Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jak on będzie mieć więcej hat-tricków niż lat...
2
A chv by to strzelił @mekston @barcelonaLM
2
Już wtedy było widać przebyłski tego geniuszu. @mekston @barcelonaLM
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub96 Boli cie waga Ziona?
2
@MesQueUnClub96 To i tak jego wina,jego obecnosc wpływa na morale drużyny
2
@MesQueUnClub96 Nie dziwie się.Granie z dodim to gra w 10.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@budel17 Wlasnie wrocilem do domu i mysle czy obejrzec powtorke
9
@Lionel_Messi10 Serial ponadczasowy.Mysle ze 1 sezon jest jednym z najlepszych sezonów w historii ogólnie wsród seriali.Miazga.
0
@mekston Wieksza satysfakcja ze zwycięstw
0
@mekston Ciekawe czy bd mecz z Hurkaczem
2
Dawno Carlos nie miał takiej hot drabinki @mekston @barcelonaLM
0
@marcjanna W Lublinie miał takie poparcie kibiców ze jakby go zwolnili to by były pewnie największe strajki w historii polskiej pilki.On tam był bogiem co czasami było przesadą.
4
Rodri nienawidzi Arsenalu.
0
@marcjanna Gdyby byla jakas afera juz dawno by został wyrzucony.Zaden prezes by go nie zostawil.
0
@D10SLEO Dla mnie to co Kowal mówi jest wyssane z palca.Praktycznie zawsze krytykuje Feio.Obstawiam nawet jakby wygrał mistrzostwo to by powiedział ze inny trener by tez zdobył.
1
I tyle są warte tajne informacje Kowala na temat tego ze Feio obraża zawodników w szatni xd.
20
Ależ Messi wtedy idealnie do żółwia to zagrał.Świetna akcja.
4
@fotohobby I tak wiadomo ze zagra ponad te 50%.Jesli chcemy cokolwiek ugrać w tym sezonie to Lewy musi grac gdy nie ma kontuzji.
0
@mekston Zobaczymy jakie są jego ambicje i o ile wgl są wciąz jakies sportowe.Dla mnie on wciąz powinien grac w Europie.Jego poziom jest europejski a nie bawienie arabów.
3
@mekston Duzo znaków zapytania w Saudi.Co z Neymarem,jaka forma będzie Cristiano,dominacja genetyczna Mitrovicia.
1
@AFA Dlatego tez jest tak ceniony w Anglii.On nie tylko oferuje umiejętnosci ale przedewszystkim charakter ktory juz potrzebny na boisku.Nie kazdy to ma a czasami trzeba po prostu wyjsc i pokazac cojones.
3
@Arden Nigdy go nie lubilem jakoś zbytnio.Pamiętam czasy gdy BI był stałym bywalcem na rambli.To były złe czasy niczym powrót Voldemorta.Od kiedy odszedł nastał spokój.
0
@Zoker Od kiedy zerwał więzadła już nie ma tej dynamiki i eksplozywności.Za małą kwotę może i opłaca się zaryzykować ale nie oczekiwałbym raczej jakiejś mega gry z jego strony chociaz od Ferrana pewnie bedzie lepszy.
5
@Zoker Bo Chiesa to cień piłkarza o ktorym myslimy
1
Szkoda ze w klubie jednym nie zagrają na koniec kariery.Bilety by chyba były najdroższe w historii.