Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Podobno ma karne i wolne
5
@Derean Tu nie chodzi o mentalnośc a o realną ocene szans na sezon.To wy bedziecie zwalniac biednego Flicka jak nie bedzie szło albo czasem się potknie.
6
@Rupert_Haubica Nie ma czasu bo ogląda Sir Bobbego Charltona
1
@KacperVEB Od niego będzie się oczekiwać że sieknie w sezonie 30-40 bramek
1
@macio_944 Niestety lata błędów i pomyłek i wyjść z tego nie będzie łatwo.Według mnie i tak bogu dziękować ze ta akademia tak oddaje i tacy piłkarze są jak Yamal,Fermin czy Gavi
0
@barcowy1899 City wygrywa i Haaland 30 bramek w lidze tak o
1
@mekston Szkoda ze w Montrealu Carlos nie zagrał ale odpoczynek też ważny.
1
@budel17 @Kgorecki2500 Znaczy i tak beda Flicka pewnie zwalniac jak nie wygra meczu ale normalni zrozumieją jego
2
@mekston @barcelonaLM Rune zagra zyciowke z Carlosem
0
@macio_944 Przynajmniej Barcelona będzie atakować z pozycji underdoga i bez presji
1
@mekston I super.Ich mecze to zawsze show.
1
@Arczi87 Spokojnie.Zidane to jedna z ikon futbolu.
1
Tragiczna Atalanta jest w ataku.Przekroczą połowe i totalna pustka.Brakuje tego błysku by ktoś coś wykreował.
0
@mekston Ciekawe jak mu pojdzie w La lidze,nie patrzyłem jeszcze kursów na króla strzelców
0
@mekston Wygra raczej
0
Atalanta dzisiaj partidazo w obronie
0
@mekston Szkoda ze Liverpool nie wygrał LE
1
@mekston I tak długo wytrzymali
0
@mekston Nico Williams tu powinien byc
0
Gdyby Barcelona miala na lewym skrzydle goscia o skilsach Viniciusa
3
@Popitek12 Mysle ze ustawi go na środku obrony
0
@KamQiX Jesli Barcelone by wygrała LM i Lige to Xavi wciąz byłby trenerem,Wyniki sa najwazniejsze w pilce.Nie ma wynikow to tracisz prace i kontrakty.Taki to sport.
0
@IMBALEO Jak Atalanta ma 0 celnych strzałów i 0.07 oczekiwanych bramek to gdzie tu show
2
@Kgorecki2500 Widzialem ten kolektyw z Monaco.Oczywiscie ten mecz nie ma znaczenia ale kolektywu w Barcelonie to ja nie widzialem od kilku lat.
4
Indywidualności w futbolu zawsze będą najwazniejsze albo prawie najważniejsze.Możesz grać słabo a i tak w końcu ktoś błysnie i wygrasz mecz.To wlasnie często dzieje sie w Realu.W Barcelonie troche tego brakuje bo oprócz Yamala to nie ma tu wirtuozów.Moze Pedri w formie.
2
Vinicius jest jaki jest ale 2 asysty powinien miec po tej polowie.Rodrygo i Bellingham forma wakacyjna.Ciekawe co będzie w lidze.
0
@MesQueUnClub96 Haaland jest symaptyczny
0
Brakuje w tym meczu Roberta w środku pola.Nie ma kto rozegrac piłeczki
0
@Herato Na ich miesjcu to bym sprzedał brazola do Arabii za jakies 300 baniek i kupił Haalanda na 9 i na skrzydło Mbappe.
1
@El Plutoninho To drugi Adama Traore,bez sensu