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Na poprzednich igrzyskach zagraliśmy naprawde dobry mecz z Francja i przegraliśmy po tie-breaku.Tam byli spokojnie do ukąszenia.

3

@Ojciec5tkidzieci Ngapeth to troche ich mentalny lider

2

@mekston Dlatego ja zawsze mówie dyspozycja dnia.Gdy grają zespoly o podobnej jakosci w kazdym sporcie to po prostu dyspozycja dnia.

4

Najbardziej boli że wydaje się że tak łatwo Francja wygrała ten mecz.Tak naprawde w każdym elemencie byli lepsi od nas.Leon troche naprawił ten 3 set ale ogólnie te sety no dosyć łatwe dla Francji.

0

De Ligt u Ten Haga więc chyba czas na Frenkiego De Jonga

3

Ale ze Francja wygra z Niemcami w cwiercfinale po dramatycznym tiebreaku i przejedzie sie po Włochcach i Polakach 3:0 to ja nie wiem.Siatkówka.

1

@Ojciec5tkidzieci Zagrywka Bienia...

0

No nic.Srebro tez jest spoko.

3

Francja swoją droga moze zrobic back to back złoto igrzysk w siatkówce.

2

Szkoda fest będzie tego meczu jesli dostaniemy 3:0.Są lepsi od nas ale nie wykorzystujemy swoich momentów.

1

Ngapeth to juz chyba tylko na takie mecze.Futbol klubowy juz srednio mu lezy ale przychodzi reprezentacja i jest prime.

0

18:15 juz widzialem to...

1

@PatrychoO Ngapeth to taki Neymar siatkówki

0

Rewelacyjnie gra Francja.Ostatni raz takich ich widziałem w srode o 21.

2

@mekston Ciezko będzie to dzwignąc,swietnie gra Francja

0

Co my nie skończymy to odrazu kara od Francuzów

0

@mekston Stypa niestety

1

Ale ze oni beda blokowac lepiej od nas to tego bym się nie spodziewał.Na kontrze tez nas miażdzą.

1

@karolup Leon to wgl mało atakuje dziś

4

Francja z 16:18 robi 25:20.Przejęli ta koncówke.

0

Ajaj.Ciężki dzień to może być.

1

@mekston Dobrze dzis gra Bartek

1

Nie mam pytań.Chłopy robią 3 brejki przy flocie.

1

@mekston Dobry jest chłopak.Zawsze był.

0

Ten Brizard na bloku :x

2

Słabiutką ma zagrywke Bartek na tym turnieju.Kiedys naprawde dobrze serwował a teraz no nie idzie.

3

Praktycznie żadnych kontr nie mieliśmy w tym secie xd

2

Francja wyciśnie w tym secie z 70-80% w ataku.Nie do utrzymania na dłuższym etapie.Chyba.

0

@Pnog37 A bez Leona no to ciezko sie gra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?