0

Novak bedzie zalowac tego 40:0 jesli nie wygra

0

@mekston 0:40 no no

2

@barcelonaLM Raczej napewno

1

@MesQueUnClub96 Nie była łatwa ale mozna było to lepiej zrobic dodi

1

Wyjął Serb ważnego gema z 0:30.Szkoda troche tych fh.

0

@barcelonaLM Na Wimbledonie pięknie trzymał podanie

2

@MesQueUnClub96 To jego najslabszy element

0

@Michael24 Do 2 wygranych

0

@mekston No to tez atut gdy zagrywasz pierwszy,szybki łamak i trzeba ruszac z 3;0

1

@mekston Pierwsze gemy zawsze są ciężkie ale tu tez kazdy gem na wage zlota przy swoim podaniu

2

@BartqRKO Niestety do 2

1

@FcPortoFan1999 No nie potrafi jeszcze wygrać szlema ale jest na dobrej drodze.Według mnie większe szanse ma niz Ruud czy Tsitsipas.

1

@FcPortoFan1999 Ale to dobry zawodnik mimo wszystko.Półfinał AUS,Finał RG i troche zassał na wimbledonie.

0

@TheNekro94 Nie no jest Zverev,Med,Sinner.To dobrzy rywale są.

1

@TheNekro94 On i tak nie bedzie wyżej stawiany bo ludzie będa mu umniejszać.Już teraz się umniejsza ze nie ma rywalizacji i gra sam w tenisa.

4

@MesQueUnClub96 Jesli Carlos to wygra i zgarnie AUS open to tak naprawde moze konczyc kariere w wieku 21 lat

37

Na lekcji wf'u gdy dziewczyny na ciebie patrzą :


8

No no


0

@heniusss Chyba ta

0

Zawsze będzie mieć hejterów ale to jeden z najlepszych koszykarzy w erze 2007-2024.


1

No napewno widziałes Sir Bobbiego w akcji XD


0

@mekston Wszyscy zdrowi.Oni grają w sumie 6 zawodnikami.Nie maja nikogo z ławki

3

Edwards to styl życia


4

Jedna z najlepszych akcji Carlitosa w karierze.Ależ on wtedy grał. @mekston @barcelonaLM


0

@Cule1234 Tragedia

3

@zadafcb Duzy plus ze Francja i Wlochy sa w drugiej drabince

1

@fart Niby tak,niby nie.Trzeba wierzyć

5

@fart USA raczej ogra Brazylie

1

Teraz jeszcze człowiek bardziej docenia ten drugi set wygrany z Brazylią bo bylibyśmy już poza turniejem.

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?