Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Sabalenka moze zdominować AUS
0
Jesli Iga się nie ogarnie to Sabalenka dosyć łatwo wygra ten mecz.Każdy błąd Igi jest z automatu karany.Nic dzis nie wybacza Aryna.
1
@ranger3120 b1t tak fenomalny turniej i najgorsza mapa na turnieju w finale
10
Haaland po 3x z rzędu króla strzelców PL.To bedzie juz nudne troche.
0
Ale skasowała Sabalenka Ige w tym pierwszym gemie.Igulec ciągle ma swoje problemy po wygranym garrosie.Strasznie nierówno gra.
1
Chyba były gorsze wynikowo ale tenisowo być może to był faktycznie najgorszy mecz Carlitosa. @mekston @barcelonaLM
0
Wiadomo jak to jest z tymi oświadczeniami ale dobrze ze sie pojawilo.
0
@mekston Pytanie czy ma karne.Jesli tak to pewny krol strzelców
0
@koziar Szkoda bo to miala byc walka na pokazanie dominacji Gamrota i tego ze tez potrafi przekonująco wygrać.
0
No to walka o pas za kilka lat jesli wgl bedzie
2
@MesQueUnClub96 Tiafoe to dobry zawodnik.Najtrudniejszy rywal Carlitosa na Wimbledonie 2024.
1
O proszę to dzisiaj Gamer walczy z Hookerem.Koło 5 mają wyjść wiec troche czasu jest.Dla zainteresowanych transmisja jak zawsze w polsatsport.
6
@MichuZ44 @adamek20151 No z tego też się zaśmialem akurat xd
21
No takie wpisy są troche chamskie.
1
Robercik na spokojnie ukąsi te 15-20 bramek w lidze nawet w tym wieku.Pytanie czy reszta się dołoży.
0
@D10SLEO Pod pewnym względem Ferran jest unikalny
6
Lewy jest jaki jest ale gwarantuje te x bramek na sezon.Czasem jest aromat drewna ale brameczki potrafi wciąz strzelać.
1
A czułem ze Lewy ukąsi dzisiaj cos
1
@mekston Ich skład był juz dobry przed okienkiem a dodali top3 cracka
1
@mekston Granie bez klasycznego LS jest ciężkie
0
Przeciez Xaviego to nawet ogóry z dolnej tabeli potrafiły rozczytać.
0
@macio_944 Trudny pod tym względem że część oczekuje mistrzostwa
0
@macio_944 Ja pisalem ze mam wiare ale tez trzezwy umysł.To bedzie trudny sezon.
7
Ferran to jest jednak wyjątek.Być tak przeciętny we wszystkim a tak daleko zajść piłkarsko.Ani to technik,biegacz,drybler,kreator czy ktokolwiek.Taki sredni pilkarz.
2
Natus Vincere w finale IEM Cologne.
0
@AFA Mozliwe.Moze woli stawiac na młodych albo na tych którzy mu odpowiadają chociaz jesli Casemiro będzie w formie to chyba i tak jest lepszy od nich.
0
@Adran360 Tam co chwile sa babole
0
@AFA Dla mnie MVP tego pierwszego meczu.Widac ze wziął za siebie.Schudł i odrazu może grać swoje.
3
@Pawel13sz To by była tragedia.To najlepszy pomocnik Barcelony.
2
To jest podsumowanie tej ligi