0

@VegetaPolska Za niego Haaland na 9 Mbappe na skrzydło i lepiej by to wyszło

1

@Derean W tym meczu tak ale ogólnie ciężko znaleść lepszych zawodników na jego pozycji

0

@marcin62 Jeszcze nie

1

1

@mekston Kilka juz dał w swojej karierze takich soczystych bomb

0

Cały Real.Zawsze wciśnie coś.

3

@Piotr,1985 Takich pilkarzy jak Kroos juz nie robią.On nawet w tym wieku nadal topka.

6

1

@macio_944 To dopiero poczatek sezonu,weryfikacja bedzie po 2-3 miesiacach

0

@Barcaa12 Przeciez Mbappe w LM i w repce tez strzela bramki wiec jak liga francuska xd

1

Nunez drugi mecz z rzędu na ławce.Chyba nowy trener nie lubi Urugwajczyka.W poprzednim meczu 0 minut

0

@mekston No tak ale jesli juz ogarną zespół to bedzie ciezko liczyc na porazke.W tamtym sezonie Real prkatycznie wgl nie tracił łatwych punktów.

0

Dopóki Real nie zgra tego zespołu z Mbappe to Barcelona powinna odskoczyć na x punktów.Pytanie co będzie w drugiej części sezonu.

1

@SinMistico Bez sensu granie dwoma identycznymi piłkarzami.Wchodzili by sobie w droge Foden i Palmer.

0

Ciekawe kiedy pojawią się głosy czy może Phil Foden nie jest gorszym piłkarzem niz Cole Palmer.City postawiło na Fodena a profil w sumie identyczny.


0

@mekston Coś takiego.Niewarte grania.Rywal taki + u siebie że strata punktów to chyba cud jakis.

0

@norbi77 Nie no w LM i reprezentacji tez ora.Przeciez on będzie najlepszym strzelcem w historii MŚ.

1

No Mbappe jak dzisiaj nie strzeli to będzie giga niespodzianka.Kursy marne także nawet nie opłaca sie wchodzić w to.

5

Spokojna wypowiedz Carlosa na temat sytuacji Sinnera z dopingiem.Chociaz troche mozna z niej wyczytać. @mekston @barcelonaLM @agaFCB


1

@MesQueUnClub_87 W sumie nie pamiętam jego słabego meczu od jakiegoś czasu.Na Euro tez dobrze grał.Mega progres zrobił.

40

Hiszpan na kolanach Francuza.Potężny Żul.


5

Podczas meczu Francja vs Hiszpania Nico tez był wyjasniony przez Kounde.Widać ze nie pasuje mu ten rywal a sam Francuz mega jakość.Lider.

1

Robercik po króla strzelców tak o

1

@masa11 On i tak robi za dużo jak na jego wiek

2

@Roobo Dobre strzały oddawał,pech troche

1

@macio_944 Jesli wygrają jest git.Jesli nie no to co out Flick

1

Ferran by to trafił

0

@MesQueUnClub96 Dzięki mi jestes na bieżaco dodi z Brautem Erlingiem,powinienes byc wdzięczny

1

Erling Braut Haaland @mekston @MesQueUnClub96


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?