Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@A4ron Tez pewnie zagram,lepiej się oglada wtedy
0
@MesQueUnClub96 U siebie z Fulham
0
Dobrze ze w piątek rusza już maszyna Erika Ten Haga
4
Genialna to pilka byla od Viniciusa.Robercik by z tego bramke zrobił tak o.
0
Lepiej włączyc Harrego Pottera chyba.Taki letni sparing ten mecz.
0
Cięzko bedzie miec Atalanta w tym meczu.Jakas konterka albo stały fragment musi wleciec.
0
@adamek20151 Oczywiscie ze Rodrygo
2
@Marcelinho99 Wiadomo że Real ma największy hype w Polsce wsród ludzi zajmujących się piłką
0
@MesQueUnClub96 Boli go Carlos i jego Garros z Wimbledonem na plecach
0
@ACMaldini3 Nie.Ostatni bedzie 25/26 bo wtedy mu sie konczy kontrakt.
2
@Faro I dobrze bo w c+ top komentatorzy
1
@Faro Canal+sport?
1
@AFA Póki co jest gotowy.Wazny start sezonu jest.W poprzednim byl kiepski i calyn sezon do dvpy
1
@Donnie_Darko W duecie z Lisandro Martinezem będzie pięknie chodził.
6
Ale ten twitter jest dzisiaj dziwny
1
I to są własnie pytania
0
@Messibestplayerintheworld On ma kontakt na next 2 sezony tzn ten i nastepny
3
Ja bym tak chyba nie mógł grać.Chyba bym zwariował.
3
No tutaj Chelsea nie ma sobie równych
8
@Cobra303 Raczej krok do przodu.Zawsze lepsze jest granie co tydzien w gorszym klubie niz siedzenie na ławce w lepszym klubie.
8
Piękne te koszulki ma Bayern.Jak ktoś lubi kołnierzyki to chyba jedne z najlepszych jakie wyszły.
1
@PatrychoO Narazie totalnie nie mam ochoty jakos
1
@PatrychoO Jeden z moich celów to obejrzec gwiezdne wojny do końca życia.Jeszcze nie teraz ale obiecuje ze kiedys obejrze.
7
@Kamiloza91 Niech zostaje w Bilbao.Jest 10 innych Ukrainców na jego miejsce.
5
Piękne momenty dla jokera.
0
Fajna okładka Marci.W to akurat potrafią.
2
@macio_944 Bo on powinien grac w Valencii/Sevillii.To są kluby dla niego.Lubie go ale gdzie on do grania w Barcelonie.Nawet w tej Barcelonie.
15
Z Ferranem przynajmniej ja tak mam że nie mam od niego żadnych oczekiwan więc nigdy się na nim nie zawiode.Strzeli lub jakąs asystke zrobi to fajnie a jak nic nie zrobi to tez nie bede zdziwiony.To nie jest piłkarz na Barcelone.
1
@Comfortable_ Jeszcz eten superpuchar jest szansa
0
@macio_944 Ma kontrakt na ten i next sezon.Czy chcemy czy nie on bedzie tu gral przez mininum 2lata