1

Piękny Garnacho pokazał Rashfordowi jak się to robi

0

0

@Faro De Jong nie odejdzie

1

@MesQueUnClub96 Musi coś dolozyc do swojego tenisa jesli chce rywalizowac z najlepszymi

0

Nie no taka soczysta brama a tu spalony.Ajaj.


0

@Bykunn Leon dostał 7 piłek przez dwa sety z czego skończył 4.No to jest prawie nic.

0

@Donnie_Darko Mam nadzieje ze Garnacho bedzie grał za niego na tym skrzydle

4

@wyrek Pewnie dlatego ze przez pierwsze dwa sety wgl piłek nie dostawał i troche zaplacilismy za to.

1

Taka fajna akcja i jak zwykle Rashford musi to spieprzyć.


12

Świetny turniej Leona.To drugie igrzyska na których był naszym najlepszym zawodnikiem.Dał bardzo duzo by zdobyć to srebro.
https://x.com/Jakub110Jakub/status/1822279500211667378

1

@Lionel_Messi10 Shaw i Malcia czyli nominalni lo są kontuzjowani i lipa.Byle na start sezonu ktos byl gotowy.

3

@Lionel_Messi10 Lewa obrona nie jest dla niego.Kiedys tam grał ale teraz powinien już tylko śo grać

0

@Arden A to nie był czasem najlepszy obrońca Bayernu w tamtym sezonie?

0

@Arden Strasznie tanio cos

2

@Comentateiro Oba zespoly w duzych rezerwach

14

@PatrychoO To jest sukces wciąz.Zarówno srebro jak i brąz.Jakas dziwna pogarda się zrobiła dla zespolow ktore nie wygrywają.

3

@PatrykBarca Ten Solanke wykręcil ponad 15 bramek grając w Bournemouth.To nie jest ogór.

18

Ale wstyd z tym brakiem medalu dla jednego Francuza.Masakra.


4

Jeszcze tylko Frenkie i Ziyech.Ewentualnie Tadić ale on juz stary troche.
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1822249090006053212

19

No wlasnie xd


1

@MesQueUnClub96 Jak Sinner to przehajp?Med nie umie grać?

1

@blakkudium Dobrze ze De Ligt przychodzi bo Evans w pierwszym to wstyd troszke

1

@mekston Trzeba przypominac ze Alcaraz ma 21 lat i juz ma szlema na kazdej nawierzchni.Jesli zdominuje kazda nawierzchnie,naznaczy to stylem i osobowością to bedzie najlepszy ale tutaj czas zweryfikuje.Roznie to w sporcie bywa.Napewno jest wyjątkowy.

2

@MesQueUnClub96 Jesli zdominuje tenis i wygra tyle ile trzeba to będzie

3

@MesQueUnClub96 To nie wina Alcaraza ze rywale nie sa na jego poziomie.Nie on wybrał ludzi do rywalizacji.

3

Ale będzie chodzić w WHU


4

@MesQueUnClub96 Zawsze go doceniałem.Nie sympatyzuje z nim ale nigdy mu nie odmówilem wielkich umiejętności.To wybitna jednostka.

4

@MesQueUnClub96 To samo mialem gdy widzialem jak Carlos 2x z rzędu na Wimbledonie wygrywa z Novakiem

2

@Kamiloza91 Fornal,Semeniuk,Sliwka,Huber,Kochanowski

2

Patry 70% w ataku w finale..pewnie że tak.

/photo/1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?