Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Durant na półdystansie w prime
2
Czwarta kwarta 28:10.Uciekli mocno.
2
I to jest wielka Ameryka
0
Jokić czasami te passy ma kosmiczne
1
Kapitalny powrót USA
1
@MesQueUnClub96 Serbski obronca tez troche amatorka
0
@Uukasz_93 Podpiął ich do tlenu
0
Ale Serbia spieprzyła te 2 ostatnie akcje
0
Stany trochę ich zlekceważyli.Myśleli chyba że będą sobie bimbać jak w meczu z Brazylią i mecz sam się wygra.
1
Swoją droga nie wiem czy może być coś bardziej upokarzającego dla koszykarzy z USA niz granie o brąz.Toż oni poddadzą ten mecz.
2
@Borry Brunsona szkoda ze nie ma tutaj.Zasłuzył zeby pojechac na IO.
0
Kursy w tym meczu 1.05 i 10.00 na Serbów
0
Trójka tzw na zabicie kwarty
1
@MesQueUnClub96 W koncu Jokic jest tutaj
0
No i chyba Serbowie dojechani i juz tylko -6.
1
@Popitek12 Jokić?Denver Nuggets
1
@mekston 11 pkt na spokojnie do odrobienia
0
Zaskakujące problemy ma USA z czystych pozycji.Edwards juz 2x z rzędu trójke pudłuje na czysto.Booker to samo.
0
Ale Embiid przejechał Jokicia.Wow.
1
Bogdanović fantastyczny.
1
Jokić ich cwiczy jak dzieciaków
5
Zwycięstwo Jokicia z takim USA bardziej by smakowało niz mistrz NBA.Przeciez on by to wypominał im do końca swojej kariery.
4
@NeroTFP1 Steph ma tak pozytywną aure ze nie ma hejterów
1
Serbia gra dobry basket ale musi byc Jokić na parkiecie.Pytanie czy dadzą rade jakkolwiek trzymac wynik gdy Joker siedzi.
0
Szef Curry vs Serbia
0
Wemby sobie kręci 4/17 w ataku a Francja i tak wygrywa po czym awansuje do wielkiego finału IO w koszykówce.Nie popisali się dzisiaj Niemcy.
3
@MesQueUnClub96 Fatalny ale pewnie wygrają ten mecz
1
Kowal ostatnie dni na twitterze iście gorące.
2
@Ojciec5tkidzieci Tez wole Marcina.Przedewszystkim jest wyższy co w bloku napewno pomoże.
0
@MesQueUnClub96 Moze ale on jest tak nieprzewidywalny ze nie zdziwie sie jak odpadnie w 1-2 rundzie