Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Adran360 Tam co chwile sa babole
0
@AFA Dla mnie MVP tego pierwszego meczu.Widac ze wziął za siebie.Schudł i odrazu może grać swoje.
3
@Pawel13sz To by była tragedia.To najlepszy pomocnik Barcelony.
2
To jest podsumowanie tej ligi
1
@don'T.R.I.P.e Raczej nie bo taki wynik to da Barcelonie max 3-4 miejsce w lidze
1
@macio_944 Te Al Hilal w sumie na papierze fajny sklad a grają bez Neya
0
Pierwsza mapa dla Navi.Mają chłopy nerwy ze stali.
1
@budel17 Jak wazny ten clutch Siuhego na wonderfula...
2
@macio_944 No bo jak nie strzeli to rambla go powiesi
0
@macio_944 Lewy dzisiaj strzeli
0
@priest9999 Bardziej liczy się regularnośc a to Bruno ma.
1
@budel17 Szanuje Aleksiego w opór
1
@daniel32778 Czemu jak pajac?XD.Czyli Novak moze rzucac rakietami bo jest bad boyem?Co to za logika wtf.
2
No niezle.
https://x.com/centregoals/status/1824836884834492802
0
@takisobiektos Gdyby to był inny zawodnik to bym moze uwierzyl ale on jest zbyt autentyczny.Zresztą czemu miałby wstawiać te przeprosiny jak nikomu nic nie zrobił?Mysle ze wstawił to bo czuł potrzebe.
0
@Rust_Cohle Tez super rola.Ogolnie ta cała ich rodzina zagrała swietnie swoje role.Szkoda ze ta jego matka z filmu juz nie zyje.
0
@mekston Mysle ze wie ze nie powinien tak robić.Przedewszystkim Carlos jest inspiracją dla x milionów ludzi i nie przystoi takie coś.Niech zostanie uśmiechniętym chłopakiem bo za to ludzie go kochają i mu kibicują.
0
@TheNekro94 Postacie Harrego czy Hermiony dla mnie zbyt nudne są.Po obejrzeniu całej serii zacząłem doceniac te postacie z drugiego planu jak Syriusz czy Draco.
3
Novak przepraszał za swoje gesty?Bo w sumie juz nie pamiętam @MesQueUnClub96
0
@Rust_Cohle Nie no moje top3:
Snape,Syriusz i Malfoy.
0
@Bogan Draco Malfoy GOAT
0
@Oskar00 Dlatego Marsylia jak usłyszała ze tylko 25 baniek kosztuje to odrazu go wzięli
0
Ale beznadziejny ten półfinal pierwszy w Kolonii.SAW mega wynik ale w tym meczu nie istnieli.
4
Ale żałosne czerwo dla Newcastle.Takie coś to powinno być karane ale dla zawodnika Southampton.
1
@Pedri16Future On jeszcze bedzie kiedyś bohaterem grubego transferu do topowego klubu.De Zerbi zrobi z niego gwiazde Ligue.
0
Powinien to robić na skrzydle w Manchesterze.Szkoda tej afery ale takie życie.
https://x.com/PushGoals/status/1824824628608397676
7
@MesQueUnClub96 Nie dziwi mnie to.To dobry pilkarz.
2
@AFA On chyba dopiero bd gotowy po przerwie na repke w Brighton
0
@FCB_dimiC No tak ale ma jaja i nie odchodzi do lepszego projektu i tu chce coś zbudowac.Ja tam szanuje takie zachowanie
1
@FCB_dimiC Bo na koniec ktoś musi to wykończyc