Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlwaysBlaugrana Czy Ansu zasluguje na 10? @Faro
0
@PatrykBarca Niestety ale Barcelona nie ma czasu na czekanie.Taki to klub aczkolwiek dla mnie pierwsze pol roku to bedzie tzw okres przejściowy.
4
@MesQueUnClub96 Ale kto pytał
2
@macio_944 Ja tez dlatego słucham i cenie tylko siebie
1
Oj tak.Carlos juz jest legendą tego sportu w wieku 21 lat.
1
Carlitos za godzinke pierwszy mecz na hardzie po okresie letnim.Jeszcze meczyk z Monflisem więc wysoka jakość tenisa gwarantowana.
0
@MesQueUnClub96 Musiałbym zobaczyć wyniki Huberta z tego roku i porównac to z Medem ale wątpie żeby był od niego lepszy ogólnie.Zresztą tenisowo Med ma więcej do zaproponowania.
1
@MesQueUnClub96 Med zrobił w tym roku finał AUS open i półfinal Wimbledonu.Nie wiem czy Hurkacz bedzie miał okazje do końca kariery zaliczyć taki rok gdzie na 2x turniejach wielkiego szlema zrobi 2x półfinaly a moze finały.
0
@MesQueUnClub96 Niby tak ale dla mnie na korcie to on nigdy nie będzie top5.Chyba ze naprawde zrobi progres tenisowo.To jest taki zawodnik top 8-13 na ten moment.Przynajmniej dla mnie.
2
@MesQueUnClub96 Realnie to chyba było u ciebie 50/50.Legia w tym meczu nie miała nic do stracenia a pokonala zdecydowanego faworyta.Mozna sie z nich smiac ale trzeba oddac im wtedy kiedy na to zasługują.
1
@MesQueUnClub96 Przeciez u siebie Dunczycy w kursach mieli 1.60-5.00.
3
Wielki suckes Legii Warszawa.Brondby było zdecydowanym faworytem tego dwumeczu a to Legia awansowała.W poprzednim sezonie Duńczycy mieli drugie miejsce w lidze gdzie udało się wyprzedzić Kopenhage grającą w LM.
0
@MesQueUnClub96 Takich zawodników musi sprzątać.Był duzym faworytem w tym meczu.
2
@MesQueUnClub96 Jakbym nie wiedział kto gra to bym powiedział ze to zawodnicy spoza top50 i jedno się zgadza ale Hubert jest top10
2
@MesQueUnClub96 Mecz sredniaków
1
@blakkudium To Chelsea więc pewnie im sypnie z 60-70
1
Szkoda ale siana sobie zarobi.
0
@MesQueUnClub96 Znowu Hubert problemy
5
@Danny Gaucho Najlepszy trener w historii Premier League.Na zawsze.
3
@adi7adi8 To kolejny set który ona ma wygrany i go traci.Nie wiem czasami co się z nią dzieje.Tu juz dawno powinno byc po meczu.
1
Ale Iga oddała tego seta.Znowu dominuje,prowadzi i nagle dzieje się coś i przegrywa wszystko.
3
@Messibestplayerintheworld Dobry pilkarz ale też może się rozsypać w każdym momencie.Jego zeszyt z urazami się nie kończy.Szkoda tego Nico Williamsa.
1
@barcelonaLM W sumie wszyscy oprócz Detroit,Wizards,Charlotte bo to totalne boby i organizacje bez racjonalnego myślenia.Reszta jest swietna lub marzy o byciu świetnym.
2
@barcelonaLM San Antonio ze względu na młody i perspektywiczny skład,Orlando podobny typ.A do oglądania najlepiej jakościowo koszykówki to pewnie Boston,Wolves,OKC.Do oglądania indywidualnych sztuczek to Dallas i Suns.
1
@Pawel13sz Nie wiem w sumie.Chyba podobny poziom obecnie
2
@Pawel13sz Bez sensu ruch zarówno dla Wojtka jak i Barcelony bo tu będzie numerem jeden Ter Stegen
2
@blakkudium Dobry mecz zagrał.W tej drugiej polowie robił swoje.
12
No własnie gdzie on jest.
8
Aż kusi kupić jeszcze raz go
0
@mekston Podobno tak ale on sie nie nadaje do wolnych