Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I to jest klasa.Masz go w składzie i on przeprasza za swoje błędy.Wiara w Bruno do końca.
1
Bardzo cenie sobie Feio jako trenera ale ciężko takie gesty się broni.Słabe to było fest.Nie da się tego usprawiedliwić.
0
@daniel32778 Tak naprawde czy jest w top50 mlodszy zawodnik od Alcaraza?Hmm musiałbym to przepatrzeć a nie chce mi sie bo ide na lola.Z głowy tylko Rune jest w jego wieku.Zobacz ze o Idze Świątek mówimy ze jest bardzo młodą zawodniczką i wszystko przed nią a pomysl sobie ze Carlos jest... 2 lata młodszy od niej xD.
0
@daniel32778 No jest dzieciakiem.Po prostu on wyskoczył tak z poziomem ze ludzie traktują go jakby był po 30.Jest bardzo młodym zawodnikiem.Powiedziałbym nawet ze nie ma zawodnika który był/jest od niego lepszy w wieku 21 lat ale to wciąz dzieciak.
0
@MesQueUnClub96 Trzymam kciuki za niego bo to Polak i ważne żeby promował tenis ale nie widze w nim stabilnosci na WS.Takiej pewnosci jakiej bym oczekiwał od zawodnika top 6-7 rankingu.
0
@MesQueUnClub96 Druga runda out na szlemie
0
@MesQueUnClub96 Chyba się nie rozumiemy dodi
2
@MesQueUnClub96 Przecież to logiczne ze zawodnik 20 czy tam 21 lat będzie mieć odpały a od weterana 37 letniego chyba mozna wymagać jakiejś ogłady
0
@MesQueUnClub96 Alcaraz to dzieciak.Nole ma 37 lat i łamie rakiety.Emocjonalnie widac ze wciaż czasami nie wytrzymuje.Od Alcaraza licze ze za 5 lat będzie bardziej dojrzalszy.
0
@MesQueUnClub_87 On niestety bardzo często podejmuje złe decyzje.Tez to nie przypadek że krąży wokół tych klubów z niższej półki.
2
@BorzyKrzys Ty to pewnie król orlika Krzysiu u siebie na rejonie
2
Jedna z akcji dlaczego Adama nigdy nie wejdzie na topowy poziom.Pole karne nie jest dla niego.
https://x.com/AlbicelesteTalk/status/1824526986724663570
0
Na powtórkach widac jak trudny to był strzał.Swietnie to zrobił Holender.
0
@mekston No asysta ładna ale musi to byc bramka
1
@Comentateiro Bruno świetnie podawał dzisiaj ale strzały fatalne.Spokojnie powinien mieć dublet po 1 polowie
0
@Donnie_Darko Spokojnie mogli im dzisiaj czwórke wsadzić.Bruno miał 2x sety,Mount jedną sete i teraz Garnacho 300% setke.
7
I pozniej wszyscy mają pretensje do Ten Haga.Ile razy ci piłkarze przegrali mu mecz.
2
No to chyba Garnacho w pierwszej kolejce notuje pudło sezonu
0
Erik ten Hag ball
1
@Pawel13sz PSG prędzej oglosi bankructwo niz sprzeda swojego zawodnika do Barcy
4
Taki Barcola byłby idealny dla Barcelony na lewe skrzydło.Młody,szybki i dynamiczny.
0
@FcPortoFan1999 Mógł spokojnie hat-tricka dziś ukąsić
1
@macio_944 Byle był optymizm u Flicka tak jak jest w klubie
0
@arasz1819 Bo to paradoksalnie jest niezły ich mecz.Dobrze grają jak na ich standardy
1
Komentarz usunięty
2
@Wio Pytanie kto bardziej znika tzn ty na stronie po czym robisz nowe konta czy Bruno w waznych meczach
0
@Wio Niby czego?Przeciez to jest lider mentalny.Jedyny zawodnik który oddaje serducho na tym boisku i mu zalezy na wynikach druzyny.
2
@barcelonaLM On i tak już ten rok ma rewelacyjny bo 2x szlemy i medal na IO brałby w ciemno.Teraz wszystko to dodatek juz tak naprawde.
1
@Wio Nie no ograł Serba 2x z rzędu na wimbledonie.Słaby mecz i nie wytrzymał tego ale ma 21 lat więc swoje musi przegrac.
0
@barcelonaLM Musi walczyć z tymi słabościami bo dzisiaj był momentami bezradny.Młody człowiek to wyjdzie z tego.