Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Novak bedzie zalowac tego 40:0 jesli nie wygra
0
@mekston 0:40 no no
2
@barcelonaLM Raczej napewno
1
@MesQueUnClub96 Nie była łatwa ale mozna było to lepiej zrobic dodi
1
Wyjął Serb ważnego gema z 0:30.Szkoda troche tych fh.
0
@barcelonaLM Na Wimbledonie pięknie trzymał podanie
2
@MesQueUnClub96 To jego najslabszy element
0
@Michael24 Do 2 wygranych
0
@mekston No to tez atut gdy zagrywasz pierwszy,szybki łamak i trzeba ruszac z 3;0
1
@mekston Pierwsze gemy zawsze są ciężkie ale tu tez kazdy gem na wage zlota przy swoim podaniu
2
@BartqRKO Niestety do 2
1
@FcPortoFan1999 No nie potrafi jeszcze wygrać szlema ale jest na dobrej drodze.Według mnie większe szanse ma niz Ruud czy Tsitsipas.
1
@FcPortoFan1999 Ale to dobry zawodnik mimo wszystko.Półfinał AUS,Finał RG i troche zassał na wimbledonie.
0
@TheNekro94 Nie no jest Zverev,Med,Sinner.To dobrzy rywale są.
1
@TheNekro94 On i tak nie bedzie wyżej stawiany bo ludzie będa mu umniejszać.Już teraz się umniejsza ze nie ma rywalizacji i gra sam w tenisa.
4
@MesQueUnClub96 Jesli Carlos to wygra i zgarnie AUS open to tak naprawde moze konczyc kariere w wieku 21 lat
37
Na lekcji wf'u gdy dziewczyny na ciebie patrzą :
8
No no
0
@heniusss Chyba ta
0
Zawsze będzie mieć hejterów ale to jeden z najlepszych koszykarzy w erze 2007-2024.
1
No napewno widziałes Sir Bobbiego w akcji XD
0
@mekston Wszyscy zdrowi.Oni grają w sumie 6 zawodnikami.Nie maja nikogo z ławki
3
Edwards to styl życia
4
Jedna z najlepszych akcji Carlitosa w karierze.Ależ on wtedy grał. @mekston @barcelonaLM
0
@Cule1234 Tragedia
3
@zadafcb Duzy plus ze Francja i Wlochy sa w drugiej drabince
1
@fart Niby tak,niby nie.Trzeba wierzyć
5
@fart USA raczej ogra Brazylie
1
Teraz jeszcze człowiek bardziej docenia ten drugi set wygrany z Brazylią bo bylibyśmy już poza turniejem.
2
Brazylia vs USA hottt
https://x.com/Jakub110Jakub/status/1819779479570452710