Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ranger3120 @mrboom Mouz dwie pistolki przegrane na mirażu a i tak biorą ten mecz 13:8.To wiele w sumie mówi o poziomie G2.
1
Jedna runda dla Mouz i są w półfinale IEM Cologne.Przynajmniej zawsze to jakiś Polak na tym etapie turnieju.
0
Casemiro prime dzisiaj a ludzie już go skreślali
1
@Pawel13sz Kocham Jadona ale on jest tak chimeryczny ze mógłby bardzo irytowac
0
@ranger3120 Niko nie gra swojego cs'a w tym meczu
0
W G2 powrót do starego grania czyli wszystko grane na młodziutkiego Rosjanina.
1
Za jakie grzechy trzeba oglądac Masona Mounta w akcji.Dobrze ze dostał żółtą to szybciej zejdzie przynajmniej.
0
@mekston Ciekawi mnie ten US w wykonaniu Carlosa
2
No i prosze Gael Monfils pokonuje Carlosa w Cincinnati
0
@MesQueUnClub96 Dla Carlosa to chyba nie ma różnicy z kim gra.Bardziej liczy się w jakiej on jest w formie sportowej.Jak masz wygrywać trofea to musisz być gotowy na każdego.
0
@MesQueUnClub96 Z chęcią myśle ze zagra
0
@FcPortoFan1999 Nie sprzyja mu ten format do 2 wygranych setów.Dobrze ze szlemy bo5.
1
Casemiro jaki chudziutki.Chyba jakas dietka wjechało w lato.
1
@budel17 No liczylem tu przed meczem na 3 mapki ale zakładałem dust dla G2
1
@budel17 Niestety prawie wszystkie close rundy dla Mouz a potem trzeba grac eco i tak to się kręci.Oj coś czuje ze tu moze byc 2:0 bo myszy fajnego miraża mają.
2
No i proszę Mouz zaraz może zamknąc dusta i wyjśc na 1:0 w starciu z G2.Kursik fajny na ekipe Siuhego był.
1
@Popitek12 Carlos to spoko ziomek
1
@mekston Kiepski byl ten drugi set wczoraj.Tak przeplatał dobre gemy ze słabymi ale nie ma co się dziwic.To jego pierwszy mecz na hardzie po przerwie
0
@mekston @Faro Milosc Ten Haga do Rashforda jest zbyt duza
0
@Wio Boisko zweryfikuje ale no Bruno musi przepchnac ten mecz
0
No to ugotował.
2
@Stagiryta Hubert ma trochę trudniej niż Iga.Według mnie ten poziom jest dużo wyższy u chłopów.
6
Ale clutch Portugalczyka.Wow.
1
@Popitek12 Karny Fernandesa w 85 minucie i zwycięstwo 1:0
3
@ini_barca Jaki finał Euro
2
Kto jak nie Pan Andrzej Twarowski ma rozpocząć sezon Premier League.Ikona komentatorki w Polsce.
0
@AlwaysBlaugrana Czy Ansu zasluguje na 10? @Faro
0
@PatrykBarca Niestety ale Barcelona nie ma czasu na czekanie.Taki to klub aczkolwiek dla mnie pierwsze pol roku to bedzie tzw okres przejściowy.
4
@MesQueUnClub96 Ale kto pytał
2
@macio_944 Ja tez dlatego słucham i cenie tylko siebie