Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Na poprzednich igrzyskach zagraliśmy naprawde dobry mecz z Francja i przegraliśmy po tie-breaku.Tam byli spokojnie do ukąszenia.
3
@Ojciec5tkidzieci Ngapeth to troche ich mentalny lider
2
@mekston Dlatego ja zawsze mówie dyspozycja dnia.Gdy grają zespoly o podobnej jakosci w kazdym sporcie to po prostu dyspozycja dnia.
4
Najbardziej boli że wydaje się że tak łatwo Francja wygrała ten mecz.Tak naprawde w każdym elemencie byli lepsi od nas.Leon troche naprawił ten 3 set ale ogólnie te sety no dosyć łatwe dla Francji.
0
De Ligt u Ten Haga więc chyba czas na Frenkiego De Jonga
3
Ale ze Francja wygra z Niemcami w cwiercfinale po dramatycznym tiebreaku i przejedzie sie po Włochcach i Polakach 3:0 to ja nie wiem.Siatkówka.
1
@Ojciec5tkidzieci Zagrywka Bienia...
0
No nic.Srebro tez jest spoko.
3
Francja swoją droga moze zrobic back to back złoto igrzysk w siatkówce.
2
Szkoda fest będzie tego meczu jesli dostaniemy 3:0.Są lepsi od nas ale nie wykorzystujemy swoich momentów.
1
Ngapeth to juz chyba tylko na takie mecze.Futbol klubowy juz srednio mu lezy ale przychodzi reprezentacja i jest prime.
0
18:15 juz widzialem to...
1
@PatrychoO Ngapeth to taki Neymar siatkówki
0
Rewelacyjnie gra Francja.Ostatni raz takich ich widziałem w srode o 21.
2
@mekston Ciezko będzie to dzwignąc,swietnie gra Francja
0
Co my nie skończymy to odrazu kara od Francuzów
0
@mekston Stypa niestety
1
Ale ze oni beda blokowac lepiej od nas to tego bym się nie spodziewał.Na kontrze tez nas miażdzą.
1
@karolup Leon to wgl mało atakuje dziś
4
Francja z 16:18 robi 25:20.Przejęli ta koncówke.
0
Ajaj.Ciężki dzień to może być.
1
@mekston Dobrze dzis gra Bartek
1
Nie mam pytań.Chłopy robią 3 brejki przy flocie.
1
@mekston Dobry jest chłopak.Zawsze był.
0
Ten Brizard na bloku :x
2
Słabiutką ma zagrywke Bartek na tym turnieju.Kiedys naprawde dobrze serwował a teraz no nie idzie.
3
Praktycznie żadnych kontr nie mieliśmy w tym secie xd
2
Francja wyciśnie w tym secie z 70-80% w ataku.Nie do utrzymania na dłuższym etapie.Chyba.
0
@Pnog37 A bez Leona no to ciezko sie gra