Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@macio_944 Nico Williams strzela bramke po czym robi siuuuu
5
@MichuZ44 Piękny to był sezon Leicester.Wywalczone mistrzostwo serduchem bez żadnej pomocy.Piękny klub.
1
@FcPortoFan1999 Kowal to myslal ze na cale rozgrywki konferencji go zawieszą XD
0
A ludzie mówili ze zawieszą Feio na pół roku xd
2
@PatrykBarca Boli cie wielki Sorloth?
3
@Borneo Marne pocieszenie.Niemiec w formie zjada całą naszą pomoc.
0
Ale solidna pierwsza kolejka w fantasy się szykuje.Około 70 pkt jak na start to rewelacja bym powiedział.
1
@MesQueUnClub96 To wina Carlosa Alcaraza
3
@Pawel13sz Dodi to dodi
1
@AFA Garnacho time
0
@adamek20151 Skład 76 nie jest az tak szeroki wiec cos tam pogra
1
No i spoko.Zobaczymy co pokaże w NBA i jeszcze w 76 @BartqRKO
0
@escarabajo Ostatnie dwa sezony Gundo w City to prawie 7000 minut
3
W sumie jesli Gundogan ma odejsc to spoko ze akurat jest opcja w City.Tam go docenią + Premier League znowu zyska giga piłkarza którego straciła.I sam Pep przeciez uwielbia Niemca.Wszystkie najwazniejsze mecze nim grał.
2
W sumie i tak bez róznicy kto będzie trenował USA
0
@barcelonaLM Mógł Sasza wziać ten mecz ale no spieprzyl kluczowe pilki
0
@mekston Poki co przerwany mecz
0
@mekston Takie gemy bolą najbardziej bo marnujesz caly wysilek z seta
0
@mekston No to go pochwaliłem
1
@macio_944 Napewno to napędza do rozwoju
1
@barcelonaLM Nie no Antony musi byc
1
@barcelonaLM W Manchesterze juz jeden magik z Brazylii wiec to bedzie za duzo
0
@macio_944 Chociaz pamiętajmy to tylko jeden mecz.Na weryfikacje Realu i Barcelony trzeba poczekac z miesiac chociaz.
1
Ładnie gra Zverev w tym meczu.W sumie u niego jak siedzi pierwsze podanie to potrafi napsuć krwi a czasami nawet wyeliminować faworyta. @mekston
4
No właśnie.Każdy zbulwersowany fan Realu powinien to zobaczyć.Majorka miała dobre sytuacje w tym meczu.
12
No to jest brutalny faul.Tu powinno byc mocniejsze zawieszenie
https://x.com/TransferSector/status/1825284147235237902
0
Chyba wszystkich zaskoczyła Majorka.W tamtym sezonie dolna część tabeli a dzisiaj grali jakby byli top8 ligi.Mega solidnosc.
1
@mekston Jak zostanie w City to moze się pokusi o rekord bramek w PL
4
Te staty Haalanda w City są potężne.
3
@barcelonaLM https://ipla.pluscdn.pl/dituel/cp/bn/bnx9bz2wbp1zwaqkn69p4eorgsch5961.jpg