1

@ranger3120 @mrboom Mouz dwie pistolki przegrane na mirażu a i tak biorą ten mecz 13:8.To wiele w sumie mówi o poziomie G2.

1

Jedna runda dla Mouz i są w półfinale IEM Cologne.Przynajmniej zawsze to jakiś Polak na tym etapie turnieju.

0

Casemiro prime dzisiaj a ludzie już go skreślali

1

@Pawel13sz Kocham Jadona ale on jest tak chimeryczny ze mógłby bardzo irytowac

0

@ranger3120 Niko nie gra swojego cs'a w tym meczu

0

W G2 powrót do starego grania czyli wszystko grane na młodziutkiego Rosjanina.

1

Za jakie grzechy trzeba oglądac Masona Mounta w akcji.Dobrze ze dostał żółtą to szybciej zejdzie przynajmniej.

0

@mekston Ciekawi mnie ten US w wykonaniu Carlosa

2

No i prosze Gael Monfils pokonuje Carlosa w Cincinnati

0

@MesQueUnClub96 Dla Carlosa to chyba nie ma różnicy z kim gra.Bardziej liczy się w jakiej on jest w formie sportowej.Jak masz wygrywać trofea to musisz być gotowy na każdego.

0

@MesQueUnClub96 Z chęcią myśle ze zagra

0

@FcPortoFan1999 Nie sprzyja mu ten format do 2 wygranych setów.Dobrze ze szlemy bo5.

1

Casemiro jaki chudziutki.Chyba jakas dietka wjechało w lato.

1

@budel17 No liczylem tu przed meczem na 3 mapki ale zakładałem dust dla G2

1

@budel17 Niestety prawie wszystkie close rundy dla Mouz a potem trzeba grac eco i tak to się kręci.Oj coś czuje ze tu moze byc 2:0 bo myszy fajnego miraża mają.

2

No i proszę Mouz zaraz może zamknąc dusta i wyjśc na 1:0 w starciu z G2.Kursik fajny na ekipe Siuhego był.

1

@Popitek12 Carlos to spoko ziomek

1

@mekston Kiepski byl ten drugi set wczoraj.Tak przeplatał dobre gemy ze słabymi ale nie ma co się dziwic.To jego pierwszy mecz na hardzie po przerwie

0

@mekston @Faro Milosc Ten Haga do Rashforda jest zbyt duza

0

@Wio Boisko zweryfikuje ale no Bruno musi przepchnac ten mecz

0

No to ugotował.


2

@Stagiryta Hubert ma trochę trudniej niż Iga.Według mnie ten poziom jest dużo wyższy u chłopów.

6

Ale clutch Portugalczyka.Wow.


1

@Popitek12 Karny Fernandesa w 85 minucie i zwycięstwo 1:0

3

@ini_barca Jaki finał Euro

2

Kto jak nie Pan Andrzej Twarowski ma rozpocząć sezon Premier League.Ikona komentatorki w Polsce.


0

@AlwaysBlaugrana Czy Ansu zasluguje na 10? @Faro

0

@PatrykBarca Niestety ale Barcelona nie ma czasu na czekanie.Taki to klub aczkolwiek dla mnie pierwsze pol roku to bedzie tzw okres przejściowy.

4

@MesQueUnClub96 Ale kto pytał

2

@macio_944 Ja tez dlatego słucham i cenie tylko siebie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?