Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Jak wyjmiesz Novaka to on ma więcej szlemów niż wszyscy zawodnicy razem z top50 ATP
0
@mekston No raczej powinien to ugrać bo nie ma zbytnio rywali.Moze Tommy Paul.
1
@MesQueUnClub96 W sumie oni wszyscy razem mają mniej szlemów niz sam Carlos
1
@MesQueUnClub96 Alcaraz nie gra i reszta też rezygnuje.Nie ma co się dziwić.
1
@mekston Napewno lepsza Francja do grania niz Włochy
1
@PatrychoO On jeszczenie pewnie tu przyjdzie i odejdzie z 10 razy
2
@norbi77 Na bank to jest fejk
2
@Lordzi Faworytem bedzie Polska
0
Francja w finale IO.Za mocni są dzisiaj.Ich najlepszy mecz na tym turnieju.
5
Nie wytrzymali tego meczu Włosi troche.Sporo tych błędów i liderów też nie ma.Michieletto jak nie on.
1
@RoberDzik Tez mi sie tak wydaje.Włosi zawsze na wysokiej pilce jakby mieli swoj dzien to są ciezary.
0
Rewelacyjnie gra Francja najwazniejsze punkty w meczu.
3
Hah tego nie widzialem xDDD
1
Włosi trochę zduszeni w tym pierwszym secie a Francja swoje na emocjach jak się nakręci to przejazd odrazu.
0
Ciężko stwierdzić z kim lepiej zagrać w finale.Włosi teoretycznie lepsza drużyna ale to Francja gra u siebie.A niech wygra lepszy.
8
@NeroTFP1 Grzegorz odpalil swoj prime w wieku 36 lat
7
@NeroTFP1 Zawsze oddawał całego siebie dla tej reprezentacji.
25
No ta muzyka idealna.
6
Kubiak kiedyś serce naszej drużyny.Zawsze szacunek za to ile zrobil dla naszej kadry.
19
Mateusz Borek w swoim stylu.
0
@masa11 Sa faworytem ale Francja to gospodarz i ma ulgi
23
Absolutny kingkong siatkówki.Jego as w czwartym przy 23:22 był najważniejszym asem w karierze Leona.
https://x.com/Jakub110Jakub/status/1821226839760572911
8
Tomek ma coś w sobie że zanim pojdziesz w ogień.
https://x.com/Maciejfleszar/status/1821221791437631870
1
Mecz ten będzie wspominany przez kolejne dziesiątki lat
0
Wilfredo ostatni punkt c moooon
0
Dwa punkty.....................
2
Szkoda psuc w takich momentach,oni juz są podłączeni...
0
Tomek Fornal jak no gra od 4 seta!!!!!!!
1
@mekston Jeszcze spokjonie
1
Leon to Batman Polski