Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston Wydaje mi sie ze presja jest na Novaku bo Carlos bedzie miec jeszcze kilka szans a Novak to last dance.Wszystko albo nic.
0
@zadafcb Tylko jak tu zrobić te 3:2 XD
1
@MesQueUnClub96 Bardziej mnie w sumie ciekawi poziom sportowy Novaka niz Carlosa
2
@MesQueUnClub96 Wyczuwam łatwe 2:0 Alcaraza albo trudne 2:1 dla Novaka
0
@AndresCuccittini No juz chodzi mi o te powiedzmy ostatnie 10 lat
2
Czy nie jest to najwyższy kurs w historii na Novaka?Na Alcaraza buki płaca 1.40 a na Serba 2.95.
@mekston
4
Zacna 8.
1
@kulek22 No i spoko że Japonczyki dalej
0
@MesQueUnClub96 Jeszcze moga liczyc na Kanade ale ich juz nie ma w turnieju wiec po co mieliby sie spinac
0
@Bartas7VeB To tylko pionek Laporty.Lapcio to problem
1
@MesQueUnClub96 W lidze narodów sie wystrzelali ale wciąz moga odpalic.Potrzebują tylko secika do awansu ale wcale moze nie byc tak latwo o tego seta.
2
Miazga USA na Japończykach.Serbia pewnie liczy na te 3:0.
0
Musetti przegral 5 wlasnych podan z rzedu w 2 sety.Tak naprawde nie dal sobie szans w tym meczu.Ma potencjał ale duzo pracy przed nim.
2
Musetti to brat Tsitsipasa
1
Dlatego tez tacy ludzie jak Musetti nie wygrywają waznych turniejow
0
@priest9999 I jaki wynik musi byc z Japoni zebysmy grali z Niemcami przy zwyciestwie z Wlochami?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@priest9999 Niezaleznie od wyniku USA z Japonia?
0
@TheNekro94 Juz grali Niemcy z Argentyną
0
@TheNekro94 Niemcy teoretycznie z tej całej 8 są najsłabsi ale wiadomo jak to w sporcie bywa
0
@TheNekro94 Jestem ciekawy jak podejdzie ogolnie do tego meczu Grbic wiedząc tak naprawde wszystko po dzisiejszych meczach.Zakladam ze Japonia sieknie przynajmniej jednego seta i mecz Serbii nie bd miec znaczenia.
0
@MesQueUnClub96 Musetti zaczyna jako drugi czyli 1 set na konto Novaka
1
@MesQueUnClub96 Przekaże mu zaraz
0
@MesQueUnClub96 Nie ma szans chyba tzn oni wyjda pewnie jako #1 w tabelce
3
Słowenia jaka topka w tym drugim secie
1
@MesQueUnClub96 Novak in 3
6
Aj ci Polacy.
5
@VegetaPolska To nie psycha.Po prostu to nie jest poziom Igi.To ze ona się dostała tutaj to giga sukces.
4
@Sysia11 Trzeba oddać Chince że naprawde dobrze grała
1
@mekston No na trawie podanie tez by się przydało lepsze bo bez tego ciężko bedzie o największe sukcesy