0

@A4ron Tez pewnie zagram,lepiej się oglada wtedy

0

@MesQueUnClub96 U siebie z Fulham

0

Dobrze ze w piątek rusza już maszyna Erika Ten Haga

4

Genialna to pilka byla od Viniciusa.Robercik by z tego bramke zrobił tak o.

0

Lepiej włączyc Harrego Pottera chyba.Taki letni sparing ten mecz.

0

Cięzko bedzie miec Atalanta w tym meczu.Jakas konterka albo stały fragment musi wleciec.

0

@adamek20151 Oczywiscie ze Rodrygo

2

@Marcelinho99 Wiadomo że Real ma największy hype w Polsce wsród ludzi zajmujących się piłką

0

@MesQueUnClub96 Boli go Carlos i jego Garros z Wimbledonem na plecach

0

@ACMaldini3 Nie.Ostatni bedzie 25/26 bo wtedy mu sie konczy kontrakt.

2

@Faro I dobrze bo w c+ top komentatorzy

1

@Faro Canal+sport?

1

@AFA Póki co jest gotowy.Wazny start sezonu jest.W poprzednim byl kiepski i calyn sezon do dvpy

1

@Donnie_Darko W duecie z Lisandro Martinezem będzie pięknie chodził.

6

Ale ten twitter jest dzisiaj dziwny


1

I to są własnie pytania


0

@Messibestplayerintheworld On ma kontakt na next 2 sezony tzn ten i nastepny

3

Ja bym tak chyba nie mógł grać.Chyba bym zwariował.


3

No tutaj Chelsea nie ma sobie równych


8

@Cobra303 Raczej krok do przodu.Zawsze lepsze jest granie co tydzien w gorszym klubie niz siedzenie na ławce w lepszym klubie.

8

Piękne te koszulki ma Bayern.Jak ktoś lubi kołnierzyki to chyba jedne z najlepszych jakie wyszły.


1

@PatrychoO Narazie totalnie nie mam ochoty jakos

1

@PatrychoO Jeden z moich celów to obejrzec gwiezdne wojny do końca życia.Jeszcze nie teraz ale obiecuje ze kiedys obejrze.

7

@Kamiloza91 Niech zostaje w Bilbao.Jest 10 innych Ukrainców na jego miejsce.

5

Piękne momenty dla jokera.


0

Fajna okładka Marci.W to akurat potrafią.

2

@macio_944 Bo on powinien grac w Valencii/Sevillii.To są kluby dla niego.Lubie go ale gdzie on do grania w Barcelonie.Nawet w tej Barcelonie.

15

Z Ferranem przynajmniej ja tak mam że nie mam od niego żadnych oczekiwan więc nigdy się na nim nie zawiode.Strzeli lub jakąs asystke zrobi to fajnie a jak nic nie zrobi to tez nie bede zdziwiony.To nie jest piłkarz na Barcelone.

1

@Comfortable_ Jeszcz eten superpuchar jest szansa

0

@macio_944 Ma kontrakt na ten i next sezon.Czy chcemy czy nie on bedzie tu gral przez mininum 2lata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?