Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@barcelonaLM Jestem fanem Brytyjczyka głownie przez sentyment z młodych lat ale doceniam skilla Holendra.Chyba najbardziej utalentowany kierowca w tej nowej erze f1.
3
@MesQueUnClub96 Nie wiem jak mam to odbierać.Ronaldo też pewnie jakby zapytac kobiety przeważa nad Messim ale wiadomo jak z Cristiano jest.Odklejka za odklejką.
2
@mekston Dlatego pewnie Carlos nie będzie miał takiej chwały na jaką bedzie zasługiwał.Odstawiając sympatie czy to nie jest najbardziej spektakularny zawodnik od czasów Federera?Przeciez Alcaraz tak naprawde potrafi wszystko.Bajeczna technika połączoną z niesamowitą fizycznością.
3
@MesQueUnClub96 Pod jakim względem czy teraz to ustanowiłeś
0
@Peciak Wielkiej rożnicy to nie zrobi z Realem.Po odejsciu Merino Sociedad juz nie bedzie takie same.Oddali swojego najlepszego grajka.
0
@agaFCB No zobaczymy
0
@agaFCB On na Wimbledonie i Garrosie tez mial probemy
4
Zerwane więzadła w młodym wieku to często wyrok dla młodych piłkarzy.Sporo zawodników już po tym nie wraca do dobrego grania.Ciężka droga przed młodym.
0
@mekston A to Carlos dzisiaj gra
3
O kurczaki.Pierwszy raz widze taki outfit u pań. @mekston @barcelonaLM
0
@mekston Yamal to Błaszczykowski w prime
1
@macio_944 Rayo w drugiej połowie slabiutko.Chyba legendarne spuchnięcie
2
Ciężko tego nie odgwizdać.Moze głupi ale faul.
0
Słusznie anulowana bramka.Czy ktoś chce czy nie to był faul Kounde.Szkoda Roberta bo świetnie zagrał to.
0
@mekston Nie bedzie bramki
1
Dlatego Lewego się nie ściąga bo on zawsze wcisnie cos
2
Lewy nie zejdzie bo jak ktoś ma tu trafić bramke to pewnie on.Nie ma lepszych póki co od niego na ławce a zawsze dołozy ta noge.
1
@mekston Atleti zawsze ciężko mi sklasyfikować ale no nie są Realem czy Barceloną.Taka mocna 3 siła La Ligi
0
@BarcaKings965212 Barcelone uznaje sportowo za klub nr2 w Hiszpanii więc to też prestiż
12
Rekin jest przykładem dla wszystkich ludzi że niemozliwe nie istnieje.Być tak przeciętnym graczem a takie kluby mieć w cv.Nie łam się i bądz jak rekin.
0
Ter Stegen ma kontrakt do 2028 także on tu będzie bronił przez długie lata
0
@mekston Mundial to dlugaaaa droga
0
@mekston Nie w tej Barcelonie.Klub musi być top3 w Europie zeby wygrywać ZP
0
@Matheu12 W takim który gwarantuje topowy poziom Europejski jak np City
0
@mekston W lepszym klubie osiągałby sukcesy
0
@mekston No Tommy Paul to już marka na hardzie.Potrafi grać fajne mecze
0
@mekston Gra z ogórkiem więc wygrac musi
0
Dobrze ze Rayo nie gra z Jamesem bo już by było po giereczce
1
Xavi by rozgromił to Rayo 1:0