6

@macio_944 Nico Williams strzela bramke po czym robi siuuuu

5

@MichuZ44 Piękny to był sezon Leicester.Wywalczone mistrzostwo serduchem bez żadnej pomocy.Piękny klub.

1

@FcPortoFan1999 Kowal to myslal ze na cale rozgrywki konferencji go zawieszą XD

0

A ludzie mówili ze zawieszą Feio na pół roku xd


2

@PatrykBarca Boli cie wielki Sorloth?

3

@Borneo Marne pocieszenie.Niemiec w formie zjada całą naszą pomoc.

0

Ale solidna pierwsza kolejka w fantasy się szykuje.Około 70 pkt jak na start to rewelacja bym powiedział.

1

@MesQueUnClub96 To wina Carlosa Alcaraza

3

@Pawel13sz Dodi to dodi

1

@AFA Garnacho time

0

@adamek20151 Skład 76 nie jest az tak szeroki wiec cos tam pogra

1

No i spoko.Zobaczymy co pokaże w NBA i jeszcze w 76 @BartqRKO


0

@escarabajo Ostatnie dwa sezony Gundo w City to prawie 7000 minut

3

W sumie jesli Gundogan ma odejsc to spoko ze akurat jest opcja w City.Tam go docenią + Premier League znowu zyska giga piłkarza którego straciła.I sam Pep przeciez uwielbia Niemca.Wszystkie najwazniejsze mecze nim grał.

2

W sumie i tak bez róznicy kto będzie trenował USA


0

@barcelonaLM Mógł Sasza wziać ten mecz ale no spieprzyl kluczowe pilki

0

@mekston Poki co przerwany mecz

0

@mekston Takie gemy bolą najbardziej bo marnujesz caly wysilek z seta

0

@mekston No to go pochwaliłem

1

@macio_944 Napewno to napędza do rozwoju

1

@barcelonaLM Nie no Antony musi byc

1

@barcelonaLM W Manchesterze juz jeden magik z Brazylii wiec to bedzie za duzo

0

@macio_944 Chociaz pamiętajmy to tylko jeden mecz.Na weryfikacje Realu i Barcelony trzeba poczekac z miesiac chociaz.

1

Ładnie gra Zverev w tym meczu.W sumie u niego jak siedzi pierwsze podanie to potrafi napsuć krwi a czasami nawet wyeliminować faworyta. @mekston

4

No właśnie.Każdy zbulwersowany fan Realu powinien to zobaczyć.Majorka miała dobre sytuacje w tym meczu.


12

No to jest brutalny faul.Tu powinno byc mocniejsze zawieszenie
https://x.com/TransferSector/status/1825284147235237902

0

Chyba wszystkich zaskoczyła Majorka.W tamtym sezonie dolna część tabeli a dzisiaj grali jakby byli top8 ligi.Mega solidnosc.

1

@mekston Jak zostanie w City to moze się pokusi o rekord bramek w PL

4

Te staty Haalanda w City są potężne.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?